MECI
10.05.19 | a 2-a rundă | Vlad Andrei Dancu | Thomas Bosancic | 5-0, - retragere | M25 Prijedor | Zgura |
STATISTICI MECI
Vlad Andrei Dancu | Thomas Bosancic | |
Prima administrare % | 10/18 (56%) | 3/12 (25%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 8/10 (80%) | 1/3 (33%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 4/8 (50%) | 2/9 (22%) |
Puncte câştigate din returnare | 9/12 (75%) | 6/18 (33%) |
Total puncte câştigate | 21/30 (70%) | 9/30 (30%) |
Greșeli duble | ||
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Thomas Bosancic | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vlad Andrei Dancu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Thomas Bosancic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vlad Andrei Dancu | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Thomas Bosancic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vlad Andrei Dancu | 5-0 | |
0-0 | ||
- retragere |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Australia
15.07.00, 23 Vârsta
15.07.00, 23 Vârsta
Vlad Andrei Dancu vs. Thomas Bosancic - meciuri reciproce
10.05.19 | a 2-a rundă | Vlad Andrei Dancu | Thomas Bosancic | 5-0, Thomas Bosancic - retragere | detaliu meci | M25 Prijedor | Zgura |
Vlad Andrei Dancu form & Thomas Bosancic form
Vlad Andrei Dancu - ultimele meciuri
M25 Hammamet - Zgura | ||||
04.04.24 a 2-a rundă | vs. Daniel Bagnolini | 6-4, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.04.24 1-a rundă | vs. Francesco Cano | 6-1, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Stijn Slump | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Alaminos - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Lucas Gerch | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Andrea Bacaloni | 4-6, 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Gianluca Cadenasso | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Alaminos - Zgura | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Lucas Gerch | 6-2, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Lilian Marmousez | 6-77, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Michael Shaw | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Rocco Piatti | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Federico Campana | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-0, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Hammamet - Zgura | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Gianluca Cadenasso | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
26.01.24 Sfert de finală | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Ignacio Parisca | 5-7, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Stefano Reitano | 6-2, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-1, 6-74 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
05.12.23 1-a rundă | vs. Emilien Voisin | 7-65, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Egor Agafonov | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Matthew William Donald | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Telavi - Zgura | ||||
28.10.23 Semifinală | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 7-62, 3-6 | detaliu meci | |
27.10.23 Sfert de finală | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Telavi - Zgura | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Michael Vrbensky | 7-65, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Bad - Zgura | ||||
07.10.23 Semifinală | vs. Branko Djuric | 2-6, 7-63, 6-72 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Jan Kobierski | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Kai Lemstra | 6-1, 6-1 | detaliu meci |
Thomas Bosancic - ultimele meciuri
M15 Alkmaar - Zgura | ||||
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Lewie Lane | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Naples - Zgura | ||||
28.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Oliver Crawford | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Nama Heman | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
30.07.19 Calificare | vs. Milan Drinic | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Adam Kovac | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Prijedor - Zgura | ||||
10.05.19 a 2-a rundă | vs. Vlad Andrei Dancu | 0-5, - Thomas Bosancic - retragere | detaliu meci | |
08.05.19 1-a rundă | vs. Besir Durguti | 4-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
07.05.19 Calificare | vs. Stefan Suvajac | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
07.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Strahinja Pjeranovic | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Mornington - Zgura | ||||
28.03.19 a 2-a rundă | vs. Luca Castelnuovo | 6-74, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
26.03.19 1-a rundă | vs. Rimpei Kawakami | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
M15 Mornington - Zgura | ||||
21.03.19 a 2-a rundă | vs. Harry Bourchier | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.03.19 1-a rundă | vs. Cameron Green | 6-3, 4-6, 6-0 | detaliu meci | |
19.03.19 Calificare | vs. Stefan Skadarka | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
17.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Daisuke Sumizawa | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Mildura - Iarbă | ||||
03.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Klintcharov | 7-63, 3-6, 10-12 | detaliu meci | |
M25 Albury - Iarbă | ||||
27.02.19 1-a rundă | vs. Lucas Vuradin | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
06.01.19 1-a rundă | vs. Marco Bortolotti | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
27.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Tom Evans | 1-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
27.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Francesco Vilardo | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Traralgon Challenger - Hard | ||||
21.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Radomir Jovanovic | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
21.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Michael Look | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Australia F8 - Hard | ||||
09.10.18 1-a rundă | vs. Kuan-Yi Lee | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Turkey F29 - Zgura | ||||
23.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Sorin Andrei Iordache | 6-75, 6-72 | detaliu meci | |
Turkey F28 - Zgura | ||||
17.09.18 Calificare | vs. Gokberk Ergeneman | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Jorakuly Jorayev | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
15.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Serbia F5 - Zgura | ||||
06.09.18 a 2-a rundă | vs. Shahin Khaledan | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.09.18 1-a rundă | vs. Dusan Obradovic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
03.09.18 Calificare | vs. Shunsuke Wakita | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci |