MECI
21.06.17 | 1-a rundă | Thiemo de Bakker | Mats Hermans | 6-2, 6-1 | Netherlands F1 | Zgura |
STATISTICI MECI
Thiemo de Bakker | Mats Hermans | |
Prima administrare % | 25/53 (47%) | 35/56 (63%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 18/25 (72%) | 17/35 (49%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 17/28 (61%) | 8/21 (38%) |
Break-ballurile câştigate | 5/8 (63%) | 0/7 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 31/56 (55%) | 18/53 (34%) |
Total puncte câştigate | 66/109 (61%) | 43/109 (39%) |
Greșeli duble | 2 | 4 |
ași | 6 | 2 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Olanda
06.04.96, 27 Vârsta
33666 $
06.04.96, 27 Vârsta
33666 $
Thiemo de Bakker vs. Mats Hermans - meciuri reciproce
21.06.17 | 1-a rundă | Thiemo de Bakker | Mats Hermans | 6-2, 6-1 | detaliu meci | Netherlands F1 | Zgura |
Thiemo de Bakker form & Mats Hermans form
Thiemo de Bakker - ultimele meciuri
M15 Monastir - Hard | ||||
02.12.23 Semifinală | vs. Etienne Donnet | 6-77, 6-71 | detaliu meci | |
01.12.23 Sfert de finală | vs. Florian Broska | 6-4, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Cyril Vandermeersch | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Niklas Waldner | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Arthur Gea | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.10.23 Calificare | vs. Toby Martin | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Paolo Emilio Cossu Floris | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
04.10.23 a 2-a rundă | vs. Federico Iannaccone | 6-3, 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă | vs. Fabrizio Andaloro | 3-0, Fabrizio Andaloro - retragere | detaliu meci | |
M15 Buschhausen - Zgura | ||||
15.09.23 Sfert de finală | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Deney Wassermann | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Haren - Zgura | ||||
10.09.23 Finală | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
09.09.23 Semifinală | vs. Brian Bozemoj | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Kai Lemstra | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Dax Donders | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Elgin Khoeblal | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Mats Bredschneijder | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Louis Van Herck | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Oldenzaal - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Oliver Crawford | 6-3, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Huy - Zgura | ||||
27.08.23 Finală | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
26.08.23 Semifinală | vs. Felix Corwin | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
25.08.23 a 2-a rundă | vs. Harold Huens | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Jarno Jans | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
21.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Leon Formella | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
21.08.23 Calificare | vs. Cedric Stanke | 6-2, 4-1, Cedric Stanke - retragere | detaliu meci | |
M25 Koksijde - Zgura | ||||
15.08.23 1-a rundă | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Mats Hermans - ultimele meciuri
M25 Santa - Zgura | ||||
09.10.23 Calificare | vs. Niccolo Catini | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mike Loccisano | Mike Loccisano - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
24.11.22 1-a rundă | vs. Tao Mu | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.11.22 Calificare | vs. Asaf Friedler | 0-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
21.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
20.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Yoav Levy | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Oldenzaal - Zgura | ||||
21.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Tomi Van Den Ham | 2-6, 3-3, - Mats Hermans - retragere | detaliu meci | |
21.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Aydan Gomez Osorio | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Koksijde - Zgura | ||||
17.08.22 1-a rundă | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.08.22 Calificare | vs. Aaron James Williams | 7-5, 3-6, 11-9 | detaliu meci | |
14.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Hugo Pierre | 6-0, 1-6, 10-5 | detaliu meci | |
M15 Troisdorf - Zgura | ||||
09.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Luke Johnson | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Meerbusch - Zgura | ||||
13.04.21 Calificare | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Jurgen Briand | 6-3, 2-6, 11-9 | detaliu meci | |
12.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Lars Johann | 3-6, 6-2, 10-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Marco Furlanetto | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
08.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-4, 4-6, 10-12 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Basaran Simsek | - Mats Hermans - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
18.02.20 Calificare | vs. Calin Manda | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Vladislav Gorbatenko | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Obrad Markovski | 6-2, 2-6, 10-7 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-64, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
04.12.19 1-a rundă | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
25.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Alberto Bronzetti | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Osmancan Soyler | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
29.10.19 Calificare | vs. Mate Voros | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Andrea Borroni | 7-62, 1-6, 13-11 | detaliu meci | |
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Togan Makzume | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
21.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Bogdan Borza | 3-6, 6-1, 5-10 | detaliu meci | |
20.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Michalis Sakellaridis | 7-62, 6-4 | detaliu meci |