Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

Australia Australia F4 (Alice / bărbaţi simplu / Hard seturi 1 2 3 4 5
06:00
a 2-a rundă
Matthew Dellavedova [WC]  
Michael Look  
07:10
a 2-a rundă
Blake Ellis [8]  
Rhett Purcell  
08:10
a 2-a rundă
Louis Clark [q]  
Harry Bourchier [3]  
Bolivia Bolivia F1 (La / bărbaţi simplu / Zgura seturi 1 2 3 4 5
17:00
a 2-a rundă
Enrique Bogo [q]  
Felipe Mantilla [5]  
17:00
a 2-a rundă
Luis Diego Chavez Villalpando [q]  
Federico Zeballos [2]  
18:30
a 2-a rundă
Diego Hidalgo  
Jorge Brian Panta Herreros  
18:30
a 2-a rundă
Boris Arias  
Marcelo Tomas Barrios Vera [6]  
Canada Canada F8 (Niagara) / bărbaţi simplu / Indoor Hard seturi 1 2 3 4 5
17:00
1-a rundă
Samuel Monette [8]  
Alexander Day [WC]  
17:00
1-a rundă
Yanais Laurent  
Dennis Nevolo [2]  
17:00
1-a rundă
Gary Kushnirovich  
Ulises Blanch [4]  
18:30
1-a rundă
Pavel Krainik  
Jonathan Chang  
18:30
1-a rundă
Egor Koleganov [WC]  
Alexander Knight [q]  
18:30
1-a rundă
Victor Krustev [WC]  
Benjamin Sigouin  
20:00
1-a rundă
Sam Barry [1]  
Winston Lin  
20:00
1-a rundă
Washi Gervais [q]  
Rowland Phillips [q]  
21.09.17
01:00
a 2-a rundă
Junior A. Ore [q]  
Alejandro Tabilo [5]  
21.09.17
01:00
a 2-a rundă
Nicholas S. Hu [6]  
David Volfson  
USA Columbus Challenger / bărbaţi simplu / Indoor Hard seturi 1 2 3 4 5
18:00
a 2-a rundă
Denis Kudla [4]  
Jeff Wolf [WC]  
18:00
1-a rundă
Sekou Bangoura  
Ramkumar Ramanathan [2]  
18:00
1-a rundă
Brayden Schnur [6]  
Frank Dancevic [PR]  
19:20
a 2-a rundă
Ante Pavic [ALT]  
Roberto Quiroz  
19:20
a 2-a rundă
Quentin Halys [1]  
Kevin King [PR]  
20:30
a 2-a rundă
Martin Joyce [WC]  
Alexander Ward [PR]  
20:40
1-a rundă
Jose Hernandez-Fernandez  
Yuki Bhambri [3]  
Egypt Egypt F26 (Sharm / bărbaţi simplu / Hard seturi 1 2 3 4 5
18:00
1-a rundă
Oleg Khotkov  
Manuel Bellutti [q]  
18:00
1-a rundă
Ren Nakamura [q]  
Issam Haitham Taweel  
18:00
1-a rundă
Marek Gengel [5]  
Samy Grace  
19:30
1-a rundă
Nikala Scholtz [1]  
Bart Stevens [WC]  
19:30
1-a rundă
Mohamad Gomaa [WC]  
Scott Griekspoor [4]  
19:30
1-a rundă
Lance-Pierre Du Toit [WC]  
Patrik Nema [7]  
21:00
1-a rundă
Alexis Klegou  
Alex Hunt [q]  
21:00
1-a rundă
Marc Dijkhuizen  
Lukas Klein [8]  
21:00
1-a rundă
Daiki Kato [q]  
Franco Feitt  
22:30
1-a rundă
David Perez Sanz [3]  
Kazuki Nishiwaki [q]  
22:30
1-a rundă
Maxence Broville  
Keanu Ellen [q]  
France France F20 (Plaisir) / bărbaţi simplu / Indoor Hard seturi 1 2 3 4 5
11:00
a 2-a rundă
Niels Lootsma  
Geoffrey Blancaneaux [3WC]  
12:00
1-a rundă
Gregoire Barrere [q]  
Hubert Hurkacz [8]  
13:00
1-a rundă
Constantin Bittoun Kouzmine [q]  
Edward Corrie [7]  
13:30
1-a rundă
Maxime Authom [5]  
Jurgen Briand [LL]  
15:00
a 2-a rundă
Antoine Hoang [6]  
Gregoire Jacq  
16:30
a 2-a rundă
Tom Jomby [PR]  
Albano Olivetti [2]  
United Kingdom Great Britain F5 / bărbaţi simplu / Hard seturi 1 2 3 4 5
