MECI
24.08.17 | a 2-a rundă | Tomislav Brkic | Wilson Leite | 6-1, 7-62 | Turkey F31 | Zgura |
STATISTICI MECI
Tomislav Brkic | Wilson Leite | |
Prima administrare % | 44/72 (61%) | 44/66 (67%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 28/44 (64%) | 26/44 (59%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 16/28 (57%) | 7/22 (32%) |
Break-ballurile câştigate | 4/8 (50%) | 2/6 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 33/66 (50%) | 28/72 (39%) |
Total puncte câştigate | 77/138 (56%) | 61/138 (44%) |
Greșeli duble | 4 | 2 |
ași | 4 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Tomislav Brkic vs. Wilson Leite - meciuri reciproce
24.08.17 | a 2-a rundă | Tomislav Brkic | Wilson Leite | 6-1, 7-62 | detaliu meci | Turkey F31 | Zgura |
07.08.17 | 1-a rundă | Tomislav Brkic | Wilson Leite | 6-3, 6-4 | detaliu meci | Italy F25 | Zgura |
Tomislav Brkic form & Wilson Leite form
Tomislav Brkic - ultimele meciuri
All Lower - Zgura | ||||
23.06.20 1-a rundă | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.06.20 1-a rundă | vs. Miomir Kecmanovic | 6-7, 3-6 | detaliu meci | |
16.06.20 1-a rundă | vs. Sergiy Stakhovsky | 5-7, 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
15.06.20 1-a rundă | vs. Filip Stipic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Bangkok Challenger - Hard | ||||
14.01.20 a 2-a rundă | vs. Vladyslav Orlov | 7-62, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.01.20 Calificare | vs. Sidharth Rawat | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Barcelona Challenger - Zgura | ||||
01.10.19 1-a rundă | vs. Mohamed Safwat | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.09.19 Calificare | vs. Gerard Granollers | 6-0, 0-6, 6-3 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
15.09.19 | vs. Jonas Forejtek | 1-6, 7-67, 1-6 | detaliu meci | |
14.09.19 | vs. Jiri Vesely | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
L'Aquila Challenger - Zgura | ||||
19.08.19 1-a rundă | vs. Thiago Seyboth Wild | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Cordenons Challenger - Zgura | ||||
15.08.19 a 3-a rundă | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.08.19 a 2-a rundă | vs. Renzo Olivo | 7-64, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
12.08.19 1-a rundă | vs. Giulio Zeppieri | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Manerbio Challenger - Zgura | ||||
05.08.19 1-a rundă | vs. Zsombor Piros | 6-74, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Sopot Challenger - Zgura | ||||
31.07.19 a 2-a rundă | vs. Jan Choinski | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.07.19 1-a rundă | vs. Pawel Juszczak | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Milan Challenger - Zgura | ||||
24.06.19 1-a rundă | vs. Francesco Forti | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bratislava Challenger - Zgura | ||||
17.06.19 1-a rundă | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
Shymkent Challenger - Zgura | ||||
12.06.19 a 2-a rundă | vs. Federico Coria | 3-6, 7-64, 1-6 | detaliu meci | |
10.06.19 1-a rundă | vs. Mario Vilella Martinez | 1-6, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Almaty Challenger - Zgura | ||||
04.06.19 1-a rundă | vs. Alejandro Tabilo | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Rome Challenger - Zgura | ||||
08.05.19 a 2-a rundă | vs. Adam Pavlasek | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.05.19 1-a rundă | vs. Nicolo Turchetti | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Ostrava Challenger - Zgura | ||||
29.04.19 1-a rundă | vs. Riccardo Bonadio | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Francavilla Challenger - Zgura | ||||
26.04.19 Sfert de finală | vs. Norbert Gombos | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.04.19 a 3-a rundă | vs. Lorenzo Musetti | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
23.04.19 a 2-a rundă | vs. Gianluigi Quinzi | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
22.04.19 1-a rundă | vs. Raul Brancaccio | 2-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Tunis Challenger - Zgura | ||||
17.04.19 a 2-a rundă | vs. Facundo Arguello | 4-6, 3-6 | detaliu meci |
Wilson Leite - ultimele meciuri
Sao Leopoldo - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Daniel Cukierman | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Marcelo Zormann | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 4-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
04.03.24 Calificare | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Estaban Davila | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Tucuman - Zgura | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 1-6, 0-3, - Wilson Leite - retragere | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
29.01.24 Calificare | vs. Damien Wenger | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Concepcion - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Nicolas Kicker | 6-3, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Ryan Augusto dos Santos | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 Calificare | vs. Mariano Kestelboim | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Federico Zeballos | 7-5, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Gilbert Klier Junior | 6-74, 5-7 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Gonzalo Lama | 7-610, 7-5 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Adam Taylor | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Carlos Taberner | 6-3, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.23 1-a rundă | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Lajeado - Zgura | ||||
15.10.23 Finală | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.10.23 Semifinală | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
13.10.23 a 2-a rundă | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
13.10.23 Sfert de finală | vs. Arklon Huertas Del Pino | 7-61, 6-2 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Sean Hess | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Federico Coria | 2-6, 7-64, 1-6 | detaliu meci |