MECI
26.02.19 | 1-a rundă | Yuta Shimizu | Ajeet Rai | 6-0, 3-6, 7-65 | M25 Albury | Iarbă |
STATISTICI MECI
Yuta Shimizu | Ajeet Rai | |
Prima administrare % | 44/84 (52%) | 54/103 (52%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 31/44 (70%) | 35/54 (65%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 28/40 (70%) | 26/49 (53%) |
Break-ballurile câştigate | 3/9 (33%) | 1/4 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 42/103 (41%) | 25/84 (30%) |
Total puncte câştigate | 101/187 (54%) | 86/187 (46%) |
Greșeli duble | 3 | 6 |
ași | 1 | 3 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Ajeet Rai | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuta Shimizu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Ajeet Rai | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yuta Shimizu | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Ajeet Rai | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuta Shimizu | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Ajeet Rai | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Yuta Shimizu | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Ajeet Rai | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Yuta Shimizu | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Ajeet Rai | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Yuta Shimizu | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-4 | Ajeet Rai | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Yuta Shimizu | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-5 | Ajeet Rai | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Yuta Shimizu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ajeet Rai | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yuta Shimizu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Ajeet Rai | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Yuta Shimizu | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Ajeet Rai | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yuta Shimizu | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Ajeet Rai | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Yuta Shimizu | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Ajeet Rai | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Yuta Shimizu | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Ajeet Rai | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Yuta Shimizu | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Yuta Shimizu vs. Ajeet Rai - meciuri reciproce
26.02.19 | 1-a rundă | Yuta Shimizu | Ajeet Rai | 6-0, 3-6, 7-65 | detaliu meci | M25 Albury | Iarbă |
Yuta Shimizu form & Ajeet Rai form
Yuta Shimizu - ultimele meciuri
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Clement Chidekh | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
Lugano Challenger - Indoor Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
04.03.24 Calificare | vs. Henri Squire | 6-2, 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
New Delhi - Hard | ||||
02.03.24 Semifinală | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
28.02.24 a 2-a rundă | vs. Benjamin Bonzi | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă | vs. Maxime Janvier | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Burnie 2 - Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-71 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Alex Bolt | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Francisco Comesana | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
25.11.23 Finală | vs. Yosuke Watanuki | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
24.11.23 Semifinală | vs. Yasutaka Uchiyama | Yasutaka Uchiyama - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
23.11.23 Sfert de finală | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-67, 6-71, 7-64 | detaliu meci | |
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă | vs. Jason Jung | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Kobe Challenger - Indoor Hard | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Tatsuma Ito | 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Jason Jung | 6-4, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
30.10.23 1-a rundă | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Playford Challenger - Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Taro Daniel | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Tokyo - Hard | ||||
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Jack Draper | 4-6, 4-6 | detaliu meci |
Ajeet Rai - ultimele meciuri
M25 Swan - Iarbă | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Kody Pearson | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Mildura - Iarbă | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Alex Bolt | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Omar Jasika | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Kody Pearson | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Blake Mott | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
Davis Cup - Hard | ||||
03.02.24 | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.02.24 | vs. Yanki Erel | 7-65, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Ozan Baris | 1-6, 0-2, - Ajeet Rai - retragere | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 2-5 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Keegan Smith | 6-3, 0-6, 7-5 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Elijah Strode | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Masamichi Imamura | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Wellington - Hard | ||||
13.12.23 a 2-a rundă | vs. George Stoupe | 6-4, 6-74, 5-7 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Kai Milburn | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Gold - Hard | ||||
02.12.23 Semifinală | vs. Makoto Ochi | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.12.23 Sfert de finală | vs. Hayden Jones | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Moerani Bouzige | 7-63, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Pavle Marinkov | 6-3, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Shintaro Imai | 2-6, 6-4, 6-77 | detaliu meci | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Philip Sekulic | 2-6, 6-72 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Makoto Ochi | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Calum Puttergill | 6-1, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
Playford Challenger - Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Cairns - Hard | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Pavle Marinkov | 4-6, 1-2, - Ajeet Rai - retragere | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Omar Fields | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Cairns - Hard | ||||
08.10.23 Finală | vs. Jeremy Beale | 3-2, Jeremy Beale - retragere | detaliu meci | |
07.10.23 Semifinală | vs. Makoto Ochi | 6-3, 7-63 | detaliu meci |