MECI
29.01.20 | a 3-a rundă | Timo Legout | Dalibor Svrcina | 7-5, 6-3 | Australian Open | Hard |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timo Legout | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Timo Legout | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Timo Legout | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Timo Legout | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timo Legout | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timo Legout | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timo Legout | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Timo Legout | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timo Legout | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Timo Legout | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Timo Legout vs. Dalibor Svrcina - meciuri reciproce
29.01.20 | a 3-a rundă | Timo Legout | Dalibor Svrcina | 7-5, 6-3 | detaliu meci | Australian Open | Hard |
Timo Legout form & Dalibor Svrcina form
Timo Legout - ultimele meciuri
M25 Bakersfield - Hard | ||||
17.03.24 Finală | vs. Brandon Holt | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Tung-Lin Wu | 6-4, 6-71, 6-3 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Karue Sell | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Trevor Svajda | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Ethan Quinn | 6-4, 5-7, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Lesa - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Lorenzo Carboni | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Niccolo Baroni | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Gabriele Pennaforti | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Koksijde - Zgura | ||||
20.08.23 Finală | vs. Guy Den Ouden | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
19.08.23 Semifinală | vs. Jeremy Jahn | 3-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
18.08.23 Sfert de finală | vs. Mariano Kestelboim | Mariano Kestelboim - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-1, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Pierre Yves Bailly | 6-3, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Uriage - Zgura | ||||
11.07.23 1-a rundă | vs. Alexandre Aubriot | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Karlsruhe Challenger - Zgura | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-3, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Carnac - Zgura | ||||
01.06.23 Sfert de finală | vs. Mathias Bourgue | 7-5, 3-6, 0-2, - Timo Legout - retragere | detaliu meci | |
31.05.23 a 2-a rundă | vs. Nathan Seateun | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
29.05.23 1-a rundă | vs. Arthur Bouquier | 6-72, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Kursumlijska - Zgura | ||||
19.05.23 Sfert de finală | vs. Mathys Erhard | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Evgenii Tiurnev | 7-60, 6-1 | detaliu meci | |
16.05.23 1-a rundă | vs. Sergei Pogosian | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Kursumlijska - Zgura | ||||
11.05.23 a 2-a rundă | vs. Kalin Ivanovski | 6-2, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.05.23 1-a rundă | vs. Mikalai Haliak | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
M25 Angers - Zgura | ||||
20.04.23 a 2-a rundă | vs. Pierre Delage | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
19.04.23 1-a rundă | vs. Mirko Martinez | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
08.04.23 Finală | vs. Daniel Michalski | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.04.23 Semifinală | vs. Gianmarco Ferrari | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
06.04.23 Sfert de finală | vs. Fabrizio Andaloro | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
05.04.23 a 2-a rundă | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-0, Stefanos Sakellaridis - retragere | detaliu meci | |
04.04.23 1-a rundă | vs. Mateo Nicolas Martinez | 6-1, 7-5 | detaliu meci |
Dalibor Svrcina - ultimele meciuri
New Delhi - Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Tristan Boyer | 6-72, 6-71 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Bernard Tomic | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Pune Challenger - Hard | ||||
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Enzo Couacaud | 4-6, 7-5, 1-4, - Dalibor Svrcina - retragere | detaliu meci | |
19.02.24 1-a rundă | vs. Philip Sekulic | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
10.02.24 Semifinală | vs. Sumit Nagal | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.02.24 Sfert de finală | vs. Mukund Sasikumar | 6-76, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 0-6, 6-2 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
Montpellier - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
29.01.24 Calificare | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Matteo Martineau | 6-2, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Omar Jasika | 3-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Luciano Darderi | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
28.10.23 Sfert de finală | vs. Oliver Crawford | 6-76, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Carlos Taberner | 6-2, 2-6, 7-66 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
09.10.23 1-a rundă | vs. Vit Kopriva | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
Zhuhai - Hard | ||||
23.09.23 a 2-a rundă | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Zhe Li | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Szczecin Challenger - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Gilles Arnaud Bailly | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Tulln Challenger - Zgura | ||||
06.09.23 a 2-a rundă | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Marvin Moeller | 1-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Stanford Challenger - Hard | ||||
16.08.23 a 2-a rundă | vs. Michael Mmoh | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.08.23 1-a rundă | vs. Jason Jung | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Liberec Challenger - Zgura | ||||
04.08.23 Sfert de finală | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 3-6 | detaliu meci |