11:30
a 2-a rundă
Tom Farquharson  
Antoine Escoffier [4]  
11:30
a 2-a rundă
Ryan James Storrie  
Jonathan Kanar [7]  
11:40
a 2-a rundă
Lloyd Glasspool [3]  
Jonathan Gray  
12:50
a 2-a rundă
Neil Pauffley [8]  
Finn Bass [WC]  
14:30
a 2-a rundă
Michal Konecny [1]  
Jeremy Beale  
14:30
a 2-a rundă
Richard Gabb  
Adrian Bodmer [5]  
14:30
a 2-a rundă
Oliver Golding [q]  
Lucas Catarina [2]  
16:00
a 2-a rundă
Marcus Willis [6]  
Romain Bauvy  
India India F9 (Coimbatore) / bărbaţi simplu / Hard seturi 1 2 3 4 5
06:30
a 2-a rundă
Jui-Chen Hung [8]  
Manish Sureshkumar  
06:30
a 2-a rundă
Kaza Vinayak Sharma  
Cameron Silverman [5]  
06:30
a 2-a rundă
Yurii Dzhavakian [3]  
Clement Larriere  
06:30
a 2-a rundă
Faisal Qamar [WC]  
Aryan Goveas [7]  
08:30
a 2-a rundă
Mohit Mayur Jayaprakash  
Arjun Kadhe [q]  
08:40
a 2-a rundă
Tejas Chaukulkar [q]  
Colin Van Beem [2]  
09:00
a 2-a rundă
Sasi Kumar Mukund [1]  
Nitin Kumar Sinha [q]  
09:00
a 2-a rundă
Yu Hsiang Chiu  
Cing-Yang Meng  
Italy Italy F30 (Santa / bărbaţi simplu / Zgura seturi 1 2 3 4 5
16:00
a 2-a rundă
Tobias Simon  
Paul Woerner  
16:00
a 2-a rundă
Federico Gaio [1]  
Andrea Pellegrino  
17:30
a 2-a rundă
Florian Fallert  
Andrea Basso [4]  
17:30
a 2-a rundă
Pietro Rondoni  
Cristian Carli  
17:30
a 2-a rundă
Gianluca Di Nicola  
Maxime Chazal [6]  
17:30
a 2-a rundă
Gian Marco Moroni [WC]  
Miomir Kecmanovic [2]  
17:30
a 2-a rundă
Matthias Haim [q]  
Wilson Leite [q]  
19:00
a 2-a rundă
Lorenzo Sonego [7]  
Jacopo Stefanini  
Turkey Izmir Challenger / bărbaţi simplu / Hard seturi 1 2 3 4 5
11:00
1-a rundă
Aleksandr Nedovesov  
Mirza Basic  
12:40
a 2-a rundă
Stephane Robert  
Matteo Viola  
13:40
a 2-a rundă
Aldin Setkic [8]  
Danilo Petrovic  
13:40
a 2-a rundă
Yannick Jankovits [q]  
Alexander Bublik [2SE]  
16:00
a 2-a rundă
Cem Ilkel  
Matteo Berrettini [4SE]  
21.09.17
01:00
1-a rundă
Sergiy Stakhovsky [3]  
Dmitry Popko  
Kazakhstan Kazakhstan F6 (Shymkent) / bărbaţi simplu / Zgura seturi 1 2 3 4 5
07:00
a 2-a rundă
Artem Smirnov  
Enrique Lopez-Perez [4]  
08:20
a 2-a rundă
Ilya Vasilyev  
Vladimir Ivanov [8]  
08:30
a 2-a rundă
Vladimir Polyakov [q]  
Djurabeck Karimov [q]  
08:40
a 2-a rundă
Mikhail Fufygin  
Khumoun Sultanov  
08:50
a 2-a rundă
Vladimir Uzhylovsky  
Tomislav Brkic [5]  
10:20
a 2-a rundă
Daniiar Duldaev  
Marco Trungelliti [2]  
10:30
a 2-a rundă
Vladyslav Manafov [6]  
Denys Klok  
10:40
a 2-a rundă
Kimmer Coppejans [3]  
Sagadat Ayap [WC]  
France Metz / bărbaţi simplu / Indoor Hard seturi 1 2 3 4 5
15:00
1-a rundă
Dustin Brown [WC]  
Nicolas Mahut [WC]  
17:00
1-a rundă
Pierre-Hugues Herbert  
Mischa Zverev [5]  
19:00
1-a rundă
Paul-Henri Mathieu [WC]  
Henri Laaksonen  
21:00
a 2-a rundă
Peter Gojowczyk [q]  
Gilles Simon [8]  
Portugal Portugal F19 (Castelo / bărbaţi simplu / Hard seturi 1 2 3 4 5
12:30
1-a rundă
Frederico Gil [3]  
Gianluca Bergomi  
12:40
