MECI
19.09.17 | 1-a rundă | Vladimir Ivanov | Sergey Betov | 7-5, 6-1 | Kazakhstan F6 | Zgura |
STATISTICI MECI
Vladimir Ivanov | Sergey Betov | |
Prima administrare % | 39/58 (67%) | 35/52 (67%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 30/39 (77%) | 21/35 (60%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/19 (53%) | 8/17 (47%) |
Break-ballurile câştigate | 4/6 (67%) | 1/3 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 23/52 (44%) | 18/58 (31%) |
Total puncte câştigate | 63/110 (57%) | 47/110 (43%) |
Greșeli duble | 2 | 3 |
ași | 8 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Vladimir Ivanov vs. Sergey Betov - meciuri reciproce
23.01.19 | 1-a rundă | Sergey Betov | Vladimir Ivanov | 6-3, 6-0 | detaliu meci | M25 Kazan | Indoor Hard |
19.09.17 | 1-a rundă | Vladimir Ivanov | Sergey Betov | 7-5, 6-1 | detaliu meci | Kazakhstan F6 | Zgura |
21.05.17 | 2-a rundă de calif. | Vladimir Ivanov | Sergey Betov | 6-72, 6-1, 6-0 | detaliu meci | Shymkent Challenger | Zgura |
18.03.13 | a 2-a rundă | Sergey Betov | Vladimir Ivanov | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | Russia F3 | Indoor Hard |
23.04.12 | 1-a rundă | Vladimir Ivanov | Sergey Betov | 6-4, 6-3 | detaliu meci | Uzbekistan F2 | Hard |
Vladimir Ivanov form & Sergey Betov form
Vladimir Ivanov - ultimele meciuri
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
05.03.22 | vs. Matthew Stubbings | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Parnu - Indoor Hard | ||||
30.10.21 Semifinală | vs. Remy Bertola | 6-2, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.10.21 Sfert de finală | vs. Iiro Vasa | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
28.10.21 a 2-a rundă | vs. Tom Gentzsch | 5-7, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
27.10.21 1-a rundă | vs. Michal Mikula | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Falun - Indoor Hard | ||||
28.09.21 1-a rundă | vs. Khumoun Sultanov | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
27.09.21 Calificare | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 6-0, 10-6 | detaliu meci | |
26.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Axel Bergdahl | 6-4, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Chornomorsk - Zgura | ||||
01.09.21 1-a rundă | vs. Federico Campana | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Oldenzaal - Zgura | ||||
18.08.21 1-a rundă | vs. Guy Den Heijer | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Parnu - Zgura | ||||
07.08.21 Semifinală | vs. Mattias Siimar | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
06.08.21 Sfert de finală | vs. Otto Virtanen | 2-6, 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
05.08.21 a 2-a rundă | vs. Siim Troost | 4-6, 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
04.08.21 1-a rundă | vs. Milan Welte | 7-5, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Telfs - Zgura | ||||
16.07.21 1-a rundă | vs. Calin Manda | 6-74, 1-2, - Vladimir Ivanov - retragere | detaliu meci | |
M25 The - Zgura | ||||
29.06.21 1-a rundă | vs. Lucas Gerch | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.06.21 Calificare | vs. Raphael Collignon | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
M25 Alkmaar - Zgura | ||||
21.06.21 Calificare | vs. Guy Den Heijer | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Jack Gibbens | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Helsinki - Zgura | ||||
02.06.21 1-a rundă | vs. Lucas Catarina | 5-7, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Kouvola - Hard | ||||
26.05.21 1-a rundă | vs. Lorenzo Rottoli | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
19.05.21 1-a rundă | vs. Edoardo Eremin | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
13.05.21 a 2-a rundă | vs. Alexander Erler | 7-5, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.05.21 1-a rundă | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 6-3, 7-68 | detaliu meci | |
11.05.21 Calificare | vs. Alafia Ayeni | 7-66, 7-5 | detaliu meci | |
10.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Mark Tryakshin | 0-6, 6-4, 10-4 | detaliu meci | |
09.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Svensson | 7-5, 1-6, 10-2 | detaliu meci | |
M15 St. - Indoor Hard | ||||
14.04.21 1-a rundă | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 7-61, 2-6 | detaliu meci | |
M15 St. - Indoor Hard | ||||
06.04.21 1-a rundă | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 4-6 | detaliu meci |
Sergey Betov - ultimele meciuri
M25+H Kazan - Indoor Hard | ||||
13.03.19 1-a rundă | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Kazan - Indoor Hard | ||||
25.01.19 Sfert de finală | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.01.19 a 2-a rundă | vs. Markos Kalovelonis | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
23.01.19 1-a rundă | vs. Vladimir Ivanov | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Finland F4 - Indoor Hard | ||||
13.11.18 1-a rundă | vs. Maxime Pauwels | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Estonia F3 - Indoor Hard | ||||
09.11.18 Semifinală | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.11.18 Sfert de finală | vs. Alexander Vasilenko | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
07.11.18 a 2-a rundă | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-76, 7-61 | detaliu meci | |
05.11.18 1-a rundă | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Shenzhen Challenger - Hard | ||||
27.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Haitong Xia | 6-77, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
Liuzhou Challenger - Hard | ||||
20.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Emil Ruusuvuori | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Tashkent Challenger - Hard | ||||
06.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Teimuraz Gabashvili | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Almaty Challenger - Hard | ||||
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Illya Marchenko | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Szymon Walkow | 3-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
09.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Tim Van Rijthoven | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Belarus F3 - Hard | ||||
22.08.18 a 2-a rundă | vs. Yan Bondarevskiy | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.08.18 1-a rundă | vs. Fran Zvonimir Zgombic | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Belarus F2 - Hard | ||||
19.08.18 Finală | vs. David Poljak | 7-5, 1-6, 6-0 | detaliu meci | |
17.08.18 Semifinală | vs. Anil Yuksel | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
16.08.18 Sfert de finală | vs. Marek Gengel | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
15.08.18 a 2-a rundă | vs. Conor Berg | 7-65, 7-5 | detaliu meci | |
14.08.18 1-a rundă | vs. Sarp Agabigun | 6-78, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Belarus F1 - Hard | ||||
10.08.18 Semifinală | vs. Jonathan Gray | 6-2, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.08.18 Sfert de finală | vs. Roman Khassanov | 6-2, 5-7, 7-66 | detaliu meci | |
08.08.18 a 2-a rundă | vs. Yan Bondarevskiy | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
07.08.18 1-a rundă | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Lithuania F1 - Zgura | ||||
23.07.18 1-a rundă | vs. Christoffer Solberg | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
Spain F17 - Hard | ||||
02.07.18 1-a rundă | vs. Zsombor Piros | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Spain F16 - Hard | ||||
27.06.18 a 2-a rundă | vs. Marat Deviatiarov | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.06.18 1-a rundă | vs. Enrique Luque Rico | 7-5, 6-2 | detaliu meci |