MECI
20.01.17 | Sfert de finală | Vadym Ursu | Vincent Jaensch-Mueller | 6-3, 4-6, 6-1 | Germany F2 | Carpet |
STATISTICI MECI
Vadym Ursu | Vincent Jaensch-Mueller | |
Prima administrare % | 61/98 (62%) | 74/106 (70%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 41/61 (67%) | 40/74 (54%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 15/37 (41%) | 16/32 (50%) |
Break-ballurile câştigate | 6/16 (38%) | 3/11 (27%) |
Puncte câştigate din returnare | 50/106 (47%) | 42/98 (43%) |
Total puncte câştigate | 106/204 (52%) | 98/204 (48%) |
Greșeli duble | 7 | 3 |
ași | 5 | 1 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Germania
13.02.94, 30 Vârsta
13.02.94, 30 Vârsta
Vadym Ursu vs. Vincent Jaensch-Mueller - meciuri reciproce
20.01.17 | Sfert de finală | Vadym Ursu | Vincent Jaensch-Mueller | 6-3, 4-6, 6-1 | detaliu meci | Germany F2 | Carpet |
Vadym Ursu form & Vincent Jaensch-Mueller form
Vadym Ursu - ultimele meciuri
M15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Illya Beloborodko | 2-6, 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Luca Preda | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.03.24 Finală | vs. Kris Van Wyk | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
23.03.24 Semifinală | vs. Yurii Dzhavakian | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Sander Jong | 6-2, 4-6, 7-65 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Alessandro Coccioli | 7-63, 7-5 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.03.24 Finală | vs. Kris Van Wyk | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Amr Elsayed | 6-78, 6-2, 3-0, Amr Elsayed - retragere | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Joshua Sheehy | 4-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Cedric Stanke | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Alessandro Coccioli | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Philip Henning | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Zhenxiong Dong | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 Calificare | vs. Bernard Tomic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-63, 1-6, 6-0 | detaliu meci | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
12.02.24 Calificare | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
05.02.24 Calificare | vs. S D Prajwal Dev | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Manish Sureshkumar | 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
Oeiras 1 - Indoor Hard | ||||
04.01.24 a 2-a rundă | vs. Jaime Faria | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.01.24 1-a rundă | vs. Ethan Quinn | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
01.01.24 Calificare | vs. Noah Rubin | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Diogo Marques | 5-7, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.12.23 Semifinală | vs. Evgeny Philippov | 6-72, 0-6 | detaliu meci | |
15.12.23 Sfert de finală | vs. Bor Artnak | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Tim Ruehl | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.12.23 Semifinală | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 3-6 | detaliu meci |
Vincent Jaensch-Mueller - ultimele meciuri
Spain F10 - Zgura | ||||
03.04.17 2-a rundă de calif. | vs. Luis Heredia Gomez | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
03.04.17 Calificare | vs. David Jorda Sanchis | 5-7, - Vincent Jaensch-Mueller - retragere | detaliu meci | |
03.04.17 1-a rundă de calif. | vs. Owen Kirk | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Spain F9 - Zgura | ||||
27.03.17 Calificare | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
27.03.17 1-a rundă de calif. | vs. Juan Granell Heredero | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
27.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Mikel Martinez | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Turkey F10 - Zgura | ||||
13.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Jordi Walder | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Turkey F9 - Zgura | ||||
08.03.17 1-a rundă | vs. Joran Vliegen | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.03.17 Calificare | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
06.03.17 1-a rundă de calif. | vs. Andrey Kashchenko | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
06.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Stanislav Korshunov | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Great Britain - Indoor Hard | ||||
13.02.17 2-a rundă de calif. | vs. Luke Oakley | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Great Britain - Indoor Hard | ||||
07.02.17 1-a rundă | vs. Omar Salman | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.02.17 Calificare | vs. Luke Oakley | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
06.02.17 2-a rundă de calif. | vs. Jonathan Binding | 6-4, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
Germany F3 - Carpet | ||||
26.01.17 a 2-a rundă | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.01.17 1-a rundă | vs. Alexandar Lazarov | 6-0, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
23.01.17 Calificare | vs. Patrik Niklas-Salminen | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
23.01.17 2-a rundă de calif. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Germany F2 - Carpet | ||||
20.01.17 Sfert de finală | vs. Vadym Ursu | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
19.01.17 a 2-a rundă | vs. Gijs Brouwer | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
18.01.17 1-a rundă | vs. Patrik Niklas-Salminen | 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
16.01.17 1-a rundă de calif. | vs. Maurice Geilen | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
16.01.17 2-a rundă de calif. | vs. Yannick Stephan Born | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
16.01.17 Calificare | vs. Tim Seibert | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Czech Republic - Indoor Hard | ||||
29.11.16 1-a rundă | vs. Marek Jaloviec | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.11.16 1-a rundă de calif. | vs. David Martinek | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
28.11.16 Calificare | vs. Samuel Hodor | 6-3, 7-61 | detaliu meci | |
Czech Republic - Indoor Hard | ||||
21.11.16 1-a rundă de calif. | vs. Dan Skacel | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
21.11.16 Calificare | vs. Adam Chadaj | 2-6, 0-6 | detaliu meci |