Kazahstan
30.05.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Rusia
26.05.98, 25 Vârsta
Kazahstan
12.10.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Rusia
06.09.95, 28 Vârsta
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Timur Maulenov/Beibit Zhukayev vs. Denys Klok/Vladimir Korolev - meciuri reciproce
23.04.18 | Sfert de finală | Timur Maulenov/Beibit Zhukayev | Denys Klok/Vladimir Korolev | 3-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | Kazakhstan F5 | Zgura |
Timur Maulenov form & Denys Klok form
Timur Maulenov/Beibit Zhukayev - ultimele meciuri
M25 Prague - Zgura |
16.05.23 1-a rundă | vs. Jakob Schnaitter/Mark Wallner | 3-6, 6-3, 6-10 | | detaliu meci |
M15 Karshi - Hard |
07.10.19 1-a rundă | vs. Victor Gurevich/Oleg Khotkov | 7-66, 6-4 | | detaliu meci |
07.10.19 Semifinală | vs. Anton Chekhov/Khumoun Sultanov | 1-6, 2-6 | | detaliu meci |
07.10.19 Sfert de finală | vs. Sagadat Ayap/George Tsivadze | 7-5, 6-3 | | detaliu meci |
M25 Almaty - Hard |
23.09.19 1-a rundă | vs. Artsiom Bardzin/Aliaksandr Prudnikau | 6-3, 6-1 | | detaliu meci |
23.09.19 Sfert de finală | vs. Artem Dubrivnyy/Denis Yevseyev | 2-6, 4-6 | | detaliu meci |
M15 Almaty - Hard |
08.07.19 1-a rundă | vs. Andrey Golubev/Konstantin Kravchuk | 2-6, 1-6 | | detaliu meci |
M25 Shymkent - Zgura |
15.04.19 1-a rundă | vs. Sanjar Fayziev/Vladyslav Manafov | 3-6, 4-6 | | detaliu meci |
M25 Shymkent - Zgura |
08.04.19 1-a rundă | vs. Artem Dubrivnyy/Ergi Kirkin | 7-5, 3-6, 10-8 | | detaliu meci |
08.04.19 Sfert de finală | vs. Yan Bondarevskiy/Ivan Liutarevich | 5-7, 4-6 | | detaliu meci |
Kazakhstan F8 - Zgura |
24.09.18 1-a rundă | vs. Sanjar Fayziev/Shonigmatjon Shofayziyev | 4-6, 5-7 | | detaliu meci |
Kazakhstan F7 - Zgura |
17.09.18 1-a rundă | vs. Roman Khassanov/Lukas Mugevicius | 0-6, 7-5, 9-11 | | detaliu meci |
Kazakhstan F6 - Zgura |
10.09.18 1-a rundă | vs. Andrea Bessire/Francesco Bessire | 6-75, 7-63, 5-10 | | detaliu meci |
Turkey F20 - Zgura |
21.05.18 1-a rundă | vs. Nicolas Alberto Arreche/Luca Gelhardt | 3-6, 3-6 | | detaliu meci |
Turkey F19 - Zgura |
14.05.18 1-a rundă | vs. Alexis Musialek/Francois-Arthur Vibert | 3-6, 3-6 | | detaliu meci |
Turkey F18 - Zgura |
07.05.18 1-a rundă | vs. Muzammil Murtaza/Osmancan Soyler | 3-6, 4-6 | | detaliu meci |
Kazakhstan F5 - Zgura |
23.04.18 Sfert de finală | vs. Denys Klok/Vladimir Korolev | 3-6, 6-4, 10-8 | | detaliu meci |
23.04.18 Semifinală | vs. Oleksandr Bielinskyi/Yan Sabanin | 3-6, 3-6 | | detaliu meci |
23.04.18 1-a rundă | vs. Daniil Klimov/Maksim Zubkou | 2-6, 6-2, 10-7 | | detaliu meci |
Denys Klok/Vladimir Korolev - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura |
14.10.21 Sfert de finală | vs. John Sperle/Marlon Vankan | 3-6, 1-6 | | detaliu meci |
12.10.21 1-a rundă | vs. Santiago De La Fuente/Juan Pablo Paz | 6-3, 6-0 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
27.04.21 1-a rundă | vs. Oleksii Krutykh/Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 6-4, 10-12 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
21.04.21 1-a rundă | vs. Stefan Palosi/Dan Alexandru Tomescu | 4-6, 3-6 | | detaliu meci |
M15 Eupen - Zgura |
05.08.19 1-a rundă | vs. Sidane Pontjodikromo/Tim Van Der Horst | 2-6, 3-6 | | detaliu meci |
M15 Brussels - Zgura |
29.07.19 1-a rundă | vs. Victor Ernaelsteen/Alec Witmeur | 5-7, 6-3, 7-10 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
20.05.19 Sfert de finală | vs. Ilya Rudiukov/Zakhar Trapeznikov | 6-2, 6-2 | | detaliu meci |
20.05.19 Semifinală | vs. Daniel Kossek/Mateusz Kowalczyk | 6-3, 4-6, 10-6 | | detaliu meci |
20.05.19 Finală | vs. Cengiz Aksu/Mert Naci Turker | 6-2, 3-6, 10-6 | | detaliu meci |
20.05.19 1-a rundă | vs. Niklas Guttau/Lucas Hellfritsch | 6-3, 6-4 | | detaliu meci |
M15 Antalya - Zgura |
13.05.19 1-a rundă | vs. Cengiz Aksu/Yanki Erel | 7-64, 7-63 | | detaliu meci |
13.05.19 Sfert de finală | vs. Sarp Agabigun/Grigoriy Lomakin | 7-66, 5-7, 2-10 | | detaliu meci |
Russia F8 - Zgura |
27.08.18 1-a rundă | vs. Konstantin Kravchuk/Alexander Pavlioutchenkov | 4-6, 1-6 | | detaliu meci |
Kazakhstan F5 - Zgura |
23.04.18 1-a rundă | vs. Teimuraz Gabashvili/Timur Khabibulin | 6-4, 6-4 | | detaliu meci |
23.04.18 Sfert de finală | vs. Timur Maulenov/Beibit Zhukayev | 6-3, 4-6, 8-10 | | detaliu meci |
Kazakhstan F4 - Zgura |
16.04.18 1-a rundă | vs. Sagadat Ayap/George Tsivadze | 6-4, 4-6, 10-8 | | detaliu meci |
16.04.18 Sfert de finală | vs. Jae-Min Seol/Min-Kyu Song | 6-3, 4-6, 10-4 | | detaliu meci |
16.04.18 Semifinală | vs. Matvey Khomentovskiy/Maksim Tikhomirov | 6-2, 7-5 | | detaliu meci |
16.04.18 Finală | vs. Aleksandre Metreveli/Denis Yevseyev | 7-5, 6-74, 6-10 | | detaliu meci |
Russia F2 - Hard |
26.06.17 Sfert de finală | vs. Alexander Igoshin/Yan Sabanin | 7-64, 6-76, 7-10 | | detaliu meci |
26.06.17 1-a rundă | vs. Daniiar Duldaev/Mikalai Haliak | 6-0, 0-6, 10-6 | | detaliu meci |
Russia F1 - Hard |
19.06.17 1-a rundă | vs. Richard Muzaev/Vladimir Polyakov | 5-7, 2-6 | | detaliu meci |