MECI
04.02.20 | 1-a rundă | Tomas Lipovsek Puches | Gilbert Klier Junior | 7-64, 6-1 | M15 Cancun | Hard |
STATISTICI MECI
Tomas Lipovsek Puches | Gilbert Klier Junior | |
Prima administrare % | 31/63 (49%) | 34/62 (55%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/31 (71%) | 20/34 (59%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 16/32 (50%) | 10/28 (36%) |
Break-ballurile câştigate | 5/8 (63%) | 2/3 (67%) |
Puncte câştigate din returnare | 32/62 (52%) | 25/63 (40%) |
Total puncte câştigate | 70/125 (56%) | 55/125 (44%) |
Greșeli duble | 4 | 5 |
ași | 5 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Tomas Lipovsek Puches | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Gilbert Klier Junior | |
0-0 | ||
Tomas Lipovsek Puches | 1-1 | |
1-2 | Gilbert Klier Junior | |
Tomas Lipovsek Puches | 2-2 | |
3-2 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tomas Lipovsek Puches | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Gilbert Klier Junior | |
0-0 | ||
Tomas Lipovsek Puches | 5-3 | |
5-4 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tomas Lipovsek Puches | 5-5 | |
0-0, 15-15 | ||
6-5 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40 | ||
Tomas Lipovsek Puches | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 6-2, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Tomas Lipovsek Puches | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-0 | Gilbert Klier Junior | |
0-0 | ||
Tomas Lipovsek Puches | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Tomas Lipovsek Puches | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Gilbert Klier Junior | |
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Tomas Lipovsek Puches vs. Gilbert Klier Junior - meciuri reciproce
04.02.20 | 1-a rundă | Tomas Lipovsek Puches | Gilbert Klier Junior | 7-64, 6-1 | detaliu meci | M15 Cancun | Hard |
Tomas Lipovsek Puches form & Gilbert Klier Junior form
Tomas Lipovsek Puches - ultimele meciuri
M25 Monastir - Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Eliakim Coulibaly | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Nicolas Tepmahc | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Antoine Vincent | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Maribor - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Luka Mikrut | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Fajing Sun | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Tampere Challenger - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Remy Bertola | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Iasi Challenger - Zgura | ||||
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Florianopolis Challenger - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Tucuman - Zgura | ||||
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Pedro Boscardin Dias | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.02.23 1-a rundă | vs. Vitor Leal | 4-6, 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
22.11.22 1-a rundă | vs. Facundo Bagnis | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.11.22 Calificare | vs. Cristobal Castro | 6-3, 5-0, Cristobal Castro - retragere | detaliu meci | |
20.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Sergio Galdos | Sergio Galdos - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
M15 Lujan - Zgura | ||||
17.11.22 a 2-a rundă | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.11.22 1-a rundă | vs. Luciano Doria | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
01.11.22 Calificare | vs. Marco Cecchinato | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.10.22 1-a rundă de calif. | vs. N.Sriram Balaji | 7-5, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Max Houkes | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Coquimbo 2 - Zgura | ||||
17.10.22 Calificare | vs. Remy Bertola | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Benjamin Torres | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Rio - Zgura | ||||
13.10.22 a 2-a rundă | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.10.22 1-a rundă | vs. Fermin Tenti | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Villa - Zgura | ||||
06.10.22 a 2-a rundă | vs. Lautaro Midon | 4-6, 6-0, 0-6 | detaliu meci | |
04.10.22 1-a rundă | vs. Thiago Cigarran | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Lesa - Zgura | ||||
23.08.22 1-a rundă | vs. Ignacio Monzon | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Tampere Challenger - Zgura | ||||
18.07.22 Calificare | vs. Arthur Fils | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Adam Taylor | 6-0, 6-3 | detaliu meci |
Gilbert Klier Junior - ultimele meciuri
Punta Del - Zgura | ||||
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
03.12.23 Finală | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.12.23 Semifinală | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
01.12.23 Sfert de finală | vs. Pedro Sakamoto | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Ignacio Buse | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Wilson Leite | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Max Houkes | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 6-3, 6-72 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Matias Soto | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Antofagasta Challenger - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Hugo Dellien | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alex Barrena | 6-3, 3-0, Alex Barrena - retragere | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Facundo Mena | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Olavarria - Zgura | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Lautaro Midon | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.09.23 a 2-a rundă | vs. Nikos Lehmann | 6-4, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Buenos - Zgura | ||||
04.09.23 Finală | vs. Lautaro Midon | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
02.09.23 Semifinală | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-1, 2-1, Alberto Alvarado Berrospi - retragere | detaliu meci |