MECI
17.03.18 | 2-a rundă de calif. | Yuta Kawahashi | Jae-Min Seol | 6-2, 6-3 | Japan F3 | Hard |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Republica Koreea
15.01.90, 34 Vârsta
16549 $
15.01.90, 34 Vârsta
16549 $
Yuta Kawahashi vs. Jae-Min Seol - meciuri reciproce
17.03.18 | 2-a rundă de calif. | Yuta Kawahashi | Jae-Min Seol | 6-2, 6-3 | detaliu meci | Japan F3 | Hard |
Yuta Kawahashi form & Jae-Min Seol form
Yuta Kawahashi - ultimele meciuri
M15 Yanagawa - Hard | ||||
28.12.23 a 2-a rundă | vs. Takuya Kumasaka | 2-6, 0-3, - Yuta Kawahashi - retragere | detaliu meci | |
26.12.23 1-a rundă | vs. Yuto Oki | 6-1, 4-6, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
21.12.23 a 2-a rundă | vs. Taisei Ichikawa | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.12.23 1-a rundă | vs. Woobin Shin | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Kuala - Hard | ||||
02.12.23 Semifinală | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.12.23 Sfert de finală | vs. Andrea Bacaloni | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Patrik Oplustil | 6-0, 5-2, Patrik Oplustil - retragere | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Shohei Chikami | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Ryota Tanuma | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Kokoro Isomura | 6-3, 1-6, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Kuching - Hard | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Andre Ilagan | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Andrea Bacaloni | 3-6, 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Takasaki - Hard | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Gage Brymer | 6-1, 6-79, 1-4, - Yuta Kawahashi - retragere | detaliu meci | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
15.09.23 a 2-a rundă | vs. Gage Brymer | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
15.09.23 Sfert de finală | vs. Hayato Matsuoka | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Woobin Shin | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 3-6, 1-1, - Yuta Kawahashi - retragere | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Ishaque Eqbal | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
18.08.23 Sfert de finală | vs. Sora Fukuda | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Seon Yong Han | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Patrik Oplustil | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Blake Mott | 7-5, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Young Seok Kim | 6-4, 3-0, Young Seok Kim - retragere | detaliu meci | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
22.07.23 Semifinală | vs. Maximus Jones | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.07.23 Sfert de finală | vs. Jea Moon Lee | 6-2, 1-0, Jea Moon Lee - retragere | detaliu meci | |
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Tommy Czaplinski | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
19.07.23 1-a rundă | vs. Thantub Suksumrarn | 1-6, 7-5, 3-0, Thantub Suksumrarn - retragere | detaliu meci | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
30.06.23 Sfert de finală | vs. Fitriadi M Rifqi | 7-64, 6-76, 0-6 | detaliu meci |
Jae-Min Seol - ultimele meciuri
Thailand F7 - Hard | ||||
26.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Dylan Seong-Kwan Kim | 3-6, 2-2, - Jae-Min Seol - retragere | detaliu meci | |
Korea F6 - Zgura | ||||
25.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Brian Boggs | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Korea F5 - Hard | ||||
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Jaeyoung Park | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Korea F4 - Hard | ||||
12.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Ki Su Jung | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Korea F3 - Hard | ||||
16.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Jaewon Jun | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Korea F2 - Hard | ||||
10.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Hyeon Il Jung | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Korea F1 - Hard | ||||
03.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Hyeong Jin Cho | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Vietnam F3 - Hard | ||||
14.05.18 1-a rundă | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Vietnam F2 - Hard | ||||
05.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Stefan Skadarka | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Kazakhstan F4 - Zgura | ||||
15.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Vadim Kutsenko | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Kazakhstan F3 - Zgura | ||||
08.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Japan F3 - Hard | ||||
17.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Japan F2 - Hard | ||||
11.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Daiki Koga | 6-3, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Thailand F12 - Hard | ||||
11.12.17 2-a rundă de calif. | vs. Socrates Leon Tsoronis | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Thailand F11 - Hard | ||||
04.12.17 1-a rundă de calif. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Thailand F8 - Hard | ||||
09.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Yuanfeng Li | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Korea F5 - Zgura | ||||
29.06.17 a 2-a rundă | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.06.17 1-a rundă | vs. Dylan Seong-Kwan Kim | 1-0, Dylan Seong-Kwan Kim - retragere | detaliu meci | |
Korea F4 - Hard | ||||
22.06.17 Sfert de finală | vs. Min-Kyu Song | 6-3, 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
21.06.17 a 2-a rundă | vs. Makoto Ochi | 6-3, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
18.06.17 1-a rundă | vs. Shane Vinsant | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
Korea F3 - Hard | ||||
13.06.17 1-a rundă | vs. Sang-Woo Noh | 4-6, 7-62, 4-6 | detaliu meci | |
Korea F2 - Hard | ||||
07.06.17 1-a rundă | vs. Makoto Ochi | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Korea F1 - Hard | ||||
29.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Jaeyoung Park | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Kazakhstan F5 - Zgura | ||||
26.04.17 a 2-a rundă | vs. Ilya Vasilyev | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
25.04.17 1-a rundă | vs. Hyun-Woo Nam | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
24.04.17 2-a rundă de calif. | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
24.04.17 Calificare | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Kazakhstan F4 - Zgura | ||||
17.04.17 2-a rundă de calif. | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-74, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
17.04.17 Calificare | vs. Yan Sabanin | 1-6, 4-6 | detaliu meci |