MECI
25.03.17 | Finală | Tallon Griekspoor | Michal Konecny | 6-4, 6-4 | Bahrain F1 | Hard |
STATISTICI MECI
Tallon Griekspoor | Michal Konecny | |
Prima administrare % | 32/52 (62%) | 40/64 (63%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 27/32 (84%) | 27/40 (68%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/20 (65%) | 12/24 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 25/64 (39%) | 12/52 (23%) |
Total puncte câştigate | 65/116 (56%) | 51/116 (44%) |
Greșeli duble | 3 | 1 |
ași | 5 | 2 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Tallon Griekspoor vs. Michal Konecny - meciuri reciproce
25.03.17 | Finală | Tallon Griekspoor | Michal Konecny | 6-4, 6-4 | detaliu meci | Bahrain F1 | Hard |
21.01.17 | Semifinală | Tallon Griekspoor | Michal Konecny | 6-4, 6-4 | detaliu meci | Turkey F2 | Hard |
02.03.16 | 1-a rundă | Tallon Griekspoor | Michal Konecny | 6-2, 3-6, 6-1 | detaliu meci | Turkey F9 | Hard |
Tallon Griekspoor form & Michal Konecny form
Tallon Griekspoor - ultimele meciuri
Miami - Hard | ||||
24.03.24 a 3-a rundă | vs. Jannik Sinner | 7-5, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
23.03.24 a 2-a rundă | vs. Alex Michelsen | 7-65, 6-77, 6-4 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
10.03.24 a 3-a rundă | vs. Alexander Zverev | 6-77, 3-6 | detaliu meci | |
08.03.24 a 2-a rundă | vs. Yannick Hanfmann | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
28.02.24 a 2-a rundă | vs. Alexander Bublik | 6-78, 6-72 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă | vs. Abedallah Shelbayh | 7-5, 2-0, Abedallah Shelbayh - retragere | detaliu meci | |
Rotterdam - Indoor Hard | ||||
17.02.24 Semifinală | vs. Jannik Sinner | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Emil Ruusuvuori | 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Hubert Hurkacz | 6-75, 7-65, 7-64 | detaliu meci | |
12.02.24 1-a rundă | vs. Lorenzo Musetti | 3-6, 7-67, 7-63 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
03.02.24 | vs. Leandro Riedi | 7-66, 7-63 | detaliu meci | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Marc-Andrea Huesler | 7-63, 7-63 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
20.01.24 a 3-a rundă | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Arthur Fils | 3-6, 6-1, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Roman Safiullin | 2-6, 3-6, 7-63, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Australia - Hard | ||||
02.01.24 | vs. Borna Coric | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
30.12.23 | vs. Casper Ruud | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
23.11.23 | vs. Jannik Sinner | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
Paris - Indoor Hard | ||||
02.11.23 a 3-a rundă | vs. Novak Djokovic | 6-4, 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
31.10.23 a 2-a rundă | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
30.10.23 1-a rundă | vs. Christopher Eubanks | 6-72, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Basel - Indoor Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Hubert Hurkacz | 7-66, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Alex De Minaur | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Thiago Seyboth Wild | 7-64, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Pavel Kotov | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Emil Ruusuvuori | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
Shanghai - Hard | ||||
06.10.23 a 2-a rundă | vs. Dusan Lajovic | 4-6, 2-3, - Tallon Griekspoor - retragere | detaliu meci | |
Astana - Indoor Hard | ||||
01.10.23 Sfert de finală | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
30.09.23 a 2-a rundă | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-74, 6-1 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
17.09.23 | vs. Borna Gojo | 6-4, 6-72, 4-6 | detaliu meci |
Michal Konecny - ultimele meciuri
M15 Monastir - Hard | ||||
28.04.21 1-a rundă | vs. Lucas Catarina | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
10.07.20 1-a rundă | vs. Jiri Barnat | 7-63, 5-7, - Michal Konecny - retragere | detaliu meci | |
22.06.20 1-a rundă | vs. Ondrej Styler | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Jonathan Eysseric | 4-6, 7-62, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.03.20 Sfert de finală | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 6-1, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
05.03.20 a 2-a rundă | vs. Luca Giacomini | 7-5, 7-66 | detaliu meci | |
03.03.20 1-a rundă | vs. Runhao Hua | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.02.20 Sfert de finală | vs. Moez Echargui | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
11.02.20 1-a rundă | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.02.20 1-a rundă | vs. Omar Giacalone | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Milovice - Indoor Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Prague - Indoor Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Michael Vrbensky | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Martin Krumich | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Opava - Carpet | ||||
01.11.19 Sfert de finală | vs. Robin Stanek | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Lucas Catarina | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
30.10.19 1-a rundă | vs. Vadym Ursu | 6-78, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
25.10.19 Sfert de finală | vs. Andrew Paulson | 6-3, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Petr Nouza | 7-5, 4-6, 7-67 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Jakob Aichhorn | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Piotr Grynkowski | 7-67, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Bad - Carpet | ||||
12.10.19 Semifinală | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.10.19 Sfert de finală | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Evan Furness | 3-6, 7-68, 6-3 | detaliu meci | |
08.10.19 1-a rundă | vs. Karlo Cubelic | 6-1, 7-66 | detaliu meci | |
M25+H Ricany - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Peter Nagy | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sajur - Hard | ||||
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Yan Sabanin | 7-63, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
03.09.19 1-a rundă | vs. Roi Ginat | 6-75, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Samuel Beren | 4-6, 0-3, - Michal Konecny - retragere | detaliu meci |