MECI
15.03.17 | 1-a rundă | Uladzimir Ignatik | Yasutaka Uchiyama | 5-2, - retragere | Shenzhen Challenger | Hard |
STATISTICI MECI
Uladzimir Ignatik | Yasutaka Uchiyama | |
Prima administrare % | 15/24 (63%) | 12/18 (67%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 13/15 (87%) | 9/12 (75%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 5/9 (56%) | 2/6 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 7/18 (39%) | 6/24 (25%) |
Total puncte câştigate | 25/42 (60%) | 17/42 (40%) |
Greșeli duble | 0 | 1 |
ași | 5 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Uladzimir Ignatik | 2-1 | |
0-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Yasutaka Uchiyama | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
- retragere |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Uladzimir Ignatik vs. Yasutaka Uchiyama - meciuri reciproce
07.09.18 | Sfert de finală | Yasutaka Uchiyama | Uladzimir Ignatik | 6-4, 6-3 | detaliu meci | Zhangjiagang Challenger | Hard |
15.03.17 | 1-a rundă | Uladzimir Ignatik | Yasutaka Uchiyama | 5-2, Yasutaka Uchiyama - retragere | detaliu meci | Shenzhen Challenger | Hard |
Uladzimir Ignatik form & Yasutaka Uchiyama form
Uladzimir Ignatik - ultimele meciuri
M25 Antalya - Zgura | ||||
17.03.22 a 2-a rundă | vs. Moez Echargui | 7-5, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.03.22 1-a rundă | vs. Umut Akkoyun | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
10.03.22 a 2-a rundă | vs. Felix Gill | 6-1, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
08.03.22 1-a rundă | vs. Calin Manda | 6-2, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Sharm - Hard | ||||
10.02.22 a 2-a rundă | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 7-68, 5-7 | detaliu meci | |
09.02.22 1-a rundă | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Sharm - Hard | ||||
04.02.22 Sfert de finală | vs. Lukas Rosol | 6-4, 1-6, 6-76 | detaliu meci | |
03.02.22 a 2-a rundă | vs. Hanyi Liu | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
02.02.22 1-a rundă | vs. Chien-Hsun Lo | 4-1, Chien-Hsun Lo - retragere | detaliu meci | |
Traralgon Challenger - Hard | ||||
04.01.22 a 2-a rundă | vs. Jiri Lehecka | 5-7, 7-64, 3-6 | detaliu meci | |
03.01.22 1-a rundă | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Bratislava Challenger - Indoor Hard | ||||
07.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Danylo Kalenichenko | 6-78, 4-6 | detaliu meci | |
Eckental Challenger - Carpet | ||||
01.11.21 Calificare | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
31.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Nur - Indoor Hard | ||||
21.10.21 a 2-a rundă | vs. Ivan Liutarevich | 6-1, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
20.10.21 1-a rundă | vs. Igor Trunov | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Prague - Indoor Hard | ||||
08.10.21 Sfert de finală | vs. Tobias Simon | 6-2, 6-77, 4-6 | detaliu meci | |
07.10.21 a 2-a rundă | vs. Danylo Kalenichenko | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
06.10.21 1-a rundă | vs. Stepan Pecak | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
26.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Bucharest Challenger - Zgura | ||||
20.09.21 Calificare | vs. Ivan Gakhov | 6-0, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.09.21 1-a rundă de calif. | vs. David Poljak | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Tulln Challenger - Zgura | ||||
08.09.21 1-a rundă | vs. Dennis Novak | 6-1, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.09.21 Calificare | vs. Tobias Simon | 6-4, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
05.09.21 1-a rundă de calif. | vs. David Pichler | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Ricany - Zgura | ||||
02.09.21 a 2-a rundă | vs. Mateus Alves | 2-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
01.09.21 1-a rundă | vs. Antonin Stepanek | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Prague 3 - Zgura | ||||
25.08.21 a 2-a rundă | vs. Ryan Peniston | 2-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
24.08.21 1-a rundă | vs. Zsombor Piros | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
23.08.21 Calificare | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 2-6, 6-4 | detaliu meci |
Yasutaka Uchiyama - ultimele meciuri
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Henri Squire | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă | vs. Jan Choinski | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
Lugano Challenger - Indoor Hard | ||||
04.03.24 Calificare | vs. Arthur Gea | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Jakub Paul | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Burnie 2 - Hard | ||||
10.02.24 Semifinală | vs. Dane Sweeny | 2-6, 1-3, - Yasutaka Uchiyama - retragere | detaliu meci | |
09.02.24 Sfert de finală | vs. Christian Langmo | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Matthew Hulme | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Takuya Kumasaka | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Burnie 1 - Hard | ||||
03.02.24 Semifinală | vs. Alex Bolt | 7-67, 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
02.02.24 Sfert de finală | vs. Marc Polmans | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
31.01.24 a 2-a rundă | vs. Yusuke Takahashi | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
29.01.24 1-a rundă | vs. Jake Delaney | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
11.01.24 Sfert de finală | vs. Rio Noguchi | 2-6, 0-1, - Yasutaka Uchiyama - retragere | detaliu meci | |
10.01.24 a 2-a rundă | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-76, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
08.01.24 1-a rundă | vs. Bernard Tomic | 6-4, 2-6, 7-65 | detaliu meci | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 1-a rundă | vs. Gauthier Onclin | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
24.11.23 Semifinală | vs. Yuta Shimizu | - Yasutaka Uchiyama - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
23.11.23 Sfert de finală | vs. Li Tu | 7-61, 7-5 | detaliu meci | |
21.11.23 a 2-a rundă | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
20.11.23 1-a rundă | vs. Masamichi Imamura | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
19.11.23 Calificare | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-75, 7-65 | detaliu meci | |
18.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Yusaku Sugaya | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Kobe Challenger - Indoor Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Jurij Rodionov | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Blake Ellis | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Rei Sakamoto | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. August Holmgren | 6-78, 6-75 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Tung-Lin Wu | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Taro Daniel | 2-6, 1-2, - Yasutaka Uchiyama - retragere | detaliu meci | |
Playford Challenger - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Rinky Hijikata | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.10.23 1-a rundă | vs. Omar Jasika | 6-3, 6-2 | detaliu meci |