Tuna Altuna/Cem Ilkel vs. Sander Gille/Joran Vliegen

Tuna Altuna/Cem Ilkel vs. Sander Gille/Joran Vliegen - Turkey F10 (Antalya) - comparaţie

MECI

13.03.17FinalăTuna Altuna/Cem Ilkel Sander Gille/Joran Vliegen 0-6, 6-2, 10-8 Turkey Turkey F10 Zgura

STATISTICI MECI

10-8

Tuna Altuna
Turcia
30.01.89, 29 Vârsta







Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Belgia
15.01.91, 27 Vârsta







Sander Gille
Cem Ilkel
Turcia
21.08.95, 22 Vârsta




Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă

Belgia
07.07.93, 25 Vârsta




Joran Vliegen
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului

Tuna Altuna/Cem Ilkel vs. Sander Gille/Joran Vliegen - meciuri reciproce

13.03.17FinalăTuna Altuna/Cem IlkelSander Gille/Joran Vliegen0-6, 6-2, 10-8 detaliu meciTurkey Turkey F10 Zgura
05.07.161-a rundăSander GilleTuna Altuna6-1, 7-5 detaliu meciItaly Todi Challenger Zgura

Tuna Altuna/Cem Ilkel - ultimele meciuri

Zimbabwe Davis Cup - Hard
04.02.18
vs. Takanyi Garanganga/Benjamin Lock5-7, 3-6 pierderedetaliu meci
Egypt Egypt F35 - Hard
20.11.17
Sfert de finală
vs. Andrea Borroni/Marco Miceli Andrea Borroni/Marco Miceli/Joran Vliegen - nu s-a prezentat victoriedetaliu meci
20.11.17
Semifinală
vs. Finn Bass/Wilfredo Gonzalez6-78, 6-3, 11-9 victoriedetaliu meci
20.11.17
Finală
vs. Vladyslav Manafov/David Perez Sanz2-6, 3-6 pierderedetaliu meci
20.11.17
1-a rundă
vs. Anton Chekhov/Vladyslav Orlov7-5, 3-6, 10-6 victoriedetaliu meci
Egypt Egypt F34 - Hard
13.11.17
Sfert de finală
vs. Diego Matos/Pablo Vivero Gonzalez6-2, 7-5 victoriedetaliu meci
13.11.17
Finală
vs. Vladyslav Manafov/Roberto Ortega-Olmedo3-6, 4-6 pierderedetaliu meci
13.11.17
Semifinală
vs. Yann Wojcik/Kacper Zuk4-6, 6-0, 10-7 victoriedetaliu meci
13.11.17
1-a rundă
vs. Denys Gevel/Oleg Khotkov6-4, 6-4 victoriedetaliu meci
Egypt Egypt F33 - Hard
06.11.17
Finală
vs. Adrian Andrzejczuk/Vladyslav Manafov1-6, 0-6 pierderedetaliu meci
06.11.17
Sfert de finală
vs. Pawel Cias/Daniel Kossek6-2, 6-4 victoriedetaliu meci
06.11.17
Semifinală
vs. Roberto Ortega-Olmedo/Daniil Zarichanskyy6-4, 6-2 victoriedetaliu meci
06.11.17
1-a rundă
vs. Anton Chekhov/Dimitriy Voronin6-4, 6-2 victoriedetaliu meci
Turkey Istanbul Challenger - Hard
14.09.17
Sfert de finală
vs. Andre Begemann/Jonathan Eysseric3-6, 3-6 pierderedetaliu meci
13.09.17
1-a rundă
vs. Maxime Janvier/Stephane Robert3-6, 7-5, 13-11 victoriedetaliu meci
France France F18 - Hard
04.09.17
Sfert de finală
vs. Edward Corrie/Frederik Nielsen7-65, 3-6, 6-10 pierderedetaliu meci
04.09.17
1-a rundă
vs. Thomas Brechemier/Yannick Thivant6-76, 7-64, 10-7 victoriedetaliu meci
Turkey Turkey F10 - Zgura
13.03.17
Finală
vs. Sander Gille/Joran Vliegen0-6, 6-2, 10-8 victoriedetaliu meci
13.03.17
1-a rundă
vs. Nerman Fatic/Davide Galoppini6-3, 3-6, 10-6 victoriedetaliu meci
13.03.17
Sfert de finală
vs. Ivan Nedelko/Thomas Statzberger4-6, 6-4, 10-4 victoriedetaliu meci
13.03.17
Semifinală
vs. Alexander Igoshin/Yan Sabanin6-2, 6-4 victoriedetaliu meci
Bulgaria Sofia - Indoor Hard
07.02.17
1-a rundă
vs. Radu Albot/Dudi Sela2-6, 7-63, 3-10 pierderedetaliu meci
Turkey Turkey F48 - Hard
28.11.16
Sfert de finală
vs. Anton Chekhov/Maksim Tikhomirov3-6, 6-3, 10-8 victoriedetaliu meci
28.11.16
Semifinală
vs. Andrei Levine/Alexander Pavlioutchenkov7-63, 7-5 victoriedetaliu meci
28.11.16
Finală
vs. Marat Deviatiarov/Alexander Lazov6-4, 6-2 victoriedetaliu meci
28.11.16
1-a rundă
vs. Joshua Luck/James Markiewicz7-5, 6-1 victoriedetaliu meci
Sweden Sweden F5 - Indoor Hard
03.10.16
1-a rundă
vs. Jakob Arvidsson Ehn/Axel Holm6-1, 6-2 victoriedetaliu meci
03.10.16
Sfert de finală
vs. Daniel Appelgren/Patrik Rosenholm6-4, 6-0 victoriedetaliu meci
03.10.16
Semifinală
vs. Markus Eriksson/Milos Sekulic6-3, 4-6, 11-13 pierderedetaliu meci
Turkey Izmir Challenger - Hard
19.09.16
1-a rundă
vs. Sarp Agabigun/Altug Celikbilek3-6, 5-7 pierderedetaliu meci

