Rusia
26.08.92, 31 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Rusia
14.05.99, 24 Vârsta
Rusia
31.01.90, 34 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Rusia
11.10.98, 25 Vârsta
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Shalva Dzhanashia/Yan Sabanin vs. Sergey Bolotov/Ivan Mikhaylyuk - meciuri reciproce
21.01.19 | 1-a rundă | Shalva Dzhanashia/Yan Sabanin | Sergey Bolotov/Ivan Mikhaylyuk | 6-2, 6-4 | detaliu meci | M25 Kazan | Indoor Hard |
Shalva Dzhanashia form & Sergey Bolotov form
Shalva Dzhanashia/Yan Sabanin - ultimele meciuri
M15 Telavi - Zgura |
29.07.19 Sfert de finală | vs. Alexander Donski/Maksim Tikhomirov | 7-67, 6-79, 5-10 | | detaliu meci |
29.07.19 1-a rundă | vs. Nikita Mashtakov/Kristjan Tamm | 6-4, 7-64 | | detaliu meci |
M15 Telavi - Zgura |
22.07.19 Finală | vs. Ivan Liutarevich/David Poljak | 3-6, 4-6 | | detaliu meci |
22.07.19 Sfert de finală | vs. Yan Bondarevskiy/George Tsivadze | 3-6, 6-2, 10-7 | | detaliu meci |
22.07.19 Semifinală | vs. Dostanbek Tashbulatov/Zura Tkemaladze | 5-2, Dostanbek Tashbulatov/Zura Tkemaladze - retragere | | detaliu meci |
22.07.19 1-a rundă | vs. Aleksandr Bulitski/Saida'Lo Saidkarimov | 7-66, 6-3 | | detaliu meci |
M15 Telavi - Zgura |
15.07.19 1-a rundă | vs. Sagadat Ayap/Saida'Lo Saidkarimov | 6-4, 6-3 | | detaliu meci |
15.07.19 Sfert de finală | vs. Olimjon Nabiev/Shonigmatjon Shofayziyev | 6-3, 6-3 | | detaliu meci |
15.07.19 Semifinală | vs. Yan Bondarevskiy/George Tsivadze | 3-6, 4-6 | | detaliu meci |
M15 Den - Zgura |
01.07.19 Sfert de finală | vs. Lars Bijsterbosch/Alban Meuffels | 3-6, 5-7 | | detaliu meci |
01.07.19 1-a rundă | vs. Alex Martinez/Ferran Ventura-Martell | 7-65, 6-3 | | detaliu meci |
M15 Kamen - Zgura |
24.06.19 Sfert de finală | vs. Javier Barranco Cosano/Johan Nikles | 7-65, 6-0 | | detaliu meci |
24.06.19 Semifinală | vs. Louroi Martinez/Damien Wenger | 6-2, 6-3 | | detaliu meci |
24.06.19 Finală | vs. Alexandar Lazarov/Alexander Mannapov | 6-4, 7-5 | | detaliu meci |
24.06.19 1-a rundă | vs. Raphael Baltensperger/Luca Staeheli | 6-4, 3-6, 10-6 | | detaliu meci |
M15 Tbilisi - Hard |
29.04.19 Semifinală | vs. Michal Konecny/Ondrej Krstev | 3-6, 4-6 | | detaliu meci |
29.04.19 1-a rundă | vs. Vladyslav Gorodynskyi/Victor Gurevich | 6-4, 7-63 | | detaliu meci |
29.04.19 Sfert de finală | vs. Michal Dembek/Marat Deviatiarov | 7-65, 6-4 | | detaliu meci |
M25 Kazan - Indoor Hard |
21.01.19 Sfert de finală | vs. Sanjar Fayziev/Sergey Fomin | 3-6, 4-6 | | detaliu meci |
