MECI
07.11.17 | 1-a rundă | Vasko Mladenov | Yurii Dzhavakian | 6-2, 4-0, - retragere | Vietnam F1 | Hard |
STATISTICI MECI
Vasko Mladenov | Yurii Dzhavakian | |
Prima administrare % | 24/36 (67%) | 17/33 (52%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 20/24 (83%) | 10/17 (59%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/12 (75%) | 3/16 (19%) |
Puncte câştigate din returnare | 20/33 (61%) | 7/36 (19%) |
Total puncte câştigate | 49/69 (71%) | 20/69 (29%) |
Greșeli duble | 1 | 5 |
ași | 3 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Vasko Mladenov vs. Yurii Dzhavakian - meciuri reciproce
07.11.17 | 1-a rundă | Vasko Mladenov | Yurii Dzhavakian | 6-2, 4-0, Yurii Dzhavakian - retragere | detaliu meci | Vietnam F1 | Hard |
Vasko Mladenov form & Yurii Dzhavakian form
Vasko Mladenov - ultimele meciuri
M15 Burgas - Zgura | ||||
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-3, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Chornomorsk - Zgura | ||||
24.09.19 1-a rundă | vs. Gabriel Donev | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Varna - Zgura | ||||
10.09.19 Calificare | vs. Ivan Mikhaylyuk | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Irpin - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Danylo Veremeychuk | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Minsk - Hard | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Ondrej Krstev | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
13.08.19 1-a rundă | vs. Sagadat Ayap | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Plovdiv - Zgura | ||||
06.06.19 a 2-a rundă | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.06.19 1-a rundă | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
04.06.19 Calificare | vs. Samuil Konov | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
04.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandar Temov | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
13.04.19 Sfert de finală | vs. Luigi Sorrentino | 6-1, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.04.19 a 2-a rundă | vs. Filip Bergevi | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
10.04.19 1-a rundă | vs. Samuel Pointon | 6-2, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
11.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
11.03.19 Calificare | vs. Maxime Mora | 6-1, 6-76, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
05.03.19 1-a rundă | vs. Mikhail Korovin | 6-3, 2-6, 6-71 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.02.19 1-a rundă | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
25.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Pablo Irigaray Guarne | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
25.02.19 Calificare | vs. Boris Fassbender | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Maxime Pauwels | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.02.19 a 2-a rundă | vs. Adelchi Virgili | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
12.02.19 1-a rundă | vs. Miljan Zekic | 6-0, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
11.02.19 Calificare | vs. Kristjan Tamm | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Finland F4 - Indoor Hard | ||||
13.11.18 1-a rundă | vs. Jaime Fermosell Delgado | 1-4, - Vasko Mladenov - retragere | detaliu meci | |
Estonia F3 - Indoor Hard | ||||
06.11.18 1-a rundă | vs. Julius Tverijonas | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
30.10.18 1-a rundă | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Tunisia F33 - Hard | ||||
27.09.18 a 2-a rundă | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-64, 2-6 | detaliu meci | |
25.09.18 1-a rundă | vs. Juan Ignacio Batalla | 6-2, 6-4 | detaliu meci |
Yurii Dzhavakian - ultimele meciuri
M15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Lorenzo Lorusso | 7-63, 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Saveliy Ivanov | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.03.24 Semifinală | vs. Vadym Ursu | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Federico Bondioli | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Yousef Khamis | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Thomas Drayton | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Kris Van Wyk | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Yuquan Jin | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Lorenzo Lorusso | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Petr Bar Biryukov | 6-74, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Zekai Li | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
New Delhi - Hard | ||||
26.02.24 Calificare | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 7-62 | detaliu meci | |
Pune Challenger - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Evgeny Donskoy | 7-65, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
05.02.24 Calificare | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Grigoriy Lomakin | 6-74, 6-3, 6-76 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Arslanbek Aitkulov | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.12.23 Semifinală | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.12.23 Sfert de finală | vs. Millen Hurrion | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Julian Desousa | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Fabio Nestola | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Jan Hrazdil | 3-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Jiri Barnat | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Grigory Shebekin | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Saveliy Ivanov | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Zura Tkemaladze | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Sharm - Hard | ||||
12.11.23 Finală | vs. Vadym Ursu | 7-62, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
11.11.23 Semifinală | vs. Bor Artnak | 6-4, 7-5 | detaliu meci |