MECI
20.07.17 | Sfert de finală | Viktor Durasovic | Johannes Haerteis | 4-6, 6-4, 7-64 | Austria F3 | Zgura |
STATISTICI MECI
Viktor Durasovic | Johannes Haerteis | |
Prima administrare % | 74/117 (63%) | 61/104 (59%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 55/74 (74%) | 45/61 (74%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 16/43 (37%) | 20/43 (47%) |
Break-ballurile câştigate | 4/9 (44%) | 4/16 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 39/104 (38%) | 46/117 (39%) |
Total puncte câştigate | 110/221 (50%) | 111/221 (50%) |
Greșeli duble | 6 | 7 |
ași | 8 | 2 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Viktor Durasovic vs. Johannes Haerteis - meciuri reciproce
14.11.21 | 1-a rundă de calif. | Viktor Durasovic | Johannes Haerteis | 6-4, 7-610 | detaliu meci | Helsinki Challenger | Indoor Hard |
20.05.18 | 2-a rundă de calif. | Johannes Haerteis | Viktor Durasovic | 7-65, 7-5 | detaliu meci | Loughborough Challenger | Indoor Hard |
20.07.17 | Sfert de finală | Viktor Durasovic | Johannes Haerteis | 4-6, 6-4, 7-64 | detaliu meci | Austria F3 | Zgura |
Viktor Durasovic form & Johannes Haerteis form
Viktor Durasovic - ultimele meciuri
M25 Tarragona - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Marko Topo | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Alejo Sanchez Quilez | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Badalona - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-74, 7-66, 7-63 | detaliu meci | |
M25 Quinta - Hard | ||||
10.03.24 Semifinală | vs. Jaime Faria | 4-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
09.03.24 Sfert de finală | vs. Gastao Elias | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Eliakim Coulibaly | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Eero Vasa | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Faro - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Evan Furness | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Vila - Hard | ||||
24.02.24 Semifinală | vs. Jelle Sels | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Julio Cesar Porras | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Tiago Pereira | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Gabriele Piraino | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Daniel Rincon | 4-6, 6-1, 5-7 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Ergi Kirkin | 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ali Habib | 3-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Robert Strombachs | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Quimper Challenger - Indoor Hard | ||||
23.01.24 Calificare | vs. Ricardas Berankis | 6-74, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Aidan Mchugh | 7-61, 7-64 | detaliu meci | |
M25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Finn Bass | 6-4, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Loughborough - Indoor Hard | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Charles Broom | 6-3, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Millen Hurrion | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Patrick Brady | 6-73, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
04.01.24 a 2-a rundă | vs. Raphael Collignon | 4-6, 6-79 | detaliu meci | |
03.01.24 1-a rundă | vs. Chris Rodesch | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Champaign Challenger - Indoor Hard | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Titouan Droguet | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Calgary Challenger - Indoor Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Enzo Wallart | 6-1, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
30.10.23 Calificare | vs. Antoine Bellier | 3-6, 6-711 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mirza Basic | 7-65, 6-4 | detaliu meci |
Johannes Haerteis - ultimele meciuri
M15 Forbach - Carpet | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - retragere | detaliu meci | |
M25 Madrid - Hard | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
M15 Allershausen - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Ystad - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Frankfurt - Zgura | ||||
11.08.23 Sfert de finală | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - retragere | detaliu meci | |
Porto Challenger - Hard | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | detaliu meci | |
31.07.23 Calificare | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Porto - Hard | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
M15 Cluj - Zgura | ||||
22.06.23 Sfert de finală | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.06.23 a 2-a rundă | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
20.06.23 1-a rundă | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Prague 2 - Zgura | ||||
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Sanxenxo - Hard | ||||
28.04.23 Sfert de finală | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
26.04.23 1-a rundă | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
21.04.23 Sfert de finală | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.04.23 a 2-a rundă | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
18.04.23 1-a rundă | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
12.04.23 1-a rundă | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Trento - Carpet | ||||
30.03.23 a 2-a rundă | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.03.23 1-a rundă | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Biel Challenger - Indoor Hard | ||||
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | detaliu meci |