21.01.19 1-a rundă | vs. Sergey Bolotov/Ivan Mikhaylyuk | 6-2, 6-4 | | detaliu meci |
Germany F16 - Indoor Hard |
23.10.17 1-a rundă | vs. Pelle Boerma/Leonard Von Hindte | 4-6, 4-4, - Shalva Dzhanashia/Yan Sabanin - retragere | | detaliu meci |
Germany F14 - Indoor Hard |
09.10.17 Sfert de finală | vs. Johannes Haerteis/Daniel Masur | 5-7, 1-6 | | detaliu meci |
09.10.17 1-a rundă | vs. Kai Lemstra/Marcel Strickroth | 7-64, 6-2 | | detaliu meci |
Sergey Bolotov/Ivan Mikhaylyuk - ultimele meciuri
M15 Kazan - Indoor Hard |
10.03.20 1-a rundă | vs. Alexandr Binda/Saida'Lo Saidkarimov | 3-6, 3-6 | | detaliu meci |
M15 Kazan - Indoor Hard |
23.01.20 Sfert de finală | vs. Vladimir Ivanov/Yan Sabanin | 3-6, 2-6 | | detaliu meci |
21.01.20 1-a rundă | vs. Vladimir Korolev/Andrey Uvarov | 2-6, 6-1, 10-5 | | detaliu meci |
M15 Monastir - Hard |
02.12.19 1-a rundă | vs. Alexander Igoshin/Aliaksandr Prudnikau | 5-7, 6-2, 7-10 | | detaliu meci |
M15 Monastir - Hard |
25.11.19 Sfert de finală | vs. Aziz Dougaz/Benjamin Lock | 4-6, 2-6 | | detaliu meci |
25.11.19 1-a rundă | vs. Bernardo Muzzi/Pietro Pirolt | 6-0, 6-1 | | detaliu meci |
M15 Minsk - Hard |
19.08.19 1-a rundă | vs. Mikhail Fufygin/Roman Nashatyrkin | 3-6, 6-3, 6-10 | | detaliu meci |
M25+H Kazan - Indoor Hard |
11.03.19 1-a rundă | vs. Jeremy Jahn/Julian Lenz | 3-6, 2-6 | | detaliu meci |
M25 Kazan - Indoor Hard |
21.01.19 1-a rundă | vs. Shalva Dzhanashia/Yan Sabanin | 2-6, 4-6 | | detaliu meci |
Russia F5 - Zgura |
06.08.18 Finală | vs. Sagadat Ayap/Oleg Khotkov | 6-2, 6-4 | | detaliu meci |
06.08.18 1-a rundă | vs. Oleg Besednikov/Sergey Dorozhkin | 6-1, 4-6, 11-9 | | detaliu meci |
06.08.18 Sfert de finală | vs. Alexander Boborykin/Timur Kiuamov | 3-6, 6-3, 10-8 | | detaliu meci |
06.08.18 Semifinală | vs. Evgenii Tiurnev/Alexander Zhurbin | 2-2, Evgenii Tiurnev/Alexander Zhurbin - retragere | | detaliu meci |
Russia F4 - Zgura |
30.07.18 Sfert de finală | vs. Alexander Igoshin/Yan Sabanin | 6-2, 3-6, 6-10 | | detaliu meci |
30.07.18 1-a rundă | vs. Oleg Besednikov/Roman Khassanov | 6-1, 3-6, 10-7 | | detaliu meci |
Russia F3 - Indoor Hard |
12.03.18 1-a rundă | vs. Djurabeck Karimov/Vladimir Polyakov | 0-6, 3-6 | | detaliu meci |
Vietnam F3 - Hard |
20.11.17 1-a rundă | vs. Daniiar Duldaev/Sanjar Fayziev | Daniiar Duldaev/Sanjar Fayziev - nu s-a prezentat | | detaliu meci |
20.11.17 Sfert de finală | vs. S D Prajwal Dev/Keisuke Numajiri | 3-6, 7-65, 6-10 | | detaliu meci |