Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi dublu Zgura China Anning Challenger seturi 1 2 3 4 5
10:50
Sfert de finală
Ruikai Wang/Rui-Xuan Wang [WC] 0 3 6 15
Yan Bai/Zhe Li Yan Bai/Zhe Li serviciu 1 6 5 0
bărbaţi simplu Zgura Spain Barcelona seturi 1 2 3 4 5
12:00
a 3-a rundă
Feliciano Lopez [12] 0 1 0
Martin Klizan [q] Martin Klizan serviciu 0 5 0
12:00
a 3-a rundă
Jozef Kovalik [LL] Jozef Kovalik serviciu 0 3 15
Dominic Thiem [3] 0 2 40
bărbaţi simplu Zgura Egypt Egypt F15 (Cairo) seturi 1 2 3 4 5
10:30
a 2-a rundă
Alexander Zhurbin [5] Alexander Zhurbin serviciu 1 6 3 0 0
Manfred Fellin [WC] 1 4 6 0 0
10:30
a 2-a rundă
Johann Willems Johann Willems serviciu 1 4 6 0 40
Nicolo Turchetti 1 6 2 1 40
11:30
a 2-a rundă
Marco Bortolotti [4] Marco Bortolotti serviciu 0 3 15
Alexander Weis 0 3 15
11:30
a 2-a rundă
Nicolas Xiviller Nicolas Xiviller serviciu 0 2 0 40
Pol Toledo Bague [2] 1 6 0 A
12:00
a 2-a rundă
Thomas Statzberger [1] 0 2 40
Petr Hajek Petr Hajek serviciu 0 2 30
10:30
a 2-a rundă
Zakhar Trapeznikov [q] Zakhar Trapeznikov serviciu 1 6 4 0 40
Dusty H. Boyer 1 2 6 1 40
bărbaţi simplu Zgura France France F8 (Angers) seturi 1 2 3 4 5
11:00
a 2-a rundă
Tristan Lamasine [7] Tristan Lamasine serviciu 1 6 3 15
Maxime Chazal 0 2 4 40
12:00
a 2-a rundă
Francois-Arthur Vibert [q] 0 0 0
Jonas Merckx Jonas Merckx serviciu 0 3 15
bărbaţi simplu Zgura Hungary Budapest seturi 1 2 3 4 5
12:00
a 2-a rundă
Andreas Seppi [8] 0 4 0
Mikhail Youzhny Mikhail Youzhny serviciu 0 1 0
bărbaţi dublu Zgura Hungary Budapest seturi 1 2 3 4 5
12:00
Sfert de finală
Wesley Koolhof/Artem Sitak 0 2 40
Marcin Matkowski/Nicholas Monroe Marcin Matkowski/Nicholas Monroe serviciu 0 4 30
bărbaţi simplu Hard Izrael Israel F4 (Ramat seturi 1 2 3 4 5
11:10
a 2-a rundă
Lior Goldenberg [WC] 0 3 40
Matias Franco Descotte [4] Matias Franco Descotte serviciu 0 5 40
10:00
a 2-a rundă
Shahar Elbaz [q] Shahar Elbaz serviciu 1 2 6 0 30
Joshua Paris 1 6 4 3 0
12:10
a 2-a rundă
Alessandro Bega [1] 1 6 0 0
Romain Bauvy [q] Romain Bauvy serviciu 0 4 0 0
bărbaţi simplu Hard Nigeria Nigeria F2 (Abuja) seturi 1 2 3 4 5
12:00
Sfert de finală
Aryan Goveas Aryan Goveas serviciu 0 2 40
Maximilian Neuchrist [4] 0 5 0
12:00
Sfert de finală
Youssef Hossam [1] 0 4 0
Suraj R Prabodh [q] Suraj R Prabodh serviciu 0 3 40
bărbaţi simplu Zgura Spain Spain F10 (Majadahonda) seturi 1 2 3 4 5
12:00
a 2-a rundă
Adrien Bossel [q] 0 1 0
Fabien Reboul Fabien Reboul serviciu 0 4 0
12:00
a 2-a rundă
Carlos Boluda-Purkiss [1] Carlos Boluda-Purkiss serviciu 0 3 15
Marc Giner 0 2 0
12:00
a 2-a rundă
Michiel De Krom [WC] 0 2 30
Sadio Doumbia [7] Sadio Doumbia serviciu 0 2 40
bărbaţi simplu Hard Tunisia Tunisia F16 (Jerba) seturi 1 2 3 4 5
12:00
a 2-a rundă
Louis Tessa 0 1 15
Sem Verbeek Sem Verbeek serviciu 0 2 15
12:00
a 2-a rundă
Samm Butler [q] Samm Butler serviciu 0 3 0
Altug Celikbilek [2] 0 4 0
12:00
a 2-a rundă
Sean Hodkin [q] Sean Hodkin serviciu 0 2 40
Bernardo Saraiva [8] 0 3 0
bărbaţi simplu Zgura Turkey Turkey F16 (Antalya) seturi 1 2 3 4 5
10:30
a 2-a rundă
Davide Galoppini Davide Galoppini serviciu 0 0 6 0
Juan Pablo Varillas [5] 1 6 5 0
10:30
a 2-a rundă
Marsel Ilhan [1] 1 7 4 40
Lorenzo Frigerio Lorenzo Frigerio serviciu 0 5 5 15
10:30
a 2-a rundă
Timur Kiuamov [q] Timur Kiuamov serviciu 0 4 6 0
Marc Sieber [2] 1 6 5 0
12:20
a 2-a rundă
Nik Razborsek [q] Nik Razborsek serviciu 0 0 15
Tomislav Jotovski [6] 0 1 30
bărbaţi simplu Zgura Egypt Egypt F15 (Cairo) seturi 1 2 3 4 5
25.04.18
15:20
1-a rundă
suspendată
Pedro Bernabe Franco [q] 0 2 30
Jeff Guerrero [q] Jeff Guerrero serviciu 0 4 15
25.04.18
17:20
1-a rundă
suspendată
Anirudh Chandrasekar [WC] 1 7 0 15
Anze Arh [WC] Anze Arh serviciu 0 63 0 15
bărbaţi simplu Hard Uzbekistan Uzbekistan F2 (Karshi) seturi 1 2 3 4 5
10:40
Sfert de finală
suspendată
Yaraslav Shyla [7] Yaraslav Shyla serviciu 0 3 40
Dzmitry Zhyrmont [3] 0 1 15
20:00
Sfert de finală
suspendată
Evgeny Tyurnev [4] 1 6 5 0 0
Saketh-Sai Myneni Saketh-Sai Myneni serviciu 1 4 7 0 0
<