MECI
04.09.17 | 2-a rundă de calif. | Vladyslav Gorodynskyi | Vasil Yehorov | 4-6, 6-3, 6-3 | Ukraine F5 | Zgura |
STATISTICI MECI
Ucraina
12.08.97, 26 Vârsta
12.08.97, 26 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
22.09.88, 35 Vârsta
22.09.88, 35 Vârsta
Vladyslav Gorodynskyi vs. Vasil Yehorov - meciuri reciproce
04.09.17 | 2-a rundă de calif. | Vladyslav Gorodynskyi | Vasil Yehorov | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | Ukraine F5 | Zgura |
Vladyslav Gorodynskyi form & Vasil Yehorov form
Vladyslav Gorodynskyi - ultimele meciuri
M15 Chornomorsk - Zgura | ||||
29.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Illya Maksymchuk | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Novomoskovsk - Zgura | ||||
31.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
30.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Mykhailo Mossur | 3-6, 6-1, 10-5 | detaliu meci | |
M15 Novomoskovsk - Zgura | ||||
25.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Philipp Sikorski | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Novomoskovsk - Zgura | ||||
31.08.20 2-a rundă de calif. | vs. Danylo Semenov | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
31.08.20 Calificare | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 6-2, 5-10 | detaliu meci | |
30.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Timur Bagbekov | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Jounieh - Zgura | ||||
30.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Jounieh - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Petros Tsitsipas | 6-2, 3-6, 3-4, - Vladyslav Gorodynskyi - retragere | detaliu meci | |
24.09.19 Calificare | vs. Mirko Cutuli | 5-7, 6-3, 3-10 | detaliu meci | |
23.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Yash Vardhan Singh | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Irpin - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Gleb Baklanov | 6-4, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
12.08.19 Calificare | vs. Dmitrii Baskov | 6-4, 3-6, 5-10 | detaliu meci | |
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Philipp Sikorski | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Telavi - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-4, 7-67 | detaliu meci | |
29.07.19 Calificare | vs. Daniil Glinka | 5-7, 7-5, 6-10 | detaliu meci | |
M15 Telavi - Zgura | ||||
25.07.19 a 2-a rundă | vs. Dennis Uspensky | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.07.19 1-a rundă | vs. Timur Maulenov | 7-64, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Nathan Freire Da Silva | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
22.07.19 Calificare | vs. Adan Freire Da Silva | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Telavi - Zgura | ||||
15.07.19 Calificare | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 6-3, 11-13 | detaliu meci | |
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Pavel Kravchenko | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
28.05.19 1-a rundă | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Martin Borisiouk | 6-76, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
27.05.19 Calificare | vs. Piotr Matuszewski | 2-6, 7-65, 15-13 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Grigoriy Lomakin | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Mikel Martinez | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Michiel De Krom | 5-7, 0-6 | detaliu meci |
Vasil Yehorov - ultimele meciuri
M25 Antalya - Zgura | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Axel Herberg | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lukas Rohseano | 2-6, 7-64, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
21.11.23 Calificare | vs. Gorazd Srbljak | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Dennis Dragomirov | 3-6, 6-3, 11-9 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandar Andic | 6-4, 3-6, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.11.23 Calificare | vs. Noah Merre | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Rocco Piatti | 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Blazka | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Arad - Zgura | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 1-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Satu - Zgura | ||||
12.09.23 Calificare | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Simon Norrman | 6-4, 4-6, 10-6 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Horia-Nicolae Marinescu | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Cluj - Zgura | ||||
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 2-6, 4-10 | detaliu meci | |
M15 Nyiregyhaza - Zgura | ||||
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Peter Goldsteiner | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Martin Zavaczki | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
21.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Eyal Shyovitz | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
20.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Stelios Kokkalis | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Rafael Giotis | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Zlatibor - Zgura | ||||
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Tilen Kovac | 6-3, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Constanta - Zgura | ||||
06.09.22 Calificare | vs. Razvan Baiant | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
05.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Radu Florin Macovei | 6-4, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
04.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Martin Tishev | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
27.01.22 2-a rundă de calif. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
16.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Cedric Stanke | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
12.01.22 2-a rundă de calif. | vs. Miguel Fernando Pereira | 6-77, 0-6 | detaliu meci | |
09.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Bill Chan | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
13.12.21 2-a rundă de calif. | vs. Riccardo Tavilla | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.12.21 1-a rundă de calif. | vs. Ferdi Tangal | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Vyshkovo - Zgura | ||||
20.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 4-6, 2-6 | detaliu meci |