Sander Gille/Joran Vliegen - ultimele meciuri

Sweden Bastad - Zgura
16.07.18
1-a rundă
vs. Julio Peralta/Horacio Zeballos6-4, 3-6, 7-10 pierderedetaliu meci
Germany Braunschweig Challenger - Zgura
10.07.18
1-a rundă
vs. Nicola Kuhn/Casper Ruud4-6, 7-64, 6-10 pierderedetaliu meci
United Kingdom Wimbledon - Iarbă
27.06.18
Calificare
vs. Kevin Krawietz/Andreas Mies3-6, 6-73 pierderedetaliu meci
26.06.18
1-a rundă de calif.
vs. Sanchai Ratiwatana/Sonchat Ratiwatana6-4, 6-4 victoriedetaliu meci
Italy Mestre Challenger - Zgura
25.05.18
Sfert de finală
vs. Federico Gaio/Gian Marco Moroni6-72, 0-1, - Sander Gille/Joran Vliegen - retragerepierderedetaliu meci
24.05.18
1-a rundă
vs. Tomasz Bednarek/Hunter Reese7-5, 6-4 victoriedetaliu meci
Germany Heilbronn Challenger - Zgura
19.05.18
Semifinală
vs. Kevin Krawietz/Andreas Mies1-6, 6-76 pierderedetaliu meci
17.05.18
Sfert de finală
vs. Jeevan Nedunchezhiyan/Tristan-Samuel Weissborn3-6, 6-3, 10-4 victoriedetaliu meci
15.05.18
1-a rundă
vs. Ken Skupski/Neal Skupski7-67, 6-4 victoriedetaliu meci
Italy Rome Challenger - Zgura
12.05.18
Finală
vs. Kevin Krawietz/Andreas Mies3-6, 6-2, 4-10 pierderedetaliu meci
11.05.18
Semifinală
vs. Daniele Bracciali/Gianluigi Quinzi Daniele Bracciali/Gianluigi Quinzi - nu s-a prezentat victoriedetaliu meci
09.05.18
Sfert de finală
vs. Alessandro Giannessi/Alessandro Motti6-3, 6-0 victoriedetaliu meci
08.05.18
1-a rundă
vs. Andrea Arnaboldi/Matteo Viola7-62, 6-3 victoriedetaliu meci
Germany Munich - Zgura
02.05.18
1-a rundă
vs. Ivo Karlovic/Nenad Zimonjic7-64, 4-6, 8-10 pierderedetaliu meci
Italy Francavilla Challenger - Zgura
25.04.18
Sfert de finală
vs. Julian Ocleppo/Andrea Vavassori6-4, 3-6, 8-10 pierderedetaliu meci
23.04.18
1-a rundă
vs. Tuna Altuna/Zdenek Kolar6-2, 3-6, 10-3 victoriedetaliu meci
Tunisia Tunis Challenger - Zgura
20.04.18
Semifinală
vs. Denys Molchanov/Igor Zelenay4-6, 6-4, 3-10 pierderedetaliu meci
19.04.18
Sfert de finală
vs. Marcelo Demoliner/Robert Lindstedt7-66, 6-3 victoriedetaliu meci
18.04.18
1-a rundă
vs. Joao Domingues/Goncalo Oliveira6-4, 5-7, 10-7 victoriedetaliu meci
USA Davis Cup - Indoor Hard
07.04.18
vs. Ryan Harrison/Jack Sock7-5, 6-71, 6-73, 4-6 pierderedetaliu meci
France Le Gosier - Hard
30.03.18
Sfert de finală
vs. Peter Polansky/Adil Shamasdin6-77, 7-66, 8-10 pierderedetaliu meci
28.03.18
1-a rundă
vs. Calvin Hemery/Thomas Yaka Kofi Setodji6-75, 6-3, 10-8 victoriedetaliu meci
Italy Bergamo Challenger - Indoor Hard
21.02.18
Sfert de finală
vs. Nathaniel Lammons/Alex Lawson6-75, 6-74 pierderedetaliu meci
19.02.18
1-a rundă
vs. Uladzimir Ignatik/Vladimir Uzhylovsky6-72, 6-3, 10-8 victoriedetaliu meci
France Cherbourg Challenger - Indoor Hard
16.02.18
Semifinală
vs. Antonio Sancic/Ken Skupski6-3, 6-74, 4-10 pierderedetaliu meci
15.02.18
Sfert de finală
vs. Geoffrey Blancaneaux/Remi Boutillier6-75, 6-2, 10-7 victoriedetaliu meci
13.02.18
1-a rundă
vs. Tomasz Bednarek/Grzegorz Panfil6-74, 7-64, 10-4 victoriedetaliu meci
France Quimper Challenger - Indoor Hard
04.02.18
Finală
vs. Ken Skupski/Neal Skupski3-6, 6-3, 7-10 pierderedetaliu meci
02.02.18
Semifinală
vs. Sander Arends/Antonio Sancic6-1, 6-4 victoriedetaliu meci
01.02.18
Sfert de finală
vs. Gregoire Barrere/Jonathan Eysseric6-4, 6-3 victoriedetaliu meci
<