MECI
07.07.07 | Semifinală | Uladzimir Ignatik | Ricardas Berankis | 7-5, 3-6, 6-1 | Wimbledon (juniors) | Iarbă |
STATISTICI MECI
Uladzimir Ignatik | Ricardas Berankis | |
Prima administrare % | 47/77 (61%) | 37/76 (49%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 35/47 (74%) | 27/37 (73%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 20/30 (67%) | 21/39 (54%) |
Break-ballurile câştigate | 4/7 (57%) | 2/5 (40%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/76 (37%) | 22/77 (29%) |
Total puncte câştigate | 83/153 (54%) | 70/153 (46%) |
Greșeli duble | 2 | 8 |
ași | 7 | 9 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Uladzimir Ignatik vs. Ricardas Berankis - meciuri reciproce
07.07.07 | Semifinală | Uladzimir Ignatik | Ricardas Berankis | 7-5, 3-6, 6-1 | detaliu meci | Wimbledon (juniors) | Iarbă |
07.06.07 | Sfert de finală | Uladzimir Ignatik | Ricardas Berankis | 6-1, 7-66 | detaliu meci | French Open | Zgura |
Uladzimir Ignatik form & Ricardas Berankis form
Uladzimir Ignatik - ultimele meciuri
M25 Antalya - Zgura | ||||
17.03.22 a 2-a rundă | vs. Moez Echargui | 7-5, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.03.22 1-a rundă | vs. Umut Akkoyun | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
10.03.22 a 2-a rundă | vs. Felix Gill | 6-1, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
08.03.22 1-a rundă | vs. Calin Manda | 6-2, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Sharm - Hard | ||||
10.02.22 a 2-a rundă | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 7-68, 5-7 | detaliu meci | |
09.02.22 1-a rundă | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Sharm - Hard | ||||
04.02.22 Sfert de finală | vs. Lukas Rosol | 6-4, 1-6, 6-76 | detaliu meci | |
03.02.22 a 2-a rundă | vs. Hanyi Liu | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
02.02.22 1-a rundă | vs. Chien-Hsun Lo | 4-1, Chien-Hsun Lo - retragere | detaliu meci | |
Traralgon Challenger - Hard | ||||
04.01.22 a 2-a rundă | vs. Jiri Lehecka | 5-7, 7-64, 3-6 | detaliu meci | |
03.01.22 1-a rundă | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Bratislava Challenger - Indoor Hard | ||||
07.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Danylo Kalenichenko | 6-78, 4-6 | detaliu meci | |
Eckental Challenger - Carpet | ||||
01.11.21 Calificare | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
31.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Nur - Indoor Hard | ||||
21.10.21 a 2-a rundă | vs. Ivan Liutarevich | 6-1, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
20.10.21 1-a rundă | vs. Igor Trunov | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Prague - Indoor Hard | ||||
08.10.21 Sfert de finală | vs. Tobias Simon | 6-2, 6-77, 4-6 | detaliu meci | |
07.10.21 a 2-a rundă | vs. Danylo Kalenichenko | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
06.10.21 1-a rundă | vs. Stepan Pecak | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
26.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Bucharest Challenger - Zgura | ||||
20.09.21 Calificare | vs. Ivan Gakhov | 6-0, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.09.21 1-a rundă de calif. | vs. David Poljak | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Tulln Challenger - Zgura | ||||
08.09.21 1-a rundă | vs. Dennis Novak | 6-1, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.09.21 Calificare | vs. Tobias Simon | 6-4, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
05.09.21 1-a rundă de calif. | vs. David Pichler | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Ricany - Zgura | ||||
02.09.21 a 2-a rundă | vs. Mateus Alves | 2-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
01.09.21 1-a rundă | vs. Antonin Stepanek | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Prague 3 - Zgura | ||||
25.08.21 a 2-a rundă | vs. Ryan Peniston | 2-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
24.08.21 1-a rundă | vs. Zsombor Piros | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
23.08.21 Calificare | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 2-6, 6-4 | detaliu meci |
Ricardas Berankis - ultimele meciuri
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Denis Yevseyev | 7-5, 6-75, 6-2 | detaliu meci | |
Lugano Challenger - Indoor Hard | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Alexander Ritschard | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.03.24 Calificare | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Hendrik Jebens | 3-6, 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Eliakim Coulibaly | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Pau Challenger - Indoor Hard | ||||
19.02.24 Calificare | vs. Egor Gerasimov | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Cherbourg Challenger - Indoor Hard | ||||
14.02.24 a 2-a rundă | vs. Titouan Droguet | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.02.24 1-a rundă | vs. Henri Squire | 6-3, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
04.02.24 | vs. Saba Purtseladze | 7-65, 3-6, 7-67 | detaliu meci | |
03.02.24 | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Quimper Challenger - Indoor Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Maxime Cressy | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
23.01.24 Calificare | vs. Viktor Durasovic | 7-64, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Pedro Martinez Portero | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.01.24 1-a rundă | vs. Franco Agamenone | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Orleans Challenger - Indoor Hard | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Remy Bertola | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Zgura | ||||
16.09.23 | vs. Sebastian Baez | 6-76, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Terence Atmane | 1-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Colin Sinclair | 7-5, 6-74, 6-1 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
23.08.23 a 2-a rundă | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-72, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
14.08.23 1-a rundă | vs. Charles Broom | 1-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Porto Challenger - Hard | ||||
31.07.23 1-a rundă | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Fernando Verdasco | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.07.23 1-a rundă | vs. George Loffhagen | 3-6, 6-4, 7-65 | detaliu meci |