MECI
25.02.20 | 1-a rundă | Vasil Kirkov | Gabriele Maria Noce | 6-3, 6-1 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTICI MECI
Vasil Kirkov | Gabriele Maria Noce | |
Prima administrare % | 25/46 (54%) | 36/57 (63%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/25 (88%) | 18/36 (50%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/21 (43%) | 8/21 (38%) |
Break-ballurile câştigate | 5/12 (42%) | 1/3 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 31/57 (54%) | 15/46 (33%) |
Total puncte câştigate | 62/103 (60%) | 41/103 (40%) |
Greșeli duble | 5 | 0 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
1-1 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Vasil Kirkov | 1-2 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
2-2 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0 | ||
Vasil Kirkov | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Gabriele Maria Noce | |
0-0 | ||
Vasil Kirkov | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
5-3 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 30-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Vasil Kirkov | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
0-1 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vasil Kirkov | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-1 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vasil Kirkov | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Vasil Kirkov vs. Gabriele Maria Noce - meciuri reciproce
25.02.20 | 1-a rundă | Vasil Kirkov | Gabriele Maria Noce | 6-3, 6-1 | detaliu meci | M15 Heraklion | Hard |
Vasil Kirkov form & Gabriele Maria Noce form
Vasil Kirkov - ultimele meciuri
Danderyd Challenger - Indoor Hard | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Naples - Zgura | ||||
11.02.22 Sfert de finală | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.02.22 a 2-a rundă | vs. Alexander Cozbinov | 3-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
08.02.22 1-a rundă | vs. Preston Stearns | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
22.11.21 Calificare | vs. Liam Draxl | 1-5, - Vasil Kirkov - retragere | detaliu meci | |
21.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Ivar Aramburu Contreras | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Champaign Challenger - Indoor Hard | ||||
19.11.21 Sfert de finală | vs. Jeff Wolf | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.11.21 a 2-a rundă | vs. Nick Chappell | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
15.11.21 1-a rundă | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Ithaca - Indoor Hard | ||||
06.11.21 Semifinală | vs. Luke Johnson | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.11.21 Sfert de finală | vs. Evan Bynoe | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
04.11.21 a 2-a rundă | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
03.11.21 1-a rundă | vs. John Mcnally | 6-74, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Tallahassee - Indoor Hard | ||||
31.10.21 Finală | vs. Johannes Ingildsen | 4-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
30.10.21 Semifinală | vs. Henry Patten | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
29.10.21 Sfert de finală | vs. Ben Shelton | 7-63, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
28.10.21 a 2-a rundă | vs. John Mcnally | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
27.10.21 1-a rundă | vs. Liam Draxl | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Prague - Indoor Hard | ||||
07.10.21 a 2-a rundă | vs. Timo Stodder | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.10.21 1-a rundă | vs. Adam Januska | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Falun - Indoor Hard | ||||
01.10.21 Semifinală | vs. Shintaro Imai | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.09.21 Sfert de finală | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
29.09.21 a 2-a rundă | vs. Leopold Zima | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
27.09.21 1-a rundă | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25+H Plaisir - Indoor Hard | ||||
18.09.21 Semifinală | vs. Alexandre Reco | 5-7, 1-3, - Vasil Kirkov - retragere | detaliu meci | |
17.09.21 Sfert de finală | vs. Thomas Laurent | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
16.09.21 a 2-a rundă | vs. Marvin Moeller | 2-6, 7-66, 7-65 | detaliu meci | |
14.09.21 1-a rundă | vs. Melvin Manuel | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
05.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Ulcinj - Zgura | ||||
02.09.21 a 2-a rundă | vs. Ignacio Carou | 6-3, 1-6, 4-6 | detaliu meci |
Gabriele Maria Noce - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Lucas Gerch | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Nikita Bilozertsev | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Hammamet - Zgura | ||||
23.02.24 a 2-a rundă | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Johan Nikles | 4-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Hammamet - Zgura | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Fernando Cavallo | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Charles Dossetter | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
19.12.23 1-a rundă | vs. Paul Woerner | 7-64, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Jay Clarke | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 San - Zgura | ||||
30.11.23 Sfert de finală | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Valerio Perruzza | 7-5, 7-65 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Giovanni Calvano | 5-2, Giovanni Calvano - retragere | detaliu meci | |
M15 Bad - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Tomas Lanik | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Arad - Zgura | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Jakub Nicod | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
18.09.23 1-a rundă | vs. Daniel Michalski | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Arthur Fery | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Genova Challenger - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Forli - Zgura | ||||
28.08.23 1-a rundă | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Lesa - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Dominik Recek | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Pescara - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Massimo Giunta | 3-6, 7-62, 6-74 | detaliu meci | |
M15 Hyvinkaa - Zgura | ||||
03.08.23 1-a rundă | vs. Valerio Perruzza | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Perugia - Zgura | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Davide Galoppini | 2-6, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Gubbio - Zgura | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Federico Arnaboldi | 6-73, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.07.23 1-a rundă | vs. Kalman L. Boyd | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Bergamo - Zgura | ||||
01.07.23 Sfert de finală | vs. Valerio Aboian | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Pietro Pampanin | 5-7, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
27.06.23 1-a rundă | vs. Luigi Sorrentino | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Chieti - Zgura | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Andrea Picchione | 3-6, 3-6 | detaliu meci |