INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Vit Kopriva vs. Leny Mitjana - meciuri reciproce
23.01.18 | 1-a rundă | Leny Mitjana | Vit Kopriva | 6-4, 5-7, 6-4 | detaliu meci | Egypt F2 | Hard |
01.02.16 | Calificare | Vit Kopriva | Leny Mitjana | 2-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | Egypt F3 | Hard |
Vit Kopriva form & Leny Mitjana form
Vit Kopriva - ultimele meciuri
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Christopher O'Connell | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.03.24 Calificare | vs. Jeff Wolf | 6-3, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
18.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Rei Sakamoto | 7-65, 7-65 | detaliu meci | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Aleksandar Vukic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-3, 5-0, Beibit Zhukayev - retragere | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Calificare | vs. Constant Lestienne | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Cooper Woestendick | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
19.02.24 1-a rundă | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 6-76 | detaliu meci | |
18.02.24 Calificare | vs. Maximilian Marterer | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
17.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
04.02.24 | vs. Orel Kimhi | 3-6, 6-3, 11-9 | detaliu meci | |
Quimper Challenger - Indoor Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Lucas Pouille | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1-a rundă | vs. Sebastian Korda | 1-6, 4-6, 6-2, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
12.01.24 Calificare | vs. Oliver Crawford | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
23.10.23 1-a rundă | vs. Lukas Neumayer | 0-6, 6-74 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
20.10.23 Semifinală | vs. Andrea Pellegrino | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.10.23 Sfert de finală | vs. Federico Delbonis | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-0, 0-6, 6-3 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
09.10.23 1-a rundă | vs. Dalibor Svrcina | 7-5, 7-63 | detaliu meci | |
Bad Waltersdorf - Zgura | ||||
25.09.23 Semifinală | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
22.09.23 Sfert de finală | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 6-4, 4-0, Rudolf Molleker - retragere | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Andrea Picchione | 6-4, 3-6, 7-65 | detaliu meci |
Leny Mitjana - ultimele meciuri
M15 Grenoble - Indoor Hard | ||||
06.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 6-4, 1-6, 10-3 | detaliu meci | |
06.02.23 Calificare | vs. Leopold Zima | 6-713, 4-6 | detaliu meci | |
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Stevan Popovic | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M25+H Plaisir - Indoor Hard | ||||
15.09.22 a 2-a rundă | vs. Jerome Kym | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.09.22 1-a rundă | vs. Lucas Andriamasilalao | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25+H Plaisir - Indoor Hard | ||||
17.09.21 Sfert de finală | vs. Antoine Bellier | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.09.21 a 2-a rundă | vs. Niklas Schell | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
15.09.21 1-a rundă | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
13.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Hendrik Jebens | 5-7, 6-2, 10-4 | detaliu meci | |
13.09.21 Calificare | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
12.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Adrien Gobat | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15+H Bressuire - Indoor Hard | ||||
21.01.20 1-a rundă | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Troyes - Zgura | ||||
25.07.19 a 2-a rundă | vs. Maxime Hamou | 6-2, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.07.19 1-a rundă | vs. Ivan Davydov | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Pau Challenger - Indoor Hard | ||||
25.02.19 1-a rundă | vs. Norbert Gombos | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Grenoble - Indoor Hard | ||||
10.02.19 Finală | vs. Yannick Mertens | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
09.02.19 Semifinală | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
08.02.19 Sfert de finală | vs. Clement Tabur | 3-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
07.02.19 a 2-a rundă | vs. Baptiste Anselmo | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
05.02.19 1-a rundă | vs. Arthur Rinderknech | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
24.01.19 a 2-a rundă | vs. Christopher Heyman | 3-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
23.01.19 1-a rundă | vs. Tim Van Der Horst | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15+H Bressuire - Indoor Hard | ||||
20.01.19 Finală | vs. Artem Dubrivnyy | 7-68, 6-4 | detaliu meci | |
19.01.19 Semifinală | vs. Niels Lootsma | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
18.01.19 Sfert de finală | vs. Yannick Mertens | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
17.01.19 a 2-a rundă | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-2, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
16.01.19 1-a rundă | vs. Maxime Tchoutakian | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
14.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Lucas Bouquet | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
14.01.19 Calificare | vs. Hugo Voljacques | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Cameroon F2 - Hard | ||||
06.12.18 Sfert de finală | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 5-7 | detaliu meci |