Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Hard Australia Australian Open (juniors) seturi 1 2 3 4 5
24.01.19
Sfert de finală
Filip Cristian Jianu 2 7 4 6
Cannon Kingsley 1 65 6 2
24.01.19
Sfert de finală
Emilio Nava 2 7 4 6
Jiri Lehecka 1 65 6 2
24.01.19
Sfert de finală
Giulio Zeppieri 2 7 6
Otto Virtanen 0 5 3
24.01.19
Sfert de finală
Lorenzo Musetti 2 7 7
Nicolas Alvarez Varona 0 68 5
bărbaţi simplu Hard Australia Melbourne seturi 1 2 3 4 5
24.01.19
Semifinală
Rafael Nadal 3 6 6 6
Stefanos Tsitsipas 0 2 4 0
bărbaţi simplu Hard Australia Burnie Challenger seturi 1 2 3 4 5
24.01.19
a 3-a rundă
Stephane Robert 2 7 6
Zhe Li 0 68 3
24.01.19
a 3-a rundă
Steven Diez 2 6 6
Mohamed Safwat 0 1 3
24.01.19
a 3-a rundă
Maverick Banes 1 3 6 2
Jeremy Beale retragere 0 6 2 0
24.01.19
a 3-a rundă
Sebastian Fanselow 2 3 6 7
Marc Polmans 1 6 4 62
24.01.19
a 3-a rundă
Harry Bourchier 2 7 7
Lorenzo Giustino 0 614 65
24.01.19
a 3-a rundă
Stefano Napolitano 2 6 7
Max Purcell 0 4 63
24.01.19
a 3-a rundă
Kamil Majchrzak 2 7 6
Go Soeda 0 5 2
24.01.19
a 3-a rundă
Jay Clarke 2 6 6
Mirza Basic 0 1 3
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
24.01.19
a 2-a rundă
Skander Mansouri 2 6 6
Luis Faria 0 2 4
24.01.19
a 2-a rundă
Zhizhen Zhang 2 6 7
Aryan Goveas 0 4 64
24.01.19
a 2-a rundă
Altug Celikbilek 2 6 6
Julian Cash 0 1 3
24.01.19
a 2-a rundă
Andrea Pellegrino 2 6 6
Emiliano Maggioli 0 1 2
24.01.19
a 2-a rundă
Riccardo Balzerani 2 6 6
Aidan Mchugh 0 3 0
24.01.19
a 2-a rundă
Christian Seraphim 2 6 6
Tiago Cacao 0 3 4
24.01.19
a 2-a rundă
Alen Avidzba 2 4 6 6
Jonathan Gray 1 6 3 3
24.01.19
a 2-a rundă
Gilbert Soares Klier Junior 2 6 6
Maxime Pauwels 0 3 2
bărbaţi simplu Zgura Spain M15 Palmanova seturi 1 2 3 4 5
24.01.19
1-a rundă
Walter Trusendi 2 6 6
Dennis Uspensky 0 2 3
24.01.19
a 2-a rundă
Sandro Ehrat 2 4 6 6
Johan Nikles 1 6 4 4
24.01.19
a 2-a rundă
Pol Toledo Bague 2 4 6 6
Pedro Vives Marcos 1 6 3 2
24.01.19
a 2-a rundă
Miguel Semmler 1 6 2
Quentin Folliot retragere 0 1 0
24.01.19
a 2-a rundă
Maxime Mora 2 6 7
Giovanni Fonio 0 1 65
24.01.19
a 2-a rundă
Carlos Lopez Montagud 2 7 6
Jeremy Jahn 0 61 1
24.01.19
1-a rundă
Pol Martin Tiffon 2 6 6
Vullnet Tashi 0 2 4
24.01.19
a 2-a rundă
Pol Martin Tiffon 2 3 7 6
Walter Trusendi 1 6 5 1
24.01.19
a 2-a rundă
Francisco Cerundolo 2 6 6
Dante Gennaro 0 4 0
24.01.19
a 2-a rundă
Carlos Alcaraz Garfia 2 6 6
Jeroen Vanneste 0 3 1
bărbaţi simplu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
24.01.19
a 2-a rundă
Karim-Mohamed Maamoun 2 6 6
Peter Kobelt 0 2 3
24.01.19
a 2-a rundă
David Poljak 2 6 6
Benjamin Lock 0 0 3
24.01.19
a 2-a rundă
Arthur Rinderknech 2 6 7
Oleksii Krutykh 0 4 60
24.01.19
