MECI
26.06.20 | 1-a rundă | Tomas Jirousek | Andrew Paulson | 6-3, 3-6, 14-12 | All Lower | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
Tomas Jirousek | 0-0 | |
0-0, 15-30, 30-40[BP], A-40 | ||
1-0 | Andrew Paulson | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30[BP] | ||
Tomas Jirousek | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tomas Jirousek | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
3-2 | Andrew Paulson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30 | ||
Tomas Jirousek | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
4-3 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Tomas Jirousek | 5-3 | |
0-0, 15-15, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Andrew Paulson | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Tomas Jirousek | 0-1 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
0-2 | Andrew Paulson | |
0-0, 30-0, 30-30 | ||
Tomas Jirousek | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, A-40 | ||
1-3 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Tomas Jirousek | 2-3 | |
0-0 | ||
2-4 | Andrew Paulson | |
Tomas Jirousek | 3-4 | |
0-0, 30-0, 30-30 | ||
3-5 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-A | ||
3-6 |
3 | ||
Tomas Jirousek | 0-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Andrew Paulson | |
Tomas Jirousek | 2-1 | |
2-2 | Andrew Paulson | |
Tomas Jirousek | 3-3 | |
4-3 | Andrew Paulson | |
Tomas Jirousek | 4-5 | |
5-5 | Andrew Paulson | |
Tomas Jirousek | 5-6 | |
6-6 | Andrew Paulson | |
Tomas Jirousek | 7-6 | |
7-7 | Andrew Paulson | |
Tomas Jirousek | 8-8 | |
8-9 | Andrew Paulson | |
Tomas Jirousek | 9-9 | |
-10 | Andrew Paulson | |
Tomas Jirousek | -11 | |
-12 | Andrew Paulson | |
14-12 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Tomas Jirousek vs. Andrew Paulson - meciuri reciproce
28.09.22 | a 2-a rundă | Andrew Paulson | Tomas Jirousek | 6-3, 7-5 | detaliu meci | M15 Prostejov | Zgura |
26.06.20 | 1-a rundă | Tomas Jirousek | Andrew Paulson | 6-3, 3-6, 14-12 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
Tomas Jirousek form & Andrew Paulson form
Tomas Jirousek - ultimele meciuri
M25 Austin - Hard | ||||
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Cleeve Harper | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Brayden Michna | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Poznan - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 7-60, 5-7 | detaliu meci | |
22.08.23 Calificare | vs. Lech Gontar | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
21.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Maciej Kos | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Esch/Alzette - Zgura | ||||
10.07.23 Calificare | vs. Samuel Brosset | 5-7, 6-74 | detaliu meci | |
10.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Thorben Sannen | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Wroclaw - Zgura | ||||
28.06.23 1-a rundă | vs. Dali Blanch | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Jiri Cizek | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
26.06.23 Calificare | vs. Valentin Vanta | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Marcel Politowicz | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Litija - Zgura | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Alexander Donski | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.06.23 Calificare | vs. Maurus Malgiaritta | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Tilen Kovac | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
18.10.22 Calificare | vs. Yassine Dlimi | 7-65, 2-6, 10-12 | detaliu meci | |
17.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Nikola Basic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Said Akbarov | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Prostejov - Zgura | ||||
28.09.22 a 2-a rundă | vs. Andrew Paulson | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
28.09.22 1-a rundă | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
26.09.22 Calificare | vs. Lukas Janousek | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
25.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Josef Vagner | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Pardubice - Zgura | ||||
21.09.22 1-a rundă | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
20.09.22 Calificare | vs. Adam Jurajda | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
19.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Jiri Krouzek | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Allershausen - Zgura | ||||
01.09.22 a 2-a rundă | vs. Timo Stodder | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
01.09.22 1-a rundă | vs. Mikhail Minakov | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
29.08.22 Calificare | vs. Ammar Elamin | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
29.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Davud Amirov | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Bad - Zgura | ||||
24.08.22 1-a rundă | vs. Hynek Barton | 3-6, 6-74 | detaliu meci |
Andrew Paulson - ultimele meciuri
Drummondville Challenger - Indoor Hard | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Olaf Pieczkowski | 6-4, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Calgary Challenger - Indoor Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 6-78, 4-6 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
03.11.23 Sfert de finală | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Timo Stodder | 7-69, 6-3 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Louis Wessels | 6-4, 6-76, 6-3 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 7-65, 7-64 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Ortisei Challenger - Indoor Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Lukas Klein | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bratislava 2 - Indoor Hard | ||||
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Luca Nardi | 7-5, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Zlatibor - Zgura | ||||
01.10.23 Finală | vs. Valentin Vacherot | 6-3, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
30.09.23 Semifinală | vs. Sebastian Gima | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
29.09.23 a 2-a rundă | vs. Luka Mikrut | 7-5, 7-66 | detaliu meci | |
29.09.23 Sfert de finală | vs. Matej Dodig | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
28.09.23 1-a rundă | vs. Ryuki Matsuda | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Zsombor Piros | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Nino Serdarusic | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexandru Gliga | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Szczecin Challenger - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Lucas Gerch | 6-73, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Steven Diez | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Marvin Moeller | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Jablonec - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Daniel Siniakov | 7-5, 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
Prague 3 - Zgura | ||||
24.08.23 Sfert de finală | vs. Valentin Vacherot | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
23.08.23 a 2-a rundă | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Pawel Juszczak | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Lodz - Zgura | ||||
13.08.23 Finală | vs. Daniel Paty | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
12.08.23 Semifinală | vs. Jakub Nicod | 3-6, 7-60, 6-2 | detaliu meci | |
11.08.23 Sfert de finală | vs. Aleksander Orlikowski | 7-63, 6-4 | detaliu meci |