1-a rundă
Tommaso Metti [q]  
Miguel Semedo  
12:40
1-a rundă
Patrick Mayer (GER) [LL]  
Francisco Oliveira [q]  
14:00
1-a rundă
Nuno Deus [6]  
Goncalo Falcao  
14:10
1-a rundă
Rafael Mazon-Hernandez  
Darko Jandric  
14:10
1-a rundă
Kaptan Kaster [q]  
Pablo Vivero Gonzalez [4]  
15:30
1-a rundă
Manuel Montalvo Hidalgo [q]  
Francisco Cabral [8]  
15:30
1-a rundă
Jakob Johansson-Holm  
Andres Artunedo Martinavarr [5]  
17:00
1-a rundă
Luis Faria  
Hugo Largo  
21.09.17
01:00
a 2-a rundă
Joao Monteiro [1]  
Hugo Voljacques  
Romania Sibiu Challenger / bărbaţi simplu / Zgura seturi 1 2 3 4 5
11:00
a 2-a rundă
Bjorn Fratangelo [6]  
Riccardo Bellotti  
12:40
a 2-a rundă
Carlos Taberner  
Lenny Hampel [q]  
14:30
a 2-a rundă
Adrian Ungur [WC]  
Marco Cecchinato [3]  
Spain Spain F30 (Madrid) / bărbaţi simplu / Zgura seturi 1 2 3 4 5
11:40
1-a rundă
Markus Eriksson [4]  
Alberto Colas Sanchez [WC]  
11:40
1-a rundă
Yannick Vandenbulcke [8]  
Alexei Popyrin  
11:40
1-a rundă
Jaume Pla Malfeito  
Daniel Munoz-De La Nava [7WC]  
11:40
1-a rundă
Carlos Fernandez-Espinar [q]  
Albert Alcaraz Ivorra  
13:10
1-a rundă
Pedro Martinez Portero [1q]  
Adil Kalyanpur [q]  
13:20
1-a rundă
Vullnet Tashi [q]  
Sergio Gutierrez-Ferrol  
14:00
1-a rundă
Jaime Fermosell Delgado  
Miguel Semmler  
14:00
1-a rundă
Aitor Sanz Llopis [q]  
Javier Marti [3]  
Russia St. Petersburg / bărbaţi simplu / Indoor Hard seturi 1 2 3 4 5
13:10
a 2-a rundă
Damir Dzumhur  
Marcos Baghdatis  
14:00
1-a rundă
Dusan Lajovic  
Guido Pella  
15:00
1-a rundă
Jan-Lennard Struff [8]  
Borna Coric  
16:00
1-a rundă
Rogerio Dutra Da Silva  
Jiri Vesely  
17:00
1-a rundă
Daniil Medvedev  
Thomas Fabbiano  
19:00
1-a rundă
Joao Sousa  
Evgeny Donskoy [WC]  
21:00
a 2-a rundă
Liam Broady [q]  
Adrian Mannarino [4]  
Tunisia Tunisia F27 (Hammamet) / bărbaţi simplu / Zgura seturi 1 2 3 4 5
11:30
1-a rundă
Aaron Cortes Alcaraz  
Guido Marson [q]  
11:30
1-a rundă
Luca Giacomini [SE]  
Evan Zhu  
11:30
1-a rundă
Andrey Chepelev [q]  
Baptiste Crepatte [3]  
11:40
1-a rundă
Samuel Bensoussan [4]  
Laurent Rochette  
11:40
1-a rundă
Rudolf Molleker  
Francois-Arthur Vibert [WC]  
13:20
1-a rundă
Frederico Ferreira Silva [1]  
Louis Dussin [q]  
13:20
1-a rundă
Mohamed Selim Ben Ali [WC]  
Alexis Musialek [2]  
13:20
1-a rundă
George Kennedy [WC]  
Marcelo Zormann [6]  
21.09.17
01:00
a 2-a rundă
Marco Miceli [q]  
Louis Wessels [7]  
Turkey Turkey F35 (Antalya) / bărbaţi simplu / Zgura seturi 1 2 3 4 5
10:30
1-a rundă
Johann Willems  
Thomas Statzberger [6]  
10:30
1-a rundă
Frederik Press  
Felipe Meligeni Rodrigues Alves [q]  
10:40
1-a rundă
Omar Giacalone  
Jannis Kahlke [q]  
14:30
1-a rundă
Germain Gigounon [7]  
Santiago Maresca  
14:30
1-a rundă
Julien Cagnina [1]  
Pierre Faivre  
14:30
1-a rundă
Alexander Erler  
Dennis Novak [2]  
14:30
1-a rundă
Bastien Kolly [LL]  
Dragos Dima [4]  
14:30
1-a rundă
