MECI
27.02.17 | 1-a rundă de calif. | Stanislav Korshunov | Igor Solomatin | 6-3, 6-1 | Turkey F8 | Hard |
STATISTICI MECI
Rusia
11.11.94, 29 Vârsta
11.11.94, 29 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
16.12.98, 25 Vârsta
16.12.98, 25 Vârsta
Stanislav Korshunov vs. Igor Solomatin - meciuri reciproce
27.02.17 | 1-a rundă de calif. | Stanislav Korshunov | Igor Solomatin | 6-3, 6-1 | detaliu meci | Turkey F8 | Hard |
Stanislav Korshunov form & Igor Solomatin form
Stanislav Korshunov - ultimele meciuri
Turkey F18 - Zgura | ||||
08.05.17 Calificare | vs. Valentin Vanta | 7-62, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
08.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Hermanni Tiainen | 7-5, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
Turkey F17 - Zgura | ||||
01.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Juan Martin | 7-5, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Kazakhstan F5 - Zgura | ||||
25.04.17 1-a rundă | vs. Jonathan Mridha | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.04.17 2-a rundă de calif. | vs. Dmytro Ishtuganov | 6-1, 2-0, Dmytro Ishtuganov - retragere | detaliu meci | |
24.04.17 Calificare | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-2, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
Kazakhstan F4 - Zgura | ||||
17.04.17 2-a rundă de calif. | vs. Daniel Appelgren | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
17.04.17 1-a rundă de calif. | vs. Grigoriy Lomakin | 4-6, 7-65, 7-5 | detaliu meci | |
Kazakhstan F3 - Zgura | ||||
10.04.17 2-a rundă de calif. | vs. Boris Butulija | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Turkey F11 - Zgura | ||||
20.03.17 1-a rundă de calif. | vs. Shalva Dzhanashia | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Turkey F10 - Zgura | ||||
13.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Goran Markovic | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
13.03.17 1-a rundă de calif. | vs. Bogdan Didenko | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Turkey F9 - Zgura | ||||
06.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Vincent Jaensch-Mueller | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.03.17 1-a rundă de calif. | vs. Alejo Vilaro | 6-4, 0-6, 6-4 | detaliu meci | |
Turkey F8 - Hard | ||||
27.02.17 2-a rundă de calif. | vs. Andrew Ruppli | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
27.02.17 1-a rundă de calif. | vs. Igor Solomatin | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Turkey F7 - Hard | ||||
20.02.17 1-a rundă de calif. | vs. Maksim Tikhomirov | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Turkey F6 - Hard | ||||
14.02.17 1-a rundă | vs. Claudio Fortuna | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.02.17 2-a rundă de calif. | vs. Vitalii Shcherba | 6-2, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
13.02.17 Calificare | vs. Maksim Tikhomirov | 6-4, 1-6, 7-5 | detaliu meci | |
13.02.17 1-a rundă de calif. | vs. Sefa Suluoglu | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Kazakhstan F2 - Indoor Hard | ||||
30.01.17 1-a rundă de calif. | vs. Dan Deicher | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
30.01.17 Calificare | vs. Pavel Kotov | 3-6, 0-3, - Stanislav Korshunov - retragere | detaliu meci | |
Kazakhstan F1 - Indoor Hard | ||||
23.01.17 1-a rundă de calif. | vs. Dan Deicher | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
23.01.17 Calificare | vs. Pavel Kotov | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Turkey F47 - Hard | ||||
24.11.16 a 2-a rundă | vs. Adelchi Virgili | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
22.11.16 1-a rundă | vs. Mirko Martinez | 6-2, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
21.11.16 1-a rundă de calif. | vs. Dragos Torge | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
21.11.16 2-a rundă de calif. | vs. James Markiewicz | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
21.11.16 Calificare | vs. Anton Chekhov | 4-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci |
Igor Solomatin - ultimele meciuri
M15 Pescara - Zgura | ||||
15.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Gian Marco Ortenzi | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Bolzano - Zgura | ||||
02.08.21 Calificare | vs. Luca Castagnola | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
01.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Gian Matias Di Natale | Gian Matias Di Natale - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
M15 Perugia - Zgura | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Niccolo Inserra | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 L'Aquila - Zgura | ||||
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Gianluca Centi Pizzutilli | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
23.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Adam Jones | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Tadeas Paroulek | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
28.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Raphael Baltensperger | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Poznan - Zgura | ||||
25.08.20 Calificare | vs. Pawel Juszczak | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.08.20 2-a rundă de calif. | vs. Thijmen Loof | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
21.09.20 1-a rundă | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 6-3, 8-10 | detaliu meci | |
19.09.20 1-a rundă | vs. Antoine Escoffier | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.09.20 1-a rundă | vs. Maxime Chazal | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.09.20 1-a rundă | vs. Hernan Casanova | 6-2, 6-74, 5-10 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Jackson Varney | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Lebedev | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Noel Larwig | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.11.19 Calificare | vs. Hanyi Liu | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
04.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Luke Issajenko | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Michael-John Every | 3-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Boris Fassbender | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Chornomorsk - Zgura | ||||
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 1-6 | detaliu meci |