Rusia
26.08.92, 31 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Polonia
18.03.96, 28 Vârsta
Rusia
10.01.92, 32 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Spania
12.06.93, 30 Vârsta
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Shalva Dzhanashia/Alexander Igoshin vs. Adrian Andrzejczuk/Jose Fco. Vidal Azorin - meciuri reciproce
29.10.18 | Semifinală | Shalva Dzhanashia/Alexander Igoshin | Adrian Andrzejczuk/Jose Fco. Vidal Azorin | 6-3, 6-4 | detaliu meci | Egypt F25 | Hard |
Shalva Dzhanashia form & Adrian Andrzejczuk form
Shalva Dzhanashia/Alexander Igoshin - ultimele meciuri
M15 Shymkent - Zgura |
16.09.19 1-a rundă | vs. Victor Gurevich/Beibit Zhukayev | 6-4, 6-2 | | detaliu meci |
16.09.19 Sfert de finală | vs. Sergey Fomin/Adil Karimov | 7-63, 6-2 | | detaliu meci |
16.09.19 Semifinală | vs. Vladimir Korolev/Andrey Uvarov | 5-7, 7-65, 7-10 | | detaliu meci |
M15 Moscow - Zgura |
19.08.19 1-a rundă | vs. Ivan Davydov/Richard Muzaev | 1-6, 4-6 | | detaliu meci |
M15 Moscow - Zgura |
12.08.19 1-a rundă | vs. Martin Borisiouk/Richard Muzaev | 6-3, 1-6, 5-10 | | detaliu meci |
Turkey F35 - Zgura |
05.11.18 1-a rundă | vs. Vincentiu Andrei Niculescu/Osmancan Soyler | 6-4, 6-3 | | detaliu meci |
05.11.18 Sfert de finală | vs. Javier Barranco Cosano/Jaume Pla Malfeito | 6-4, 2-6, 10-12 | | detaliu meci |
Egypt F25 - Hard |
29.10.18 Sfert de finală | vs. Roman Boychuk/Vladyslav Gorodynskyi | 6-3, 5-7, 10-7 | | detaliu meci |
29.10.18 Semifinală | vs. Adrian Andrzejczuk/Jose Fco. Vidal Azorin | 6-3, 6-4 | | detaliu meci |
29.10.18 Finală | vs. Sagadat Ayap/Francisco Dias | 6-74, 6-4, 2-10 | | detaliu meci |
29.10.18 1-a rundă | vs. William Bushamuka/Isaac Stoute | 6-1, 7-5 | | detaliu meci |
Egypt F24 - Hard |
22.10.18 Semifinală | vs. Shamael Chaudhry/Samuel Philp | 6-2, 6-2 | | detaliu meci |
22.10.18 Finală | vs. Giovani Samaha/Issam Haitham Taweel | 7-63, 6-4 | | detaliu meci |
22.10.18 1-a rundă | vs. Armaan Bhatia/Taha Kapadia | 6-2, 6-2 | | detaliu meci |
22.10.18 Sfert de finală | vs. Jose Fco. Vidal Azorin/Joy Vigani | 6-4, 3-6, 10-8 | | detaliu meci |
Egypt F23 - Hard |
15.10.18 1-a rundă | vs. Sagar Ahuja/Shane Biddaiah | 6-2, 7-5 | | detaliu meci |
15.10.18 Sfert de finală | vs. Giovani Samaha/Issam Haitham Taweel | - | | detaliu meci |
Thailand F6 - Hard |
08.10.18 1-a rundă | vs. Pruchya Isarow/Kelsey Stevenson | 5-7, 7-5, 11-9 | | detaliu meci |
08.10.18 Sfert de finală | vs. Thanapet Chanta/Vorachon Rakpuangchon | 6-76, 6-4, 10-5 | | detaliu meci |
08.10.18 Semifinală | vs. Francis Casey Alcantara/Sonchat Ratiwatana | 6-2, 0-6, 4-10 | | detaliu meci |
Thailand F5 - Hard |
01.10.18 1-a rundă | vs. Worarin Kumthonkittikul/Akanit Pumjit | 6-4, 6-3 | | detaliu meci |
01.10.18 Sfert de finală | vs. Jirat Navasirisomboon/Chanchin Sookton-Eng | 3-6, 6-2, 10-8 | | detaliu meci |
01.10.18 Semifinală | vs. Francis Casey Alcantara/Shintaro Imai | 3-6, 3-6 | | detaliu meci |
Spain F4 - Zgura |
05.02.18 1-a rundă | vs. Adria Alvarez/Elijah Poritzky | 6-0, - Shalva Dzhanashia/Alexander Igoshin - retragere | | detaliu meci |
Spain F13 - Zgura |
08.05.17 1-a rundă | vs. Federico Coria/Jordi Munoz-Abreu | 2-6, 2-6 | | detaliu meci |
Turkey F11 - Zgura |
20.03.17 1-a rundă | vs. Bogdan Didenko/Vasil Yehorov | 3-6, 6-3, 10-7 | | detaliu meci |
20.03.17 Sfert de finală | vs. Altug Celikbilek/Mauricio Echazu | - | | detaliu meci |
Adrian Andrzejczuk/Jose Fco. Vidal Azorin - ultimele meciuri
M15 Sharm - Hard |
04.02.19 Sfert de finală | vs. Daniel Kossek/Maciej Smola | 6-3, 3-6, 5-10 | | detaliu meci |
04.02.19 1-a rundă | vs. Vladyslav Manafov/David Poljak | 6-4, 3-6, 11-9 | | detaliu meci |
M15 Sharm - Hard |
21.01.19 1-a rundă | vs. Benjamin Lock/Courtney John Lock | 6-4, 6-4 | | detaliu meci |
21.01.19 Semifinală | vs. David Poljak/Kacper Zuk | 6-71, 7-5, 8-10 | | detaliu meci |
21.01.19 Sfert de finală | vs. Michiel De Krom/Mats Rosenkranz | 6-1, 6-2 | | detaliu meci |
Tunisia F44 - Hard |
10.12.18 1-a rundă | vs. Adrian Bodmer/Jakob Sude | 3-6, 3-6 | | detaliu meci |
Tunisia F43 - Hard |
03.12.18 Sfert de finală | vs. Marco Bortolotti/Steven Diez | 4-6, 7-62, 3-10 | | detaliu meci |
03.12.18 1-a rundă | vs. Christopher Chien/Nicholas Nugent | 6-0, 6-2 | | detaliu meci |
Egypt F28 - Hard |
19.11.18 1-a rundă | vs. Alexander Boborykin/Anton Chekhov | 6-76, 6-4, 10-4 | | detaliu meci |
19.11.18 Semifinală | vs. Jordi Munoz-Abreu/David Perez Sanz | 2-6, 4-6 | | detaliu meci |
19.11.18 Sfert de finală | vs. Sagadat Ayap/Yann Wojcik | 6-1, 6-3 | | detaliu meci |
Egypt F25 - Hard |
29.10.18 Semifinală | vs. Shalva Dzhanashia/Alexander Igoshin | 3-6, 4-6 | | detaliu meci |
29.10.18 1-a rundă | vs. S.prithvi Sekhar/Gokul Suresh | 7-5, 6-3 | | detaliu meci |
29.10.18 Sfert de finală | vs. Duje Ajdukovic/Joy Vigani | 7-62, 7-5 | | detaliu meci |
Egypt F11 - Hard |
26.03.18 Sfert de finală | vs. Teimuraz Gabashvili/Roman Safiullin | 7-65, 6-3 | | detaliu meci |
26.03.18 Semifinală | vs. Peter Kobelt/Lucas Miedler | 2-6, 2-6 | | detaliu meci |
26.03.18 1-a rundă | vs. David Hopkins/Kyle Johnson | 6-3, 6-4 | | detaliu meci |
Dominican Republic - Hard |
11.12.17 Sfert de finală | vs. Adrian Bodmer/Matthias Haim | 1-6, 5-7 | | detaliu meci |
11.12.17 1-a rundă | vs. Ivan Endara/Juan Sebastian Gomez | 6-1, 7-62 | | detaliu meci |
Egypt F30 - Hard |
16.10.17 Sfert de finală | vs. David Jorda Sanchis/Joao Menezes | 6-72, 6-0, 10-3 | | detaliu meci |
16.10.17 Finală | vs. Anis Ghorbel/Youssef Hossam | 4-6, 2-4, - Adrian Andrzejczuk/Jose Fco. Vidal Azorin - retragere | | detaliu meci |
16.10.17 Semifinală | vs. Gijs Brouwer/Jelle Sels | 6-4, 6-4 | | detaliu meci |
16.10.17 1-a rundă | vs. Nick Broekhof/Floris Van Den Brink | 7-5, 6-3 | | detaliu meci |