MECI
27.06.18 | 1-a rundă | Tim Ruehl | Nikita Mashtakov | 7-5, 4-6, 7-5 | Germany F5 | Zgura |
STATISTICI MECI
Tim Ruehl | Nikita Mashtakov | |
Prima administrare % | 56/119 (47%) | 98/123 (80%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 36/56 (64%) | 49/98 (50%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 26/63 (41%) | 13/25 (52%) |
Break-ballurile câştigate | 8/20 (40%) | 7/15 (47%) |
Puncte câştigate din returnare | 61/123 (50%) | 57/119 (48%) |
Total puncte câştigate | 123/242 (51%) | 119/242 (49%) |
Greșeli duble | 8 | 3 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
Germania
31.03.98, 26 Vârsta
31.03.98, 26 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Tim Ruehl vs. Nikita Mashtakov - meciuri reciproce
27.06.18 | 1-a rundă | Tim Ruehl | Nikita Mashtakov | 7-5, 4-6, 7-5 | detaliu meci | Germany F5 | Zgura |
Tim Ruehl form & Nikita Mashtakov form
Tim Ruehl - ultimele meciuri
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Neil Oberleitner | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
26.03.24 Calificare | vs. Patrik Meszaros | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
25.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Jakub Medved | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Eskander Guryev | 3-6, 6-3, 13-15 | detaliu meci | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Kirill Kivattsev | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Aaron Funk | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Vadym Ursu | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Vadym Ursu | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
05.12.23 Calificare | vs. Julian Desousa | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Antonio Verno | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Santo - Hard | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Roberto Cid Subervi | 0-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Alberto Puello | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Santo - Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Leonardo Civita-Telles | 0-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Arad - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 6-3, 6-76 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Nikita Repkin | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Koszalin - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Dominik Kellovsky | 1-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Philipp Pavlenko | 6-0, 6-72, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Allershausen - Zgura | ||||
01.09.23 Sfert de finală | vs. Nicola Kuhn | 6-3, 6-77, 3-6 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Diego Dedura-Palomero | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Vincent Marysko | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
30.08.23 Calificare | vs. Erwin Troebinger | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Sydney Zick | 2-6, 6-2, 10-5 | detaliu meci | |
M25 Muttenz - Zgura | ||||
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Pascal Meis | 3-6, 2-4, - Tim Ruehl - retragere | detaliu meci | |
M15 Prijedor - Zgura | ||||
19.05.23 1-a rundă | vs. Stefan Kostic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
19.05.23 a 2-a rundă | vs. Petr Brunclik | 7-61, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
18.05.23 Calificare | vs. Corey Gaal | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Luka Miklavcic | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Alaminos - Zgura | ||||
01.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Jonas Trinker | 6-75, 6-3, 8-10 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Yoav Levy | 6-0, 4-0, Yoav Levy - retragere | detaliu meci |
Nikita Mashtakov - ultimele meciuri
M15 Porec - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 1-a rundă | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 7-62, 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
02.02.24 Sfert de finală | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Nick Hardt | 6-4, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Sasa Markovic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Maribor - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Tim Heger | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Paolo Angeli | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Bielsko - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Wroclaw - Zgura | ||||
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Jiri Barnat | 3-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
27.06.23 1-a rundă | vs. Thiago Cigarran | 7-68, 7-61 | detaliu meci | |
M25 Poprad - Zgura | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Nyiregyhaza - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Zsombor Velcz | 6-3, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
01.06.23 a 2-a rundă | vs. Milan Drinic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.05.23 1-a rundă | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
24.05.23 1-a rundă | vs. Matthew Dellavedova | 7-65, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Krsko - Zgura | ||||
18.05.23 1-a rundă | vs. Miha Vetrih | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
05.05.23 Sfert de finală | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
04.05.23 1-a rundă | vs. Viktor Jovic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Dubrovnik - Zgura | ||||
05.04.23 1-a rundă | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Opatija - Zgura | ||||
22.03.23 1-a rundă | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Rovinj - Zgura | ||||
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
Kyiv Challenger - Zgura | ||||
05.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Alex Rybakov | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Chornomorsk - Zgura | ||||
01.09.21 1-a rundă | vs. Artem Podorozhnyi | 6-77, 1-4, - Nikita Mashtakov - retragere | detaliu meci | |
M15 Sofia - Zgura | ||||
09.07.21 Sfert de finală | vs. Dragos Nicolae Madaras | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
08.07.21 a 2-a rundă | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
07.07.21 1-a rundă | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Novomoskovsk - Zgura | ||||
03.06.21 1-a rundă | vs. Martins Podzus | 4-6, 1-6 | detaliu meci |