Noah Prehn [WC]  
Aleksei Khomich [WC]  
14:30
1-a rundă
Vit Kopriva [3]  
Ken Onishi  
14:30
1-a rundă
Maxime Pauwels [q]  
Antonio Massara  
USA USA F31 (Laguna / bărbaţi simplu / Hard seturi 1 2 3 4 5
20:00
1-a rundă
Takanyi Garanganga [1]  
Eduardo Dischinger [SE]  
20:00
1-a rundă
John Lamble [q]  
Jumpei Yamasaki [8]  
20:00
1-a rundă
Collin Altamirano  
Raleigh Smith  
20:00
1-a rundă
Igor Ribeiro Marcondes  
Samuel Shropshire [q]  
21:30
1-a rundă
Ronnie Schneider  
Naoki Nakagawa [5]  
21:30
1-a rundă
Ryan Shane [4]  
Alberto Lim [q]  
21:30
1-a rundă
Tom Fawcett [WC]  
Benjamin Lock [2]  
21:30
1-a rundă
Sam Riffice  
Evan Song [3]  
23:00
1-a rundă
Jacob Bullard [WC]  
Martin Redlicki  
00:30
1-a rundă
Greg Jones  
Conor Berg [q]  
00:50
1-a rundă
Mousheg Hovhannisyan [LL]  
Henry Craig [SE]  
00:50
1-a rundă
Samir Iftikhar [q]  
Guilherme Wojciechowski Osorio [q]  
00:50
1-a rundă
Daniel Cukierman [6]  
Gianni Ross [q]  
USA Columbus Challenger / bărbaţi dublu / Indoor Hard seturi 1 2 3 4 5
20:40
1-a rundă
Prajnesh Gunneswaran/Ramkumar Ramanathan  
Brydan Klein/Joe Salisbury [2]  
20:50
1-a rundă
Dominik Koepfer/Denis Kudla  
John McNally/Jeff Wolf [WC]  
22:00
1-a rundă
Austin Krajicek/Jack Withrow [1]  
Mackenzie McDonald/Roberto Quiroz  
22:00
1-a rundă
Frank Dancevic/Ante Pavic  
Kevin King/Ruan Roelofse  
22:10
Sfert de finală
Sekou Bangoura/Evan King [4]  
Martin Joyce/Mikael Torpegaard [WC]  
Republic of Korea Gwangju Challenger / bărbaţi dublu / Hard seturi 1 2 3 4 5
09:30
1-a rundă
Yunseong Chung/Soon-Woo Kwon [4]  
Nicola Kuhn/Yosuke Watanuki  
Turkey Izmir Challenger / bărbaţi dublu / Hard seturi 1 2 3 4 5
12:50
Sfert de finală
Robin Kern/Marc Sieber  
Luca Margaroli/Lucas Miedler [2]  
15:00
Sfert de finală
Caio Silva/Thales Turini  
Scott Clayton/Jonny O'Mara [3]  
France Metz / bărbaţi dublu / Indoor Hard seturi 1 2 3 4 5
13:10
1-a rundă
Max Mirnyi/Philipp Oswald  
Santiago González/Nenad Zimonjic [2]  
15:00
1-a rundă
Scott Lipsky/Adil Shamasdin  
Marcel Granollers/David Marrero [4]  
17:00
1-a rundă
Julien Benneteau/Edouard Roger-Vasselin [3]  
Simone Bolelli/Andreas Seppi [PR]  
20:00
1-a rundă
Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut [1]  
Guillermo Duran/Andres Molteni  
Romania Sibiu Challenger / bărbaţi dublu / Zgura seturi 1 2 3 4 5
14:30
Sfert de finală
Ariel Behar/Bjorn Fratangelo  
Alessandro Motti/David Vega Hernandez [4]  
15:50
Sfert de finală
Vlad Victor Cornea/Nino Serdarusic  
Sander Gille/Joran Vliegen [2]  
Russia St. Petersburg / bărbaţi dublu / Indoor Hard seturi 1 2 3 4 5
12:10
1-a rundă
Julio Peralta/Horacio Zeballos [1]  
Sanchai Ratiwatana/Sonchat Ratiwatana  
18:00
1-a rundă
Marcos Baghdatis/Viktor Troicki  
Hans Podlipnik-Castillo/Andrei Vasilevski  
20:00
1-a rundă
Leander Paes/Purav Raja  
James Cerretani/Fabio Fognini  
22:00
1-a rundă
Damir Dzumhur/Thomas Fabbiano  
Dominic Inglot/Daniel Nestor [3]  
<