MECI
21.06.19 | Sfert de finală | Vladyslav Orlov | Or Ram-Harel | 6-2, 4-1, - retragere | M15 Netanya | Hard |
STATISTICI MECI
Vladyslav Orlov | Or Ram-Harel | |
Prima administrare % | 24/36 (67%) | 24/37 (65%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 18/24 (75%) | 10/24 (42%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 6/12 (50%) | 4/13 (31%) |
Break-ballurile câştigate | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 23/37 (62%) | 12/36 (33%) |
Total puncte câştigate | 47/73 (64%) | 26/73 (36%) |
Greșeli duble | 2 | 3 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Or Ram-Harel | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Vladyslav Orlov | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Or Ram-Harel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Vladyslav Orlov | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Or Ram-Harel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vladyslav Orlov | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Or Ram-Harel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vladyslav Orlov | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Or Ram-Harel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Vladyslav Orlov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Or Ram-Harel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vladyslav Orlov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Or Ram-Harel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vladyslav Orlov | 4-1 | |
0-0 | ||
4-1 |
3 | ||
- retragere |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Vladyslav Orlov vs. Or Ram-Harel - meciuri reciproce
21.06.19 | Sfert de finală | Vladyslav Orlov | Or Ram-Harel | 6-2, 4-1, Or Ram-Harel - retragere | detaliu meci | M15 Netanya | Hard |
Vladyslav Orlov form & Or Ram-Harel form
Vladyslav Orlov - ultimele meciuri
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Cem Ilkel | 6-2, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
02.02.24 | vs. Taylor Harry Fritz | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15+H Bagnoles - Zgura | ||||
26.01.24 Sfert de finală | vs. Andrea Picchione | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Rayane Oumaouche | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Eero Vasa | 5-7, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.01.24 1-a rundă | vs. Oliver Tarvet | 6-3, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.12.23 Sfert de finală | vs. Omni Kumar | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.12.23 a 2-a rundă | vs. Luca Fantini | 6-2, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
27.12.23 1-a rundă | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Kalaburagi - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Manish Sureshkumar | 3-6, 0-2, - Vladyslav Orlov - retragere | detaliu meci | |
M25 Mumbai - Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
11.11.23 Semifinală | vs. Arthur Gea | 4-6, 0-2, - Vladyslav Orlov - retragere | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Francesco Forti | 7-63, 7-62 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Peter Heller | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Orel Kimhi | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
03.11.23 Sfert de finală | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Francesco Forti | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Dax Donders | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Jonas Trinker | 4-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Oliver Ojakaar | 1-2, Oliver Ojakaar - retragere | detaliu meci | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Kyrian Jacquet | 7-5, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Arjun Kadhe | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Zlatibor - Zgura | ||||
29.09.23 a 2-a rundă | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
29.09.23 Sfert de finală | vs. Marko Topo | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.09.23 1-a rundă | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Kai Wehnelt | 5-7, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Hard | ||||
15.09.23 | vs. Nicolas Mejia | 5-7, 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
14.09.23 | vs. Daniel Elahi Galan | 7-5, 3-6, 0-6 | detaliu meci |
Or Ram-Harel - ultimele meciuri
M15 Sajur - Hard | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Giorgio Ricca | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Conor Berg | 3-6, - Or Ram-Harel - retragere | detaliu meci | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Netanya - Hard | ||||
21.06.19 Sfert de finală | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 1-4, - Or Ram-Harel - retragere | detaliu meci | |
20.06.19 a 2-a rundă | vs. Hugo Schott | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
19.06.19 1-a rundă | vs. Yaron Guberman | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Akko - Hard | ||||
12.06.19 1-a rundă | vs. Benjamin Lock | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Jerusalem Challenger - Hard | ||||
20.05.19 1-a rundă | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Tel - Hard | ||||
26.03.19 1-a rundă | vs. Alon Elia | 0-4, - Or Ram-Harel - retragere | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
12.03.19 1-a rundă | vs. Bastian Trinker | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
06.03.19 1-a rundă | vs. Nick Hardt | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Weston - Zgura | ||||
30.01.19 1-a rundă | vs. Pavel Krainik | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Palm - Zgura | ||||
26.01.19 Semifinală | vs. Sekou Bangoura | 7-62, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
25.01.19 Sfert de finală | vs. Paul Oosterbaan | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
24.01.19 a 2-a rundă | vs. Jared Hiltzik | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
22.01.19 1-a rundă | vs. Dragos Constantin Ignat | 4-6, 7-5, 7-67 | detaliu meci | |
M15 Naples - Zgura | ||||
15.01.19 1-a rundă | vs. Pietro Rondoni | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Thailand F9 - Hard | ||||
13.11.18 1-a rundă | vs. Adam El Mihdawy | 6-74, 0-6 | detaliu meci | |
Thailand F8 - Hard | ||||
08.11.18 Sfert de finală | vs. Sanjar Fayziev | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
07.11.18 a 2-a rundă | vs. Yu Hsiou Hsu | 5-7, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
05.11.18 1-a rundă | vs. Pol Wattanakul | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Thailand F7 - Hard | ||||
30.10.18 1-a rundă | vs. Pruchya Isarow | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Israel F14 - Hard | ||||
17.10.18 1-a rundă | vs. Yankel Zemel | 5-7, 0-2, - Or Ram-Harel - retragere | detaliu meci | |
Israel F10 - Hard | ||||
23.06.18 Finală | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
22.06.18 Semifinală | vs. Francesco Ferrari | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
21.06.18 Sfert de finală | vs. Alon Elia | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
20.06.18 a 2-a rundă | vs. Keivon Tabrizi | 4-6, 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
19.06.18 1-a rundă | vs. Yankel Zemel | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Israel F9 - Hard | ||||
15.06.18 Semifinală | vs. Alessandro Bega | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.06.18 Sfert de finală | vs. Albano Olivetti | 3-6, 6-1, 7-63 | detaliu meci |