MECI
17.04.18 | 1-a rundă | Takanyi Garanganga | Mirko Martinez | 3-6, 6-1, 6-2 | Nigeria F1 | Hard |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Mirko Martinez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Takanyi Garanganga | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Mirko Martinez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-A | ||
Takanyi Garanganga | 1-5 | |
0-0, A-40, 40-40, A-40 | ||
Takanyi Garanganga | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-5 | Mirko Martinez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Mirko Martinez | |
0-0, 15-40 | ||
1-0 | Mirko Martinez | |
0-0, 0-15 | ||
3-1 | Mirko Martinez | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
6-1 |
3 | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Takanyi Garanganga vs. Mirko Martinez - meciuri reciproce
17.04.18 | 1-a rundă | Takanyi Garanganga | Mirko Martinez | 3-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | Nigeria F1 | Hard |
Takanyi Garanganga form & Mirko Martinez form
Takanyi Garanganga - ultimele meciuri
M25 Alkmaar - Zgura | ||||
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Guillaume Dermiens | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.02.20 1-a rundă | vs. Louis Tessa | 6-3, 1-3, - Takanyi Garanganga - retragere | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.01.20 1-a rundă | vs. Louis Herman | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.01.20 1-a rundă | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Maputo - Hard | ||||
15.11.19 Sfert de finală | vs. Kelsey Stevenson | 3-6, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
14.11.19 a 2-a rundă | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
13.11.19 1-a rundă | vs. Jaime Sigauque | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Maputo - Hard | ||||
10.11.19 Finală | vs. David Perez Sanz | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
09.11.19 Semifinală | vs. Kelsey Stevenson | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
08.11.19 Sfert de finală | vs. Dennis Uspensky | 6-0, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Rishab Agarwal | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
05.11.19 1-a rundă | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
19.10.19 Semifinală | vs. Aldin Setkic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.10.19 Sfert de finală | vs. Gianni Mina | 6-4, 1-0, Gianni Mina - retragere | detaliu meci | |
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Michael-John Every | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Paul Emmanuel | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
13.10.19 Semifinală | vs. Calvin Hemery | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.10.19 Sfert de finală | vs. Skander Mansouri | Skander Mansouri - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Joseph Imeh Ubon | 3-0, Joseph Imeh Ubon - retragere | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 7-66 | detaliu meci | |
M15 Pretoria - Hard | ||||
04.10.19 Sfert de finală | vs. Arthur Cazaux | 7-5, 6-78, 1-6 | detaliu meci | |
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Len Schouten | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
02.10.19 1-a rundă | vs. Michael-John Every | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Johannesburg - Hard | ||||
28.09.19 Semifinală | vs. Benjamin Lock | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
27.09.19 Sfert de finală | vs. Jordan Hasson | 6-4, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Arsenije Zlatanovic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
24.09.19 1-a rundă | vs. Devin Badenhorst | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Memphis - Hard | ||||
13.08.19 1-a rundă | vs. Jacob Dunbar | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Lexington Challenger - Hard | ||||
29.07.19 1-a rundă | vs. Alexey Zakharov | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Granby Challenger - Hard | ||||
23.07.19 a 2-a rundă | vs. Zhe Li | 6-73, 6-76 | detaliu meci |
Mirko Martinez - ultimele meciuri
Lyon Challenger - Zgura | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 6-4, 6-73 | detaliu meci | |
M15 Brcko - Zgura | ||||
24.05.23 1-a rundă | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 1-4, - Mirko Martinez - retragere | detaliu meci | |
M15 Doboj - Zgura | ||||
13.05.23 a 2-a rundă | vs. Matej Dodig | 2-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
13.05.23 Sfert de finală | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
10.05.23 1-a rundă | vs. Andrej Nedic | 6-3, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
06.05.23 Semifinală | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.05.23 Sfert de finală | vs. Peter Benjamin Privara | 5-7, 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Alexandr Binda | 3-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
03.05.23 1-a rundă | vs. Gino Romano | 3-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Angers - Zgura | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Timo Legout | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
04.04.23 1-a rundă | vs. Deney Wassermann | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
31.03.23 Sfert de finală | vs. Peter Heller | 1-6, 7-612, 2-6 | detaliu meci | |
30.03.23 a 2-a rundă | vs. Hanwen Li | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
29.03.23 1-a rundă | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Biel Challenger - Indoor Hard | ||||
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Porec - Zgura | ||||
12.03.23 Finală | vs. Dino Prizmic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.03.23 Semifinală | vs. Riccardo Balzerani | 7-66, 6-4 | detaliu meci | |
11.03.23 Sfert de finală | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
09.03.23 a 2-a rundă | vs. Victorio Marquiselli | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
08.03.23 1-a rundă | vs. Edouard Villoslada | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
15.02.23 1-a rundă | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Grenoble - Indoor Hard | ||||
07.02.23 1-a rundă | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 7-67, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
26.01.23 a 2-a rundă | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.01.23 1-a rundă | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Andria Challenger - Indoor Hard | ||||
20.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Arthur Fils | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Coquimbo 2 - Zgura | ||||
17.10.22 Calificare | vs. Sumit Nagal | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Amador Salazar | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Rio De - Zgura | ||||
10.10.22 Calificare | vs. Mariano Navone | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
09.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Matias Zukas | 6-2, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
02.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Remy Bertola | 6-2, 1-6, 4-6 | detaliu meci |