a 2-a rundă
Pablo Vivero Gonzalez 2 6 6
Toby Martin 0 4 4
24.01.19
a 2-a rundă
Enrico Dalla Valle 2 6 6
Vladyslav Orlov 0 3 3
24.01.19
a 2-a rundă
Lukas Klein 2 6 6
Adrian Andrzejczuk 0 1 3
24.01.19
a 2-a rundă
Kacper Zuk 1 w/o
Vaclav Safranek 0
24.01.19
a 2-a rundă
Chun Hsin Tseng 2 7 6
Mats Rosenkranz 0 62 3
bărbaţi simplu Carpet France M15 Veigy Foncenex seturi 1 2 3 4 5
24.01.19
a 2-a rundă
Albano Olivetti 2 4 6 6
Kyrian Jacquet 1 6 2 3
24.01.19
a 2-a rundă
Maxime Tchoutakian 2 3 6 6
Jakub Paul 1 6 2 1
24.01.19
a 2-a rundă
Christopher Heyman 2 6 3 6
Leny Mitjana 1 3 6 1
24.01.19
a 2-a rundă
Hugo Grenier 2 6 6
Alexis Canter 0 3 1
24.01.19
a 2-a rundă
Raphael Baltensperger 2 7 6
Petr Nouza 0 62 4
24.01.19
a 2-a rundă
Lucas Catarina 2 7 4 6
Luke Johnson 1 5 6 3
24.01.19
a 2-a rundă
Dan Added 2 2 7 6
Michal Konecny 1 6 5 4
24.01.19
a 2-a rundă
Tomas Machac 2 6 6
Damien Bayard 0 2 3
bărbaţi simplu Indoor Hard Russia M25 Kazan seturi 1 2 3 4 5
24.01.19
a 2-a rundă
Teimuraz Gabashvili 2 6 4 6
Savriyan Danilov 1 2 6 3
24.01.19
a 2-a rundă
Konstantin Kravchuk 2 6 6
Vadym Ursu 0 1 3
24.01.19
a 2-a rundă
Sergey Betov 2 6 6
Markos Kalovelonis 0 2 3
24.01.19
a 2-a rundă
Richard Muzaev 2 7 6
Martin Borisiouk 0 64 2
24.01.19
a 2-a rundă
Sanjar Fayziev 2 6 7
Sergey Fomin 0 2 62
24.01.19
a 2-a rundă
Alexander Vasilenko 2 6 6
Khumoun Sultanov 0 4 0
24.01.19
a 2-a rundă
Maxim Ratniuk 2 6 2 7
Matvey Minin 1 3 6 62
24.01.19
a 2-a rundă
Evgeny Tyurnev 2 6 6
Denis Matsukevitch 0 1 4
bărbaţi simplu Carpet Germany M25 Nussloch seturi 1 2 3 4 5
24.01.19
a 2-a rundă
Peter Torebko 2 6 6
Danylo Kalenichenko 0 2 3
24.01.19
a 2-a rundă
Takanyi Garanganga 2 4 6 7
Jules Okala 1 6 3 64
24.01.19
a 2-a rundă
Tobias Simon 2 7 6
Ryan Peniston 0 64 4
24.01.19
a 2-a rundă
Peter Heller 2 6 6
Kai Wehnelt 0 4 1
24.01.19
a 2-a rundă
Botic Van De Zandschulp 2 6 6
Lorenzo Frigerio 0 2 3
24.01.19
a 2-a rundă
Alexander Erler 2 5 6 6
Marc-Andrea Huesler 1 7 4 4
24.01.19
a 2-a rundă
Tim Van Rijthoven 2 7 6
Lucas Gerch 0 65 4
24.01.19
a 2-a rundă
Benjamin Hassan 2 2 6 6
Dominik Boehler 1 6 3 4
bărbaţi simplu Zgura USA M25 Palm Coast seturi 1 2 3 4 5
24.01.19
a 2-a rundă
Sekou Bangoura 2 6 6
Jose Olivares 0 2 3
24.01.19
a 2-a rundă
Alessandro Petrone 2 7 6 6
Pavel Krainik 1 5 74 3
24.01.19
a 2-a rundă
Pietro Rondoni 2 3 6 7
Nicolas Mejia 1 6 0 64
24.01.19
a 2-a rundă
Harrison Adams 2 6 6
Adrian Obert 0 2 1
24.01.19
a 2-a rundă
Or Ram-Harel 2 6 6
Jared Hiltzik 0 3 3
24.01.19
a 2-a rundă
Nicolas Alvarez 2 6 6
Dmitry Popko 0 1 4
24.01.19
a 2-a rundă
Paul Oosterbaan 2 6 6
Matic Spec 0 2 4
24.01.19
a 2-a rundă
Joao Lucas Reis Da Silva 2 6 6
Baker Newman 0 4 2
