MECI
24.06.19 | 1-a rundă de calif. | Timo Stodder | Ondrej Krstev | 6-2, 6-3 | M25 Pardubice | Zgura |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Timo Stodder vs. Ondrej Krstev - meciuri reciproce
24.06.19 | 1-a rundă de calif. | Timo Stodder | Ondrej Krstev | 6-2, 6-3 | detaliu meci | M25 Pardubice | Zgura |
Timo Stodder form & Ondrej Krstev form
Timo Stodder - ultimele meciuri
M15 Porec - Zgura | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Luka Pavlovic | 7-62, 1-6, 0-5, - Timo Stodder - retragere | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Denis Petak | 1-6, 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Marko Maksimovic | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Tibo Colson | 6-70, 3-6 | detaliu meci | |
Dallas - Indoor Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Steve Johnson | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
31.01.24 a 2-a rundă | vs. Kilian Feldbausch | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Juan Pablo Ficovich | 7-5, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
15.01.24 1-a rundă | vs. Facundo Bagnis | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
10.01.24 a 2-a rundă | vs. Dmitry Popko | 6-77, 4-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
Maspalomas Challenger - Zgura | ||||
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Daniel Rincon | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Alexander Weis | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Stefan Palosi | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Andrew Paulson | 6-79, 3-6 | detaliu meci | |
30.10.23 1-a rundă | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
12.10.23 Sfert de finală | vs. Gabriele Pennaforti | 6-0, 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Kilian Feldbausch | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Giovanni Calvano | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Jaime Faria | 6-4, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Rodrigo Fernandes | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Bad Waltersdorf - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Filip Misolic | 1-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Blaz Rola | 7-611, 6-3 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Jeremy Jahn | 7-62, 7-64 | detaliu meci |
Ondrej Krstev - ultimele meciuri
M15 Litija - Zgura | ||||
12.07.22 1-a rundă | vs. Paul Woerner | 6-76, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
11.07.22 Calificare | vs. Maj Premzl | 4-6, 6-4, 10-6 | detaliu meci | |
10.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Blaz Steblaj | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Ostrava - Indoor Hard | ||||
24.11.21 1-a rundă | vs. Mark Havlicek | 5-7, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
22.11.21 Calificare | vs. Llewelyn Bevan | 6-3, 5-7, 10-6 | detaliu meci | |
21.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Patrik Homola | 4-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
M15 Opava - Carpet | ||||
18.11.21 a 2-a rundă | vs. Lukas Pokorny | 7-610, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.11.21 1-a rundă | vs. Kristof Minarik | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Prague - Indoor Hard | ||||
05.10.21 1-a rundă | vs. Jakub Paul | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Trnava - Indoor Hard | ||||
26.02.20 1-a rundă | vs. Aldin Setkic | 6-3, 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
20.02.20 a 2-a rundă | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.02.20 1-a rundă | vs. Mirko Martinez | 0-6, 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.12.19 a 2-a rundă | vs. Quentin Robert (1994) | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.12.19 1-a rundă | vs. Ivan Davydov | 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.11.19 1-a rundă | vs. Ivan Davydov | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Milovice - Indoor Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Andrew Paulson | 7-63, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Prague - Indoor Hard | ||||
05.11.19 1-a rundă | vs. Aldin Setkic | 6-77, 6-3, 6-75 | detaliu meci | |
M15 Opava - Carpet | ||||
31.10.19 a 2-a rundă | vs. David Poljak | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
30.10.19 1-a rundă | vs. Jiri Barnat | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Petr Michnev | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Andrew Paulson | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Bad - Carpet | ||||
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
27.09.19 Sfert de finală | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 0-5, - Ondrej Krstev - retragere | detaliu meci | |
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Luca Prevosto | 1-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
25.09.19 1-a rundă | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
20.09.19 Sfert de finală | vs. Marco Miceli | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Anis Ghorbel | 5-7, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
17.09.19 1-a rundă | vs. Mattia Rossi | 6-0, 3-0, Mattia Rossi - retragere | detaliu meci | |
M15 Bratislava - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Tomas Jirousek | 2-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci |