MECI
10.10.13 | a 2-a rundă | Teimuraz Gabashvili | Radu Albot | 6-3, 7-5 | Tashkent Challenger | Hard |
STATISTICI MECI
Teimuraz Gabashvili | Radu Albot | |
Prima administrare % | 34/57 (60%) | 61/80 (76%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 23/34 (68%) | 33/61 (54%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/23 (61%) | 7/19 (37%) |
Break-ballurile câştigate | 5/9 (56%) | 2/3 (67%) |
Puncte câştigate din returnare | 40/80 (50%) | 20/57 (35%) |
Total puncte câştigate | 77/137 (56%) | 60/137 (44%) |
Greșeli duble | 3 | 1 |
ași | 1 | 3 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Teimuraz Gabashvili vs. Radu Albot - meciuri reciproce
08.11.17 | 1-a rundă | Radu Albot | Teimuraz Gabashvili | 6-1, 3-0, Radu Albot - retragere | detaliu meci | Kobe Challenger | Indoor Hard |
07.08.16 | 1-a rundă | Radu Albot | Teimuraz Gabashvili | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | Rio de | Hard |
12.06.15 | Sfert de finală | Radu Albot | Teimuraz Gabashvili | 6-3, 6-4 | detaliu meci | Moscow Challenger | Zgura |
27.04.15 | Calificare | Teimuraz Gabashvili | Radu Albot | 7-5, 6-2 | detaliu meci | Istanbul | Zgura |
10.10.13 | a 2-a rundă | Teimuraz Gabashvili | Radu Albot | 6-3, 7-5 | detaliu meci | Tashkent Challenger | Hard |
11.05.13 | Finală | Teimuraz Gabashvili | Radu Albot | 6-4, 6-4 | detaliu meci | Karshi Challenger | Hard |
31.01.12 | 1-a rundă | Teimuraz Gabashvili | Radu Albot | 6-1, 6-2 | detaliu meci | Kazan Challenger | Indoor Hard |
Teimuraz Gabashvili form & Radu Albot form
Teimuraz Gabashvili - ultimele meciuri
M25 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Joaquin Bianchi | - | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Ivo Vercik | - | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Frederic Schlossmann | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Filippo Giovannini | 1-2, - Teimuraz Gabashvili - retragere | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ruben Hartig | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 Calificare | vs. Philip Henning | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Max Van Nunen | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Telavi - Zgura | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Jasza Szajrych | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Maksim Shin | 5-7, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
24.10.23 Calificare | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Josh Reid | 6-1, 6-79, 10-7 | detaliu meci | |
M25 Telavi - Zgura | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.10.23 Calificare | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Telavi - Zgura | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.10.23 Calificare | vs. Josh Reid | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
09.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Sabadell - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Alvaro Lopez San Martin | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Noah Lopez | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
26.09.23 Calificare | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-0, 3-6, 10-1 | detaliu meci | |
25.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Lucas Mszyca | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Jack Loge | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
21.08.23 Calificare | vs. Isaac Nortie Nortey | Isaac Nortie Nortey - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
21.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Rayane Oumaouche | 6-2, 6-1 | detaliu meci |
Radu Albot - ultimele meciuri
Girona Challenger - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Carlos Taberner | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Gregoire Barrere | 7-66, 7-5 | detaliu meci | |
Murcia Challenger - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Henrique Rocha | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.03.24 a 2-a rundă | vs. Mathias Bourgue | 7-65, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Marco Cecchinato | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Lugano Challenger - Indoor Hard | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Daniel Masur | 6-70, 6-74 | detaliu meci | |
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
04.03.24 1-a rundă | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Joris De Loore | 3-6, 6-4, 6-72 | detaliu meci | |
28.02.24 a 2-a rundă | vs. Gijs Brouwer | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă | vs. Mark Lajal | 6-2, 6-75, 6-3 | detaliu meci | |
Delray Beach - Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Frances Tiafoe | 6-75, 6-74 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Juncheng Shang | 4-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
11.02.24 Calificare | vs. Terence Atmane | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
10.02.24 1-a rundă de calif. | vs. August Holmgren | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Dallas - Indoor Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Denis Kudla | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
26.01.24 Sfert de finală | vs. Marco Cecchinato | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.01.24 a 2-a rundă | vs. Luciano Darderi | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
22.01.24 1-a rundă | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Dino Prizmic | 7-64, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Danderyd Challenger - Indoor Hard | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
15.11.23 a 2-a rundă | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Francesco Passaro | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Helsinki Challenger - Indoor Hard | ||||
10.11.23 Sfert de finală | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Nuno Borges | 6-4, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Alibek Kachmazov | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Bergamo Challenger - Indoor Hard | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Billy Harris | 6-1, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Gauthier Onclin | 6-76, 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Brest Challenger - Indoor Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Pedro Martinez Portero | 6-72, 6-713 | detaliu meci |