MECI
29.07.19 | 1-a rundă de calif. | Vladyslav Gorodynskyi | Roman Nashatyrkin | 6-4, 7-67 | M15 Telavi | Zgura |
STATISTICI MECI
Ucraina
12.08.97, 26 Vârsta
12.08.97, 26 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
24.05.96, 27 Vârsta
24.05.96, 27 Vârsta
Vladyslav Gorodynskyi vs. Roman Nashatyrkin - meciuri reciproce
29.07.19 | 1-a rundă de calif. | Vladyslav Gorodynskyi | Roman Nashatyrkin | 6-4, 7-67 | detaliu meci | M15 Telavi | Zgura |
Vladyslav Gorodynskyi form & Roman Nashatyrkin form
Vladyslav Gorodynskyi - ultimele meciuri
M15 Chornomorsk - Zgura | ||||
29.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Illya Maksymchuk | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Novomoskovsk - Zgura | ||||
31.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
30.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Mykhailo Mossur | 3-6, 6-1, 10-5 | detaliu meci | |
M15 Novomoskovsk - Zgura | ||||
25.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Philipp Sikorski | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Novomoskovsk - Zgura | ||||
31.08.20 2-a rundă de calif. | vs. Danylo Semenov | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
31.08.20 Calificare | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 6-2, 5-10 | detaliu meci | |
30.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Timur Bagbekov | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Jounieh - Zgura | ||||
30.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Jounieh - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Petros Tsitsipas | 6-2, 3-6, 3-4, - Vladyslav Gorodynskyi - retragere | detaliu meci | |
24.09.19 Calificare | vs. Mirko Cutuli | 5-7, 6-3, 3-10 | detaliu meci | |
23.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Yash Vardhan Singh | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Irpin - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Gleb Baklanov | 6-4, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
12.08.19 Calificare | vs. Dmitrii Baskov | 6-4, 3-6, 5-10 | detaliu meci | |
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Philipp Sikorski | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Telavi - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-4, 7-67 | detaliu meci | |
29.07.19 Calificare | vs. Daniil Glinka | 5-7, 7-5, 6-10 | detaliu meci | |
M15 Telavi - Zgura | ||||
25.07.19 a 2-a rundă | vs. Dennis Uspensky | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.07.19 1-a rundă | vs. Timur Maulenov | 7-64, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
22.07.19 Calificare | vs. Adan Freire Da Silva | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Nathan Freire Da Silva | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Telavi - Zgura | ||||
15.07.19 Calificare | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 6-3, 11-13 | detaliu meci | |
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Pavel Kravchenko | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
28.05.19 1-a rundă | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.05.19 Calificare | vs. Piotr Matuszewski | 2-6, 7-65, 15-13 | detaliu meci | |
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Martin Borisiouk | 6-76, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Grigoriy Lomakin | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Mikel Martinez | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Michiel De Krom | 5-7, 0-6 | detaliu meci |
Roman Nashatyrkin - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
04.12.22 1-a rundă de calif. | vs. Lazar Markovic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
27.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Vivek Kolluru | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
20.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-3, 4-6, 3-10 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Eirik Groener | 6-2, 0-6, 7-10 | detaliu meci | |
10.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Vladislav Gorbatenko | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Pavlos Parson | 6-3, 6-74, 4-10 | detaliu meci | |
M15 Telavi - Zgura | ||||
02.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Danil Spasibo | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Giorgi Khachapuridze | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Telavi - Zgura | ||||
26.07.21 1-a rundă de calif. | vs. David Totikashvili | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
01.06.21 Calificare | vs. Alexandr Binda | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
31.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Mark Tryakshin | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
26.05.21 1-a rundă | vs. Ivan Gakhov | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.05.21 Calificare | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
24.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Boborykin | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
17.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Ivan Kazakov | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. David Totikashvili | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Shohei Chikami | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Zakai Stone | 6-1, 5-7, 10-5 | detaliu meci | |
29.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Kazan - Indoor Hard | ||||
08.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Koray Kirci | 3-6, 6-78 | detaliu meci | |
M15 St. - Indoor Hard | ||||
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 6-2, 5-10 | detaliu meci | |
M15 St. - Indoor Hard | ||||
02.02.21 1-a rundă | vs. Savriyan Danilov | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
16.12.20 2-a rundă de calif. | vs. S Mert Ozdemir | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Mert Alkaya | Mert Alkaya - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
07.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Igor Trunov | 6-2, 6-75, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. David Bogatin | 6-3, 3-6, 9-11 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Francesco Vilardo | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.10.20 Calificare | vs. Leonid Sheyngezikht | 2-6, 4-6 | detaliu meci |