MECI
05.02.08 | 1-a rundă | Teimuraz Gabashvili | Lukas Lacko | 4-6, 6-4, 6-4 | Bergamo | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Teimuraz Gabashvili vs. Lukas Lacko - meciuri reciproce
05.09.20 | 1-a rundă de calif. | Teimuraz Gabashvili | Lukas Lacko | 3-0, Lukas Lacko - retragere | detaliu meci | Prostejov Challenger | Zgura |
18.10.19 | Sfert de finală | Lukas Lacko | Teimuraz Gabashvili | 5-7, 6-4, 6-4 | detaliu meci | Ismaning Challenger | Carpet |
08.05.12 | 1-a rundă | Teimuraz Gabashvili | Lukas Lacko | 6-4, 6-4 | detaliu meci | Prague Challenger | Zgura |
14.10.09 | 1-a rundă | Lukas Lacko | Teimuraz Gabashvili | 7-5, 6-4 | detaliu meci | Tashkent Challenger | Hard |
05.02.08 | 1-a rundă | Teimuraz Gabashvili | Lukas Lacko | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | Bergamo | Indoor Hard |
Teimuraz Gabashvili form & Lukas Lacko form
Teimuraz Gabashvili - ultimele meciuri
M25 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Joaquin Bianchi | - | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Ivo Vercik | - | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Frederic Schlossmann | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Filippo Giovannini | 1-2, - Teimuraz Gabashvili - retragere | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ruben Hartig | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 Calificare | vs. Philip Henning | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Max Van Nunen | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Telavi - Zgura | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Jasza Szajrych | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Maksim Shin | 5-7, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
24.10.23 Calificare | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Josh Reid | 6-1, 6-79, 10-7 | detaliu meci | |
M25 Telavi - Zgura | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.10.23 Calificare | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Telavi - Zgura | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.10.23 Calificare | vs. Josh Reid | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
09.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Sabadell - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Alvaro Lopez San Martin | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Noah Lopez | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
26.09.23 Calificare | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-0, 3-6, 10-1 | detaliu meci | |
25.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Lucas Mszyca | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Jack Loge | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
21.08.23 Calificare | vs. Isaac Nortie Nortey | Isaac Nortie Nortey - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
21.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Rayane Oumaouche | 6-2, 6-1 | detaliu meci |
Lukas Lacko - ultimele meciuri
Ortisei Challenger - Indoor Hard | ||||
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Evgeny Karlovskiy | 5-7, 0-5, - Lukas Lacko - retragere | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
09.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Bu Yunchaokete | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
30.08.22 Calificare | vs. Daniil Glinka | 4-6, 1-2, - Lukas Lacko - retragere | detaliu meci | |
29.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Donski | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
28.06.22 1-a rundă | vs. Roberto Marcora | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
20.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Andrej Martin | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Ilkley Challenger - Iarbă | ||||
13.06.22 Calificare | vs. Rinky Hijikata | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Ritschard | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Nottingham Challenger - Iarbă | ||||
06.06.22 1-a rundă | vs. Alexei Popyrin | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
17.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Jarry | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
Troisdorf Challenger - Zgura | ||||
24.05.22 1-a rundă | vs. Aldin Setkic | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Zagreb Challenger - Zgura | ||||
10.05.22 1-a rundă | vs. Filip Misolic | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Mauthausen Challenger - Zgura | ||||
02.05.22 1-a rundă | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Ostrava Challenger - Zgura | ||||
26.04.22 1-a rundă | vs. Evan Furness | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Forli 5 - Indoor Hard | ||||
22.02.22 1-a rundă | vs. Tomas Machac | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Marseille - Indoor Hard | ||||
13.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Arnaboldi | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
Montpellier - Indoor Hard | ||||
30.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Antoine Hoang | 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
Quimper Challenger - Indoor Hard | ||||
27.01.22 a 2-a rundă | vs. Vasek Pospisil | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.01.22 1-a rundă | vs. Mats Moraing | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Forli 3 - Indoor Hard | ||||
18.01.22 1-a rundă | vs. Andrea Pellegrino | 6-0, 3-6, 6-70 | detaliu meci | |
Bratislava Challenger - Indoor Hard | ||||
11.11.21 a 2-a rundă | vs. Zsombor Piros | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.11.21 1-a rundă | vs. Milos Karol | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
31.10.21 Finală | vs. Oscar Otte | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.10.21 Semifinală | vs. Quentin Halys | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
29.10.21 Sfert de finală | vs. Matthias Bachinger | 7-5, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
27.10.21 a 2-a rundă | vs. Tomas Machac | 6-72, 6-4, 7-62 | detaliu meci | |
25.10.21 1-a rundă | vs. Marius Copil | 7-68, 7-64 | detaliu meci | |
Biel Challenger - Indoor Hard | ||||
21.09.21 1-a rundă | vs. Henri Laaksonen | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
05.09.21 Finală | vs. Yasutaka Uchiyama | 5-7, 7-68, 6-1 | detaliu meci |