MECI
25.01.17 | 1-a rundă | Vincent Jaensch-Mueller | Alexandar Lazarov | 6-0, 3-6, 6-4 | Germany F3 | Carpet |
STATISTICI MECI
Vincent Jaensch-Mueller | Alexandar Lazarov | |
Prima administrare % | 46/68 (68%) | 51/94 (54%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 34/46 (74%) | 31/51 (61%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/22 (64%) | 23/43 (53%) |
Break-ballurile câştigate | 4/11 (36%) | 1/2 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 40/94 (43%) | 20/68 (29%) |
Total puncte câştigate | 88/162 (54%) | 74/162 (46%) |
Greșeli duble | 1 | 3 |
ași | 4 | 3 |
STATISTICI MECI
Germania
13.02.94, 30 Vârsta
13.02.94, 30 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Vincent Jaensch-Mueller vs. Alexandar Lazarov - meciuri reciproce
25.01.17 | 1-a rundă | Vincent Jaensch-Mueller | Alexandar Lazarov | 6-0, 3-6, 6-4 | detaliu meci | Germany F3 | Carpet |
Vincent Jaensch-Mueller form & Alexandar Lazarov form
Vincent Jaensch-Mueller - ultimele meciuri
Spain F10 - Zgura | ||||
03.04.17 1-a rundă de calif. | vs. Owen Kirk | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
03.04.17 2-a rundă de calif. | vs. Luis Heredia Gomez | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
03.04.17 Calificare | vs. David Jorda Sanchis | 5-7, - Vincent Jaensch-Mueller - retragere | detaliu meci | |
Spain F9 - Zgura | ||||
27.03.17 Calificare | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
27.03.17 1-a rundă de calif. | vs. Juan Granell Heredero | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
27.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Mikel Martinez | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Turkey F10 - Zgura | ||||
13.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Jordi Walder | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Turkey F9 - Zgura | ||||
08.03.17 1-a rundă | vs. Joran Vliegen | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.03.17 Calificare | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
06.03.17 1-a rundă de calif. | vs. Andrey Kashchenko | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
06.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Stanislav Korshunov | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Great Britain - Indoor Hard | ||||
13.02.17 2-a rundă de calif. | vs. Luke Oakley | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Great Britain - Indoor Hard | ||||
07.02.17 1-a rundă | vs. Omar Salman | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.02.17 Calificare | vs. Luke Oakley | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
06.02.17 2-a rundă de calif. | vs. Jonathan Binding | 6-4, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
Germany F3 - Carpet | ||||
26.01.17 a 2-a rundă | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.01.17 1-a rundă | vs. Alexandar Lazarov | 6-0, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
23.01.17 Calificare | vs. Patrik Niklas-Salminen | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
23.01.17 2-a rundă de calif. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Germany F2 - Carpet | ||||
20.01.17 Sfert de finală | vs. Vadym Ursu | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
19.01.17 a 2-a rundă | vs. Gijs Brouwer | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
18.01.17 1-a rundă | vs. Patrik Niklas-Salminen | 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
16.01.17 Calificare | vs. Tim Seibert | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
16.01.17 1-a rundă de calif. | vs. Maurice Geilen | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
16.01.17 2-a rundă de calif. | vs. Yannick Stephan Born | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Czech Republic - Indoor Hard | ||||
29.11.16 1-a rundă | vs. Marek Jaloviec | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.11.16 Calificare | vs. Samuel Hodor | 6-3, 7-61 | detaliu meci | |
28.11.16 1-a rundă de calif. | vs. David Martinek | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Czech Republic - Indoor Hard | ||||
21.11.16 1-a rundă de calif. | vs. Dan Skacel | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
21.11.16 Calificare | vs. Adam Chadaj | 2-6, 0-6 | detaliu meci |
Alexandar Lazarov - ultimele meciuri
Sofia - Indoor Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Pavel Kotov | 6-3, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Mauthausen Challenger - Zgura | ||||
09.05.23 1-a rundă | vs. Sandro Kopp | 6-1, 3-2, - Alexandar Lazarov - retragere | detaliu meci | |
Prague 1 - Zgura | ||||
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Rudolf Molleker | 5-7, 6-4, 6-75 | detaliu meci | |
Oeiras 3 - Zgura | ||||
18.04.23 1-a rundă | vs. Adrian Mannarino | 7-5, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Split Challenger - Zgura | ||||
10.04.23 Calificare | vs. Elias Ymer | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Milojevic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Marrakech - Zgura | ||||
02.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Vavassori | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
Biel Challenger - Indoor Hard | ||||
22.03.23 1-a rundă | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
28.02.23 1-a rundă | vs. Alexander Bublik | 1-6, 0-1, - Alexandar Lazarov - retragere | detaliu meci | |
26.02.23 Calificare | vs. Francesco Passaro | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
25.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Zhizhen Zhang | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
Davis Cup - Hard | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Ajeet Rai | 7-61, 6-2 | detaliu meci | |
Auckland - Hard | ||||
07.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Maia Challenger - Zgura | ||||
01.12.22 a 2-a rundă | vs. Luca Van Assche | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.11.22 1-a rundă | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
28.11.22 Calificare | vs. Henrique Rocha | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
27.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
Andria Challenger - Indoor Hard | ||||
21.11.22 1-a rundă | vs. Vitaliy Sachko | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Roanne Challenger - Indoor Hard | ||||
08.11.22 1-a rundă | vs. Hugo Gaston | 4-6, 2-4, - Alexandar Lazarov - retragere | detaliu meci | |
07.11.22 Calificare | vs. Mark Lajal | 6-2, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Elliot Benchetrit | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Bergamo Challenger - Indoor Hard | ||||
30.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Jason Murray Kubler | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
23.10.22 Finală | vs. Maks Kasnikowski | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
22.10.22 Semifinală | vs. Alexander Donski | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
21.10.22 Sfert de finală | vs. Valentin Vanta | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
20.10.22 a 2-a rundă | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
19.10.22 1-a rundă | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
16.10.22 Semifinală | vs. Maks Kasnikowski | 6-76, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
16.10.22 Finală | vs. Vladyslav Orlov | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
14.10.22 Sfert de finală | vs. Alexander Donski | 6-72, 6-3, 6-4 | detaliu meci |