MECI
20.09.18 | a 2-a rundă | Simone Roncalli | Ondrej Krstev | 6-3, 6-0 | Egypt F19 | Zgura |
STATISTICI MECI
Simone Roncalli | Ondrej Krstev | |
Prima administrare % | 22/39 (56%) | 21/43 (49%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 19/22 (86%) | 15/21 (71%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/17 (59%) | 4/22 (18%) |
Break-ballurile câştigate | 5/9 (56%) | 1/1 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 24/43 (56%) | 10/39 (26%) |
Total puncte câştigate | 53/82 (65%) | 29/82 (35%) |
Greșeli duble | 0 | 3 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Simone Roncalli | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ondrej Krstev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Simone Roncalli | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Simone Roncalli | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Ondrej Krstev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Simone Roncalli | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Simone Roncalli | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Simone Roncalli | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Simone Roncalli | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Simone Roncalli | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Simone Roncalli vs. Ondrej Krstev - meciuri reciproce
20.09.18 | a 2-a rundă | Simone Roncalli | Ondrej Krstev | 6-3, 6-0 | detaliu meci | Egypt F19 | Zgura |
Simone Roncalli form & Ondrej Krstev form
Simone Roncalli - ultimele meciuri
Cordenons Challenger - Zgura | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Marcello Serafini | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
San Marino - Zgura | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Gianmarco Ferrari | 5-7, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
Verona Challenger - Zgura | ||||
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Max Houkes | 4-6, 7-65, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Cluj - Zgura | ||||
22.06.23 Sfert de finală | vs. Radu Mihai Papoe | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.06.23 a 2-a rundă | vs. Gabriel Ghetu | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
19.06.23 1-a rundă | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Pazardzhik - Zgura | ||||
26.05.23 Sfert de finală | vs. Matyas Fuele | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
25.05.23 a 2-a rundă | vs. Gabriel Donev | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
24.05.23 1-a rundă | vs. Sean Hess | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Pazardzhik - Zgura | ||||
21.05.23 Semifinală | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
21.05.23 Finală | vs. Iliyan Radulov | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.05.23 Sfert de finală | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
19.05.23 a 2-a rundă | vs. Luigi Sorrentino | 6-1, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
18.05.23 1-a rundă | vs. Sean Hess | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
Francavilla Challenger - Zgura | ||||
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Weis | 7-5, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.03.23 1-a rundă | vs. Benjamin Pietri | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.03.23 Sfert de finală | vs. Ray Ho | 7-63, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.03.23 a 2-a rundă | vs. Alexis Boureau | 6-1, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
21.03.23 1-a rundă | vs. Fitriadi M Rifqi | 2-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.03.23 Semifinală | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.03.23 Sfert de finală | vs. Tomasz Berkieta | 7-66, 1-0, Tomasz Berkieta - retragere | detaliu meci | |
16.03.23 a 2-a rundă | vs. Niklas Schell | 7-5, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
14.03.23 1-a rundă | vs. Renta Tokuda | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.23 1-a rundă | vs. Pedja Krstin | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.02.23 Semifinală | vs. Szymon Kielan | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.02.23 Sfert de finală | vs. S D Prajwal Dev | 6-1, 6-70, 6-3 | detaliu meci | |
16.02.23 a 2-a rundă | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
15.02.23 1-a rundă | vs. Jaime Caldes | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.02.23 a 2-a rundă | vs. Boris Pokotilov | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
08.02.23 1-a rundă | vs. S D Prajwal Dev | 6-1, 6-3 | detaliu meci |
Ondrej Krstev - ultimele meciuri
M15 Litija - Zgura | ||||
12.07.22 1-a rundă | vs. Paul Woerner | 6-76, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
11.07.22 Calificare | vs. Maj Premzl | 4-6, 6-4, 10-6 | detaliu meci | |
10.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Blaz Steblaj | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Ostrava - Indoor Hard | ||||
24.11.21 1-a rundă | vs. Mark Havlicek | 5-7, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
22.11.21 Calificare | vs. Llewelyn Bevan | 6-3, 5-7, 10-6 | detaliu meci | |
21.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Patrik Homola | 4-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
M15 Opava - Carpet | ||||
18.11.21 a 2-a rundă | vs. Lukas Pokorny | 7-610, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.11.21 1-a rundă | vs. Kristof Minarik | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Prague - Indoor Hard | ||||
05.10.21 1-a rundă | vs. Jakub Paul | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Trnava - Indoor Hard | ||||
26.02.20 1-a rundă | vs. Aldin Setkic | 6-3, 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
20.02.20 a 2-a rundă | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.02.20 1-a rundă | vs. Mirko Martinez | 0-6, 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.12.19 a 2-a rundă | vs. Quentin Robert (1994) | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.12.19 1-a rundă | vs. Ivan Davydov | 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.11.19 1-a rundă | vs. Ivan Davydov | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Milovice - Indoor Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Andrew Paulson | 7-63, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Prague - Indoor Hard | ||||
05.11.19 1-a rundă | vs. Aldin Setkic | 6-77, 6-3, 6-75 | detaliu meci | |
M15 Opava - Carpet | ||||
31.10.19 a 2-a rundă | vs. David Poljak | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
30.10.19 1-a rundă | vs. Jiri Barnat | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Petr Michnev | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Andrew Paulson | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Bad - Carpet | ||||
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
27.09.19 Sfert de finală | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 0-5, - Ondrej Krstev - retragere | detaliu meci | |
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Luca Prevosto | 1-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
25.09.19 1-a rundă | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
20.09.19 Sfert de finală | vs. Marco Miceli | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Anis Ghorbel | 5-7, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
17.09.19 1-a rundă | vs. Mattia Rossi | 6-0, 3-0, Mattia Rossi - retragere | detaliu meci | |
M15 Bratislava - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Tomas Jirousek | 2-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci |