MECI
22.05.18 | 1-a rundă | Vit Kopriva | Luca Castelnuovo | 6-3, 6-2 | Poland F4 | Zgura |
STATISTICI MECI
Vit Kopriva | Luca Castelnuovo | |
Prima administrare % | 41/66 (62%) | 35/48 (73%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 31/41 (76%) | 20/35 (57%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/25 (52%) | 6/13 (46%) |
Break-ballurile câştigate | 3/3 (100%) | 0/4 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 22/48 (46%) | 22/66 (33%) |
Total puncte câştigate | 66/114 (58%) | 48/114 (42%) |
Greșeli duble | 1 | 0 |
ași | 0 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Vit Kopriva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Luca Castelnuovo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vit Kopriva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Vit Kopriva | 3-0 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Vit Kopriva | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Luca Castelnuovo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Vit Kopriva | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Luca Castelnuovo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
5-3 | Luca Castelnuovo | |
0-0, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Luca Castelnuovo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
0-1 | Luca Castelnuovo | |
Vit Kopriva | 1-1 | |
0-0, 40-15, 30-40[BP] | ||
Vit Kopriva | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Luca Castelnuovo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Vit Kopriva | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Luca Castelnuovo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Vit Kopriva | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Vit Kopriva vs. Luca Castelnuovo - meciuri reciproce
22.05.18 | 1-a rundă | Vit Kopriva | Luca Castelnuovo | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Poland F4 | Zgura |
Vit Kopriva form & Luca Castelnuovo form
Vit Kopriva - ultimele meciuri
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Christopher O'Connell | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.03.24 Calificare | vs. Jeff Wolf | 6-3, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
18.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Rei Sakamoto | 7-65, 7-65 | detaliu meci | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Aleksandar Vukic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-3, 5-0, Beibit Zhukayev - retragere | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Calificare | vs. Constant Lestienne | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Cooper Woestendick | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
19.02.24 1-a rundă | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 6-76 | detaliu meci | |
18.02.24 Calificare | vs. Maximilian Marterer | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
17.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
04.02.24 | vs. Orel Kimhi | 3-6, 6-3, 11-9 | detaliu meci | |
Quimper Challenger - Indoor Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Lucas Pouille | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1-a rundă | vs. Sebastian Korda | 1-6, 4-6, 6-2, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
12.01.24 Calificare | vs. Oliver Crawford | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
23.10.23 1-a rundă | vs. Lukas Neumayer | 0-6, 6-74 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
20.10.23 Semifinală | vs. Andrea Pellegrino | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.10.23 Sfert de finală | vs. Federico Delbonis | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-0, 0-6, 6-3 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
09.10.23 1-a rundă | vs. Dalibor Svrcina | 7-5, 7-63 | detaliu meci | |
Bad Waltersdorf - Zgura | ||||
25.09.23 Semifinală | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
22.09.23 Sfert de finală | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 6-4, 4-0, Rudolf Molleker - retragere | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Andrea Picchione | 6-4, 3-6, 7-65 | detaliu meci |
Luca Castelnuovo - ultimele meciuri
M15 Nishi - Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Hikaru Shiraishi | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Hinode - Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Kousuke Ogura | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Hayato Matsuoka | 0-6, 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Kasidit Samrej | 6-2, 2-6, 2-4, - Luca Castelnuovo - retragere | detaliu meci | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Matic Kriznik | 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
05.02.24 Calificare | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Karan Singh | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
M25 Chennai - Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Arthur Weber | 6-75, - Luca Castelnuovo - retragere | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Yash Yadav | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Dominik Palan | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
20.12.23 1-a rundă | vs. Shu Matsuoka | 6-72, 2-2, - Luca Castelnuovo - retragere | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Arthur Bonnaud | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Ali Alshati | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Jea Moon Lee | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Woobin Shin | 4-6, 7-66, Woobin Shin - retragere | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Daniel Leong Prickett | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Kuching - Hard | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Taiyo Yamanaka | 6-712, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Yeongseok Jeong | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Hayato Matsuoka | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Sander Jong | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Colin Sinclair | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Ray Ho | 6-73, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Zhenxiong Dong | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Hong - Hard | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Duckhee Lee | 6-3, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
23.08.23 a 2-a rundă | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-72, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Evan Zhu | 6-74, 7-65, 7-64 | detaliu meci | |
20.08.23 Calificare | vs. Hanyi Liu | 6-4, 6-3 | detaliu meci |