MECI
07.07.18 | 1-a rundă de calif. | Tillmann Erdbories | Peter Goldsteiner | 6-1, 6-4 | Braunschweig Challenger | Zgura |
STATISTICI MECI
Germania
09.05.97, 26 Vârsta
09.05.97, 26 Vârsta
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Tillmann Erdbories vs. Peter Goldsteiner - meciuri reciproce
07.07.18 | 1-a rundă de calif. | Tillmann Erdbories | Peter Goldsteiner | 6-1, 6-4 | detaliu meci | Braunschweig Challenger | Zgura |
Tillmann Erdbories form & Peter Goldsteiner form
Tillmann Erdbories - ultimele meciuri
M15 Den - Zgura | ||||
02.07.19 Calificare | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 6-3, 3-10 | detaliu meci | |
01.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Robert Ziganshin | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Kaltenkirchen - Zgura | ||||
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Petr Nouza | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Niklas Schell | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
21.01.19 Calificare | vs. Andrew Watson | 6-74, 6-72 | detaliu meci | |
Czech Republic - Indoor Hard | ||||
14.11.18 1-a rundă | vs. Elmar Ejupovic | 7-5, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.11.18 Calificare | vs. Isa Mammetgulyyev | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
12.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Michael Paty | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Czech Republic - Indoor Hard | ||||
04.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Adam Blecha | 3-6, 6-0, 3-6 | detaliu meci | |
Germany F16 - Indoor Hard | ||||
22.10.18 Calificare | vs. Flemming Peters | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Marius Ruzgas | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
21.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Tim Heger | 7-65, 7-64 | detaliu meci | |
Germany F15 - Carpet | ||||
11.10.18 a 2-a rundă | vs. Mats Rosenkranz | 1-6, 6-75 | detaliu meci | |
09.10.18 1-a rundă | vs. Sebastian Prechtel | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Germany F14 - Indoor Hard | ||||
02.10.18 Calificare | vs. Patrick Zahraj | 7-5, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
02.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Aleksa Bucan | 4-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
01.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Karlo Cubelic | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Germany F11 - Zgura | ||||
05.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Chris Rodesch | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Germany F9 - Zgura | ||||
24.07.18 Calificare | vs. Leonard Von Hindte | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Patrik Hartmeier | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
22.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Marvin Rehberg | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Germany F8 - Zgura | ||||
16.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Joao Souza | 6-4, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
15.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Dominik Langmajer | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Braunschweig Challenger - Zgura | ||||
07.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Peter Goldsteiner | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
07.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Jordi Samper-Montana | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Netherlands F2 - Zgura | ||||
04.07.18 1-a rundă | vs. Stephan Gerritsen | 7-5, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
02.07.18 Calificare | vs. Valentin Guenther | 7-63, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
01.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Nick Broekhof | 4-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
30.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Gijs Akkermans | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Germany F4 - Zgura | ||||
19.06.18 1-a rundă | vs. Sekou Bangoura | 6-72, 4-6 | detaliu meci |
Peter Goldsteiner - ultimele meciuri
M15 Vienna - Zgura | ||||
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Felix Steindl | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
28.08.23 Calificare | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 3-6, 11-13 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Kottingbrunn - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. David Pichler | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
14.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
14.08.23 Calificare | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Emanuel Gal | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Lodz - Zgura | ||||
07.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Maciej Kos | 6-3, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
M25 Kramsach - Zgura | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Kalin Ivanovski | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Telfs - Zgura | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.07.23 1-a rundă | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Salzburg Challenger - Zgura | ||||
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Brasov - Zgura | ||||
05.07.23 1-a rundă | vs. Luca Preda | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
03.07.23 Calificare | vs. Esteban Bruna | 3-6, 6-2, 9-11 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Store - Zgura | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Alexander Donski | 3-6, 2-2, - Peter Goldsteiner - retragere | detaliu meci | |
20.06.23 Calificare | vs. Timofey Stepanov | 6-2, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Litija - Zgura | ||||
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Bor Artnak | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
13.06.23 Calificare | vs. Enrico Giacomini | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Nik Mikovic | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Nyiregyhaza - Zgura | ||||
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Vasil Yehorov | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
05.06.23 Calificare | vs. Radovan Michalik | 3-6, 6-4, 9-11 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Jablonec - Zgura | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.05.23 Calificare | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
29.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-3 | detaliu meci |