MECI
01.08.17 | 1-a rundă | Tsung-Hua Yang | Shunsuke Wakita | 6-3, 6-3 | Macedonia F2 | Zgura |
STATISTICI MECI
Tsung-Hua Yang | Shunsuke Wakita | |
Prima administrare % | 31/53 (58%) | 44/75 (59%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 25/31 (81%) | 27/44 (61%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/22 (55%) | 11/31 (35%) |
Break-ballurile câştigate | 4/7 (57%) | 1/4 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 37/75 (49%) | 16/53 (30%) |
Total puncte câştigate | 74/128 (58%) | 54/128 (42%) |
Greșeli duble | 4 | 1 |
ași | 3 | 0 |
STATISTICI MECI
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Japonia
26.07.95, 28 Vârsta
15456 $
26.07.95, 28 Vârsta
15456 $
Tsung-Hua Yang vs. Shunsuke Wakita - meciuri reciproce
01.08.17 | 1-a rundă | Tsung-Hua Yang | Shunsuke Wakita | 6-3, 6-3 | detaliu meci | Macedonia F2 | Zgura |
Tsung-Hua Yang form & Shunsuke Wakita form
Tsung-Hua Yang - ultimele meciuri
M15 Lakewood - Hard | ||||
13.07.22 1-a rundă | vs. Fletcher Scott | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Fountain - Hard | ||||
06.07.22 1-a rundă | vs. Yuta Kikuchi | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 San - Hard | ||||
14.06.22 1-a rundă | vs. Benjamin Sigouin | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 San - Hard | ||||
08.06.22 1-a rundă | vs. Eric Hadigian | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Rancho - Hard | ||||
01.06.22 1-a rundă | vs. Joe Tyler | 6-4, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Almaty 2 - Zgura | ||||
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Almaty 1 - Zgura | ||||
06.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
02.06.21 1-a rundă | vs. Louroi Martinez | 6-2, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
26.05.21 1-a rundă | vs. Yan Bondarevskiy | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Orlando Challenger - Hard | ||||
14.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Zachary Svajda | 6-72, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Quinta - Hard | ||||
07.11.20 a 2-a rundă | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
07.11.20 Sfert de finală | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.11.20 1-a rundă | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Vale - Hard | ||||
29.10.20 a 2-a rundă | vs. Jesper De Jong | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.10.20 1-a rundă | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Setubal - Hard | ||||
06.10.20 1-a rundă | vs. Holger Rune | 6-77, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Porto - Hard | ||||
30.09.20 1-a rundă | vs. Matteo Martineau | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Forli Challenger - Zgura | ||||
21.09.20 1-a rundă | vs. Frances Tiafoe | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Bengalaru Challenger - Hard | ||||
10.02.20 1-a rundă | vs. Matthew Ebden | 0-6, 6-4, 6-72 | detaliu meci | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
08.02.20 Semifinală | vs. Sebastian Fanselow | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
07.02.20 Sfert de finală | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
06.02.20 a 2-a rundă | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
05.02.20 1-a rundă | vs. Thanapet Chanta | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
30.01.20 a 2-a rundă | vs. Matija Pecotic | 3-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
29.01.20 1-a rundă | vs. Renta Tokuda | 3-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Bangkok Challenger - Hard | ||||
12.01.20 1-a rundă | vs. Ze Zhang | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Australian Open - Hard | ||||
05.12.19 1-a rundă | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Kobe Challenger - Indoor Hard | ||||
05.11.19 1-a rundă | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Shenzhen Challenger - Hard | ||||
30.10.19 a 2-a rundă | vs. Frederico Ferreira Silva | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.10.19 1-a rundă | vs. Jiaqi Duan | 6-3, 6-1 | detaliu meci |
Shunsuke Wakita - ultimele meciuri
M25 Sapporo - Hard | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Naoki Nakagawa | 6-4, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Taki Adachi | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
04.09.23 Calificare | vs. Yamato Sueoka | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Yusei Fukuoka | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
22.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Pietro Marino | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Iago Almeida | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Krsko - Zgura | ||||
15.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-4, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
M15 Alaminos - Zgura | ||||
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Igor Trunov | 6-1, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Alaminos - Zgura | ||||
01.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Luigi Castelletti | 6-3, 4-6, 10-2 | detaliu meci | |
M15 Alaminos - Zgura | ||||
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Jonas Trinker | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.04.23 1-a rundă | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-4, 6-76, 6-4 | detaliu meci | |
25.04.23 Calificare | vs. Jiri Cizek | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
24.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Martin Mazev | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
18.04.23 Calificare | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Arthur Laborde | 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Canberra - Zgura | ||||
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Thomas Braithwaite | 6-2, 3-6, 10-12 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Timmy Karpinski | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Canberra - Zgura | ||||
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Amor Jasika | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Batuhan Saban | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
30.01.23 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandr Lobanov | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Ritesh Dubey | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
22.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.23 Calificare | vs. Carlos Giraldi | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.01.23 2-a rundă de calif. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
15.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Puntaric | 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
22.11.22 Calificare | vs. Michel Hopp | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Ivan La Cava | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
20.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Max Flaherty | 6-3, 6-2 | detaliu meci |