MECI
25.02.16 | a 2-a rundă | Sumit Nagal | Nicolas Alberto Arreche | 6-3, 6-4 | Tunisia F7 | Zgura |
STATISTICI MECI
Sumit Nagal | Nicolas Alberto Arreche | |
Prima administrare % | 34/63 (54%) | 38/57 (67%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 23/34 (68%) | 24/38 (63%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 16/29 (55%) | 8/19 (42%) |
Break-ballurile câştigate | 4/6 (67%) | 2/4 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 25/57 (44%) | 24/63 (38%) |
Total puncte câştigate | 64/120 (53%) | 56/120 (47%) |
Greșeli duble | 3 | 3 |
ași | 0 | 2 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Sumit Nagal vs. Nicolas Alberto Arreche - meciuri reciproce
25.02.16 | a 2-a rundă | Sumit Nagal | Nicolas Alberto Arreche | 6-3, 6-4 | detaliu meci | Tunisia F7 | Zgura |
18.02.16 | a 2-a rundă | Sumit Nagal | Nicolas Alberto Arreche | 5-7, 6-4, 6-3 | detaliu meci | Tunisia F6 | Zgura |
Sumit Nagal form & Nicolas Alberto Arreche form
Sumit Nagal - ultimele meciuri
Miami - Hard | ||||
19.03.24 Calificare | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
18.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Gabriel Diallo | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1-a rundă | vs. Milos Raonic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Seong Chan Hong | 6-2, 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Stefan Dostanic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Lorenzo Sonego | 4-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
Pune Challenger - Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Yu Hsiou Hsu | 7-66, 6-4 | detaliu meci | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
17.02.24 Semifinală | vs. Stefano Napolitano | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Adam Walton | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
11.02.24 Finală | vs. Luca Nardi | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
10.02.24 Semifinală | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
09.02.24 Sfert de finală | vs. Dominik Palan | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
07.02.24 a 2-a rundă | vs. Giovanni Fonio | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. S D Prajwal Dev | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Juncheng Shang | 6-2, 3-6, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Alexander Bublik | 6-4, 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
12.01.24 Calificare | vs. Alex Molcan | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Edward Winter | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Andrea Vavassori | 7-61, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Maspalomas Challenger - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-3, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Alejandro Moro Canas | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Valencia Challenger - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Helsinki Challenger - Indoor Hard | ||||
12.11.23 Finală | vs. Corentin Moutet | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
11.11.23 Semifinală | vs. Stefano Travaglia | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Emil Ruusuvuori | 6-3, 3-1, Emil Ruusuvuori - retragere | detaliu meci | |
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Jakub Mensik | 7-5, 6-2 | detaliu meci |
Nicolas Alberto Arreche - ultimele meciuri
M15 Cordoba - Zgura | ||||
08.04.21 a 2-a rundă | vs. Tomas Farjat | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.04.21 1-a rundă | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Villa - Zgura | ||||
31.03.21 1-a rundă | vs. Benjamin Dhoe | 6-73, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Hurlingham - Zgura | ||||
06.03.20 Sfert de finală | vs. Hernan Casanova | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.03.20 a 2-a rundă | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
04.03.20 1-a rundă | vs. Tomas Farjat | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Cordoba - Zgura | ||||
26.02.20 1-a rundă | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
19.02.20 1-a rundă | vs. Juan Manuel Cerundolo | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Lima - Zgura | ||||
14.02.20 Sfert de finală | vs. Tomas Barrios Vera | 6-72, 0-6 | detaliu meci | |
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Matias Zukas | 6-73, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
11.02.20 1-a rundă | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-65, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Lima - Zgura | ||||
03.02.20 Calificare | vs. Franco Agamenone | 2-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
03.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Martin Pestana | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Weston - Zgura | ||||
28.01.20 Calificare | vs. Alan Kohen | 3-6, 6-1, 9-11 | detaliu meci | |
28.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Sebastian Murillo | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
27.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
23.01.20 1-a rundă | vs. Simon Carr | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
15.01.20 1-a rundă | vs. David Fox | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
21.11.19 a 2-a rundă | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.11.19 1-a rundă | vs. George Loffhagen | 6-75, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Vladislav Ivanov | 6-74, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
08.11.19 Sfert de finală | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Jonathan Eysseric | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Dragos Dima | 2-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
29.10.19 1-a rundă | vs. Mariano Navone | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
26.10.19 a 2-a rundă | vs. Benjamin Dhoe | 3-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
22.10.19 1-a rundă | vs. Lorenzo Bocchi | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
19.10.19 Semifinală | vs. Pol Toledo Bague | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.10.19 Sfert de finală | vs. Octavio Volpi | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Daniele Capecchi | 6-2, 6-1 | detaliu meci |