MECI
12.09.20 | Semifinală | Timofey Skatov | Antoine Cornut-Chauvinc | 6-4, 2-6, 6-4 | M15 Bucharest | Zgura |
STATISTICI MECI
Timofey Skatov | Antoine Cornut-Chauvinc | |
Prima administrare % | 64/83 (77%) | 64/104 (62%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 38/64 (59%) | 44/64 (69%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/19 (58%) | 14/40 (35%) |
Break-ballurile câştigate | 4/15 (27%) | 4/7 (57%) |
Puncte câştigate din returnare | 46/104 (44%) | 34/83 (41%) |
Total puncte câştigate | 95/187 (51%) | 92/187 (49%) |
Greșeli duble | 0 | 8 |
ași | 0 | 10 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Timofey Skatov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Antoine Cornut-Chauvinc | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Timofey Skatov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Antoine Cornut-Chauvinc | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Timofey Skatov | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Antoine Cornut-Chauvinc | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Timofey Skatov | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Antoine Cornut-Chauvinc | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Timofey Skatov | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-4 | Antoine Cornut-Chauvinc | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Timofey Skatov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Antoine Cornut-Chauvinc | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Timofey Skatov | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-2 | Antoine Cornut-Chauvinc | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Timofey Skatov | 1-3 | |
0-0 | ||
1-4 | Antoine Cornut-Chauvinc | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Timofey Skatov | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-5 | Antoine Cornut-Chauvinc | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
2-6 |
3 | ||
Timofey Skatov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Antoine Cornut-Chauvinc | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Timofey Skatov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Antoine Cornut-Chauvinc | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Timofey Skatov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Antoine Cornut-Chauvinc | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Timofey Skatov | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Antoine Cornut-Chauvinc | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Timofey Skatov | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Antoine Cornut-Chauvinc | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Timofey Skatov vs. Antoine Cornut-Chauvinc - meciuri reciproce
12.09.20 | Semifinală | Timofey Skatov | Antoine Cornut-Chauvinc | 6-4, 2-6, 6-4 | detaliu meci | M15 Bucharest | Zgura |
Timofey Skatov form & Antoine Cornut-Chauvinc form
Timofey Skatov - ultimele meciuri
Naples Challenger - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Arthur Gea | 0-6, 0-1, - Timofey Skatov - retragere | detaliu meci | |
Zadar Challenger - Zgura | ||||
23.03.24 Semifinală | vs. Adrian Andreev | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
20.03.24 a 2-a rundă | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Dennis Novak | 7-65, 6-75, 6-1 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
11.03.24 1-a rundă | vs. Andrea Pellegrino | 7-62, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Mohamed Safwat | 6-70, 4-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Zgura | ||||
04.02.24 | vs. Francisco Cerundolo | 7-61, 6-4 | detaliu meci | |
03.02.24 | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 Calificare | vs. Casey Hoole | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Hugh Winter | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Vienna - Indoor Hard | ||||
21.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Dino Prizmic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
02.10.23 1-a rundă | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Jaime Faria | 1-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
Bad Waltersdorf - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Rudolf Molleker | 6-71, 3-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Zgura | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Seville Challenger - Zgura | ||||
07.09.23 Sfert de finală | vs. Valentin Royer | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.09.23 a 2-a rundă | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă | vs. Daniel Michalski | 6-1, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Alex De Minaur | 2-6, 6-3, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
25.08.23 Calificare | vs. James Duckworth | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
24.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Kaichi Uchida | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Luedenscheid Challenger - Zgura | ||||
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 7-5, 6-75 | detaliu meci | |
01.08.23 1-a rundă | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-75, 7-5 | detaliu meci | |
Umag - Zgura | ||||
23.07.23 Calificare | vs. Facundo Bagnis | 7-5, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Jerko Brkic | 6-2, 6-2 | detaliu meci |
Antoine Cornut-Chauvinc - ultimele meciuri
Lyon Challenger - Zgura | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Jules Marie | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Tallahassee - Indoor Hard | ||||
28.10.22 Sfert de finală | vs. Alex Knaff | 6-4, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
27.10.22 a 2-a rundă | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
26.10.22 1-a rundă | vs. Mark Wallner | 7-66, 0-6, 6-3 | detaliu meci | |
Tallahassee Challenger - Zgura | ||||
18.04.22 1-a rundă | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Naples - Zgura | ||||
11.02.22 Sfert de finală | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
10.02.22 a 2-a rundă | vs. Felix Corwin | 3-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
09.02.22 1-a rundă | vs. Nathan Ponwith | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Tallahassee - Indoor Hard | ||||
29.10.21 Sfert de finală | vs. Ryan Shane | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.10.21 a 2-a rundă | vs. Daniel Rodrigues | 6-1, 6-78, 6-2 | detaliu meci | |
27.10.21 1-a rundă | vs. Charles Broom | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Naples - Zgura | ||||
13.10.21 1-a rundă | vs. Louroi Martinez | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Naples - Zgura | ||||
10.10.21 Finală | vs. Ryan Harrison | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
09.10.21 Semifinală | vs. Liam Draxl | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
08.10.21 Sfert de finală | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
07.10.21 a 2-a rundă | vs. Oscar Mesquida Berg | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
06.10.21 1-a rundă | vs. Dan Martin | 6-0, 7-63 | detaliu meci | |
Zadar Challenger - Zgura | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Matej Sabanov | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Rovinj - Zgura | ||||
18.03.21 a 2-a rundă | vs. Pavel Nejedly | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
16.03.21 1-a rundă | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Porec - Zgura | ||||
11.03.21 a 2-a rundă | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
10.03.21 1-a rundă | vs. Federico Arnaboldi | 6-72, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Quimper 2 - Indoor Hard | ||||
03.02.21 1-a rundă | vs. Brandon Nakashima | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Quimper Challenger - Indoor Hard | ||||
27.01.21 1-a rundă | vs. Arthur Rinderknech | 5-7, 6-74 | detaliu meci | |
25.01.21 Calificare | vs. Manuel Guinard | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
24.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Masur | 7-64, 7-66 | detaliu meci | |
M15+H Bressuire - Indoor Hard | ||||
21.01.21 a 2-a rundă | vs. Holger Rune | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.01.21 1-a rundă | vs. Rayan Ghedjemis | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
12.01.21 1-a rundă | vs. Tobias Simon | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
09.01.21 Sfert de finală | vs. Antoine Bellier | 6-72, 3-6 | detaliu meci |