MECI
10.01.20 | Sfert de finală | Yuta Shimizu | Kasidit Samrej | 6-4, 6-4 | M15 Hong | Hard |
STATISTICI MECI
Yuta Shimizu | Kasidit Samrej | |
Prima administrare % | 35/52 (67%) | 49/75 (65%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 29/35 (83%) | 29/49 (59%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/17 (65%) | 14/26 (54%) |
Break-ballurile câştigate | 3/11 (27%) | 1/3 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 32/75 (43%) | 12/52 (23%) |
Total puncte câştigate | 72/127 (57%) | 55/127 (43%) |
Greșeli duble | 0 | 3 |
ași | 4 | 6 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Yuta Shimizu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Kasidit Samrej | |
0-0 | ||
Yuta Shimizu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Yuta Shimizu | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Kasidit Samrej | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuta Shimizu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Kasidit Samrej | |
0-0 | ||
Yuta Shimizu | 5-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Kasidit Samrej | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Yuta Shimizu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Kasidit Samrej | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yuta Shimizu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
Yuta Shimizu | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-A[BP] | ||
3-2 | Kasidit Samrej | |
0-0 | ||
Yuta Shimizu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
5-3 | Kasidit Samrej | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
5-4 | Kasidit Samrej | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Yuta Shimizu vs. Kasidit Samrej - meciuri reciproce
10.01.20 | Sfert de finală | Yuta Shimizu | Kasidit Samrej | 6-4, 6-4 | detaliu meci | M15 Hong | Hard |
Yuta Shimizu form & Kasidit Samrej form
Yuta Shimizu - ultimele meciuri
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Clement Chidekh | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
Lugano Challenger - Indoor Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
04.03.24 Calificare | vs. Henri Squire | 6-2, 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
New Delhi - Hard | ||||
02.03.24 Semifinală | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
28.02.24 a 2-a rundă | vs. Benjamin Bonzi | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă | vs. Maxime Janvier | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Burnie 2 - Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-71 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Alex Bolt | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Francisco Comesana | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
25.11.23 Finală | vs. Yosuke Watanuki | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
24.11.23 Semifinală | vs. Yasutaka Uchiyama | Yasutaka Uchiyama - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
23.11.23 Sfert de finală | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-67, 6-71, 7-64 | detaliu meci | |
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă | vs. Jason Jung | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Kobe Challenger - Indoor Hard | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Tatsuma Ito | 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Jason Jung | 6-4, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
30.10.23 1-a rundă | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Playford Challenger - Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Taro Daniel | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Tokyo - Hard | ||||
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Jack Draper | 4-6, 4-6 | detaliu meci |
Kasidit Samrej - ultimele meciuri
M15 Tsukuba - Hard | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Sanhui Shin | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Nishi - Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Yan Bai | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Vit Kalina | 6-4, 7-62 | detaliu meci | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Orel Kimhi | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Linang Xiao | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Tao Mu | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 6-72 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Luca Castelnuovo | 2-6, 6-2, 4-2, Luca Castelnuovo - retragere | detaliu meci | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Dennis Novak | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
08.01.24 1-a rundă | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Zdenek Kolar | 7-5, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Hua - Hard | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Nam Hoang Ly | 7-5, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Hua - Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Bang Shuo Yin | 5-7, 4-3, - Kasidit Samrej - retragere | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Jose Statham | 2-6, 6-78 | detaliu meci | |
M25 Hong - Hard | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Jie Cui | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Hong - Hard | ||||
03.09.23 Sfert de finală | vs. Takuya Kumasaka | 6-3, 1-6, 10-5 | detaliu meci | |
03.09.23 Semifinală | vs. Sanhui Shin | 5-7, 6-74 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Duckhee Lee | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Tatsuma Ito | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
27.08.23 Finală | vs. Grigoriy Lomakin | 6-72, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
26.08.23 Semifinală | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-1, Palaphoom Kovapitukted - retragere | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Maximus Jones | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Leo Vithoontien | 7-67, 6-2 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Ishaque Eqbal | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Credit Chaiyarin | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Maximus Jones | 4-6, - Kasidit Samrej - retragere | detaliu meci | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
15.07.23 Semifinală | vs. Jea Moon Lee | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
14.07.23 Sfert de finală | vs. Takuya Kumasaka | 6-1, 6-3 | detaliu meci |