MECI
09.10.17 | 1-a rundă de calif. | Vadim Alekseenko | Pietro Pirolt | 6-0, 6-2 | Turkey F38 | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Austria
14.11.99, 24 Vârsta
14.11.99, 24 Vârsta
Vadim Alekseenko vs. Pietro Pirolt - meciuri reciproce
09.10.17 | 1-a rundă de calif. | Vadim Alekseenko | Pietro Pirolt | 6-0, 6-2 | detaliu meci | Turkey F38 | Zgura |
Vadim Alekseenko form & Pietro Pirolt form
Vadim Alekseenko - ultimele meciuri
Turkey F31 - Zgura | ||||
06.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandar Tomas | - | detaliu meci | |
Turkey F30 - Zgura | ||||
03.10.18 1-a rundă | vs. Lucas Hellfritsch | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Turkey F29 - Zgura | ||||
23.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Lorenzo Bresciani | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
Turkey F28 - Zgura | ||||
20.09.18 a 2-a rundă | vs. Paul Woerner | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.09.18 1-a rundă | vs. Gokberk Ergeneman | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Ukraine F4 - Zgura | ||||
27.08.18 1-a rundă | vs. Luca Prevosto | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Romania F10 - Zgura | ||||
21.08.18 1-a rundă | vs. Claudio Fortuna | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.08.18 Calificare | vs. Samuil Konov | 6-1, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Alexander Simion | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Romania F9 - Zgura | ||||
13.08.18 Calificare | vs. Vladimir Filip | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Kenta Kurita | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Georgia F3 - Zgura | ||||
28.07.18 Semifinală | vs. Maksim Tikhomirov | 0-6, 7-5, 6-79 | detaliu meci | |
27.07.18 Sfert de finală | vs. Kristian Lozan | 4-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
26.07.18 a 2-a rundă | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
25.07.18 1-a rundă | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
24.07.18 Calificare | vs. Franco Feitt | 3-1, Franco Feitt - retragere | detaliu meci | |
22.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Daniele Catini | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Georgia F2 - Zgura | ||||
18.07.18 1-a rundă | vs. Nicolas Alberto Arreche | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.07.18 Calificare | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
16.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Stepan Beresnev | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Mikalai Haliak | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Georgia F1 - Zgura | ||||
09.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Petr Arkhipov | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Adam Bronka | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Romania F2 - Zgura | ||||
26.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Edris Fetisleam | 4-6, 7-63, 6-74 | detaliu meci | |
Ukraine F3 - Zgura | ||||
22.05.18 1-a rundă | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.05.18 Calificare | vs. Dmitry Myagkov | 6-3, 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
20.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Ivan Derepa | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Turkey F18 - Zgura | ||||
09.05.18 1-a rundă | vs. Mate Delic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.05.18 Calificare | vs. Michelangelo Endrizzi | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
06.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Andres Haefele | 6-0, 6-2 | detaliu meci |
Pietro Pirolt - ultimele meciuri
M15 Kottingbrunn - Zgura | ||||
24.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Andrej Stehlik | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Telfs - Zgura | ||||
10.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Zimmermann | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Warmbad - Zgura | ||||
15.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Adam Palecek | 4-6, 6-72 | detaliu meci | |
M15 Meerbusch - Zgura | ||||
01.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Milan Welte | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Federico Salomone | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Austin Hoole | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
02.11.21 Calificare | vs. Andrei Cuceu | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Charles Tzicas | 6-3, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
31.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Nico Blum | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Bad - Zgura | ||||
29.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Dan Radu Munteanu | 1-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Jonas Greif | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Paguera - Zgura | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Pol Sanchez Vinas | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Jake Hersey | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Tadija Radovanovic | 6-75, 7-66, 13-11 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Mario Mansilla Diez | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
20.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Zakai Stone | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
20.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Mauricio Astorga | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
13.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Sergio Luis Hernandez Ramirez | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
07.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
17.04.19 1-a rundă | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Mattia Rossi | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
01.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Lucas Krainer | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
18.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Palmanova - Zgura | ||||
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Benjamin Winter Lopez | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Portugal F22 - Hard | ||||
20.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Fernando Andre | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Portugal F21 - Hard | ||||
13.10.18 1-a rundă de calif. | vs. George Davies | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Portugal F20 - Hard | ||||
06.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Eduardo Morais (ANG) | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Great Britain - Indoor Hard | ||||
23.09.18 2-a rundă de calif. | vs. James Story | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Germany F12 - Zgura | ||||
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Sven Lemstra | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Austria F6 - Zgura | ||||
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. David Tomic | 3-6, 2-6 | detaliu meci |