MECI
27.07.16 | 1-a rundă | Vitalii Shcherba | Yannai Barkai | 5-3, - retragere | Portugal F10 | Hard |
STATISTICI MECI
Vitalii Shcherba | Yannai Barkai | |
Prima administrare % | 20/36 (56%) | 10/22 (45%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 12/20 (60%) | 7/10 (70%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 6/16 (38%) | 1/12 (8%) |
Break-ballurile câştigate | 3/3 (100%) | 2/4 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 14/22 (64%) | 18/36 (50%) |
Total puncte câştigate | 32/58 (55%) | 26/58 (45%) |
Greșeli duble | 4 | 2 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
Ucraina
24.03.97, 27 Vârsta
17150 $
24.03.97, 27 Vârsta
17150 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Israel
17.03.97, 27 Vârsta
17050 $
17.03.97, 27 Vârsta
17050 $
Vitalii Shcherba vs. Yannai Barkai - meciuri reciproce
27.07.16 | 1-a rundă | Vitalii Shcherba | Yannai Barkai | 5-3, Yannai Barkai - retragere | detaliu meci | Portugal F10 | Hard |
Vitalii Shcherba form & Yannai Barkai form
Vitalii Shcherba - ultimele meciuri
M15 Bratislava - Zgura | ||||
16.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Frane Nincevic | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Bratislava - Indoor Hard | ||||
24.11.20 Calificare | vs. Yann Marti | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Tomas Lanik | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.10.20 2-a rundă de calif. | vs. Oscar Weightman | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.09.20 1-a rundă | vs. Tom Kocevar-Desman | 1-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
28.09.20 2-a rundă de calif. | vs. Pierre Delage | 6-3, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
28.09.20 Calificare | vs. Cyril Vandermeersch | 6-2, 4-6, 9-11 | detaliu meci | |
27.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Uladzislau Zhuk | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
M15 Trnava - Indoor Hard | ||||
24.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Filip Duda | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25+H Ricany - Zgura | ||||
23.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Filip Michl | 6-3, 0-6, 2-10 | detaliu meci | |
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Filip Maric | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
09.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Yuki Ikeda | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
09.09.19 Calificare | vs. Matt Kuhar | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Bratislava - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Mateusz Terczynski | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Oldenzaal - Zgura | ||||
14.08.19 1-a rundă | vs. Paul Woerner | 6-1, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.08.19 Calificare | vs. Marco Zocastello | 6-75, 6-3, 10-2 | detaliu meci | |
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Max Van Wijk | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Vogau - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Xin Gao | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.08.19 Calificare | vs. Jakob Aichhorn | 6-2, 2-6, 10-5 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Gasper Bezjak | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Wels - Zgura | ||||
24.07.19 1-a rundă | vs. Gergely Madarasz | 6-2, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.07.19 Calificare | vs. Edward Hubner | 4-6, 7-5, 10-6 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Christopher Hutterer | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Piestany - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Bogdan Pavel | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Telfs - Zgura | ||||
09.07.19 Calificare | vs. Matyas Fuele | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Horst Rieder | 6-4, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
M15 Wroclaw - Zgura | ||||
01.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Carl Soderlund | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Balatonalmadi - Zgura | ||||
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 0-6, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
28.05.19 1-a rundă | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
21.05.19 1-a rundă | vs. Vladyslav Orlov | 4-6, 6-3, 6-74 | detaliu meci |
Yannai Barkai - ultimele meciuri
M15 Netanya - Hard | ||||
19.06.19 1-a rundă | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Akko - Hard | ||||
11.06.19 1-a rundă | vs. Igor Smilansky | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Israel F14 - Hard | ||||
14.10.18 Calificare | vs. Amaury Delmas | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
13.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Eytan Michaeli | 6-73, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Israel F13 - Hard | ||||
10.10.18 a 2-a rundă | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.10.18 1-a rundă | vs. Oz Daniel | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Israel F12 - Hard | ||||
04.10.18 a 2-a rundă | vs. Ram Kapach | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.10.18 1-a rundă | vs. Dor Wertheimer | 7-5, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
Belarus F3 - Hard | ||||
22.08.18 a 2-a rundă | vs. Joshua Paris | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.08.18 1-a rundă | vs. Mikhail Kniazeu | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Belarus F2 - Hard | ||||
16.08.18 Sfert de finală | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.08.18 a 2-a rundă | vs. Joshua Paris | 6-4, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
14.08.18 1-a rundă | vs. Yan Bondarevskiy | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Belarus F1 - Hard | ||||
06.08.18 1-a rundă | vs. George Tsivadze | 3-6, 7-63, 2-6 | detaliu meci | |
Israel F11 - Hard | ||||
29.06.18 Sfert de finală | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.06.18 a 2-a rundă | vs. Emmanuel Luria | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
27.06.18 1-a rundă | vs. Hugo Voljacques | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Israel F10 - Hard | ||||
19.06.18 1-a rundă | vs. Conor Berg | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Israel F9 - Hard | ||||
11.06.18 1-a rundă | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Israel F8 - Hard | ||||
05.06.18 1-a rundă | vs. Ugo Humbert | 6-4, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.06.18 Calificare | vs. Dor Wertheimer | 4-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
03.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Amit Cohen | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Israel F6 - Hard | ||||
09.05.18 1-a rundă | vs. Edan Leshem | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Israel F5 - Hard | ||||
01.05.18 1-a rundă | vs. Alon Elia | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Israel F4 - Hard | ||||
26.04.18 a 2-a rundă | vs. Mor Bulis | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
25.04.18 1-a rundă | vs. Edan Bakshi | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Israel F3 - Hard | ||||
21.03.18 1-a rundă | vs. Peter Kobelt | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Israel F2 - Hard | ||||
15.03.18 a 2-a rundă | vs. Alexis Musialek | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.03.18 1-a rundă | vs. Motvey Radionov | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Israel F1 - Hard | ||||
08.03.18 Sfert de finală | vs. Yannick Vandenbulcke | 3-6, 0-6 | detaliu meci |