bărbaţi simplu Hard USA Newport Beach Challenger seturi 1 2 3 4 5
24.01.19
a 3-a rundă
Donald Young 2 6 6
Jc Aragone 0 3 4
24.01.19
a 3-a rundă
Jason Jung 2 4 6 7
Dennis Novikov 1 6 4 5
24.01.19
a 3-a rundă
Darian King 2 6 4 6
Kaichi Uchida 1 3 6 4
24.01.19
a 3-a rundă
Enzo Couacaud 2 3 6 6
Filip Peliwo 1 6 4 3
24.01.19
a 3-a rundă
Brayden Schnur 2 6 6
Mackenzie Mcdonald 0 2 4
24.01.19
a 3-a rundă
Collin Altamirano 2 7 6
Dustin Brown 0 65 2
24.01.19
a 3-a rundă
Taylor Harry Fritz 2 6 6
Roberto Quiroz 0 3 3
24.01.19
a 3-a rundă
Miomir Kecmanovic 2 6 1 6
Thomaz Bellucci 1 2 6 2
bărbaţi simplu Zgura Uruguay Punta Del Este seturi 1 2 3 4 5
24.01.19
a 3-a rundă
Emilio Gomez 2 6 6 6
Andrea Collarini 1 77 4 4
24.01.19
a 3-a rundă
Facundo Bagnis 2 6 6
Nino Serdarusic 0 0 2
24.01.19
a 3-a rundă
Facundo Arguello 2 6 6
Rogerio Dutra Da Silva 0 3 4
24.01.19
a 3-a rundă
Thiago Moura Monteiro 2 6 6
Gonzalo Lama 0 3 4
24.01.19
a 3-a rundă
Hugo Dellien 2 6 6
Juan Pablo Ficovich 0 3 3
24.01.19
a 3-a rundă
Juan Ignacio Londero 2 6 6
Tomas Lipovsek Puches 0 3 1
24.01.19
a 3-a rundă
Gianluigi Quinzi 2 6 6 6
Andrej Martin 1 4 74 3
24.01.19
a 3-a rundă
Kimmer Coppejans 2 6 7
Marcelo Tomas Barrios Vera 0 3 5
bărbaţi simplu Indoor Hard France Rennes Challenger seturi 1 2 3 4 5
24.01.19
a 3-a rundă
Marcos Baghdatis 2 6 7
Sergiy Stakhovsky 0 4 62
24.01.19
a 3-a rundă
Richard Berankis 2 6 6
Salvatore Caruso 0 3 2
24.01.19
a 3-a rundă
Yannick Maden 2 6 7
Andrea Arnaboldi 0 4 62
24.01.19
a 3-a rundă
Benoit Paire 2 7 6
Lukas Rosol 0 64 2
24.01.19
a 3-a rundă
Quentin Halys 2 6 6 6
Raul Brancaccio 1 74 4 4
24.01.19
a 3-a rundă
Elias Ymer 2 6 6
Yannick Mertens 0 3 4
24.01.19
a 3-a rundă
Antoine Hoang 2 7 2 6
Jurij Rodionov 1 63 6 4
24.01.19
a 3-a rundă
Corentin Moutet 2 6 6
Aslan Karatsev 0 2 3
bărbaţi dublu Hard Australia Melbourne seturi 1 2 3 4 5
24.01.19
Semifinală
Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut 2 6 6
Ryan Harrison/Sam Querrey 0 4 2
24.01.19
Semifinală
Henri Kontinen/John Peers 2 6 7
Leonardo Mayer/Joao Sousa 0 1 66
bărbaţi dublu Hard Australia Burnie Challenger seturi 1 2 3 4 5
24.01.19
Sfert de finală
Mirza Basic/Tomislav Brkic 2 6 6 10
Jeevan Nedunchezhiyan/Sem Verbeek 1 4 74 6
24.01.19
Sfert de finală
John-Paul Fruttero/David Perez Sanz 2 7 3 11
Andrew Harris/Akira Santillan 1 5 6 9
bărbaţi dublu Hard USA Newport Beach Challenger seturi 1 2 3 4 5
24.01.19
Sfert de finală
Evan King/Hunter Reese 2 7 4 10
Jc Aragone/Marcos Giron 1 62 6 8
24.01.19
Sfert de finală
Robert Galloway/Nathaniel Lammons 2 7 7
Gonzalo Escobar/Roberto Maytin 0 65 65
24.01.19
Sfert de finală
Romain Arneodo/Andrei Vasilevski 2 7 6
N.Sriram Balaji/Jason Jung 0 64 3
24.01.19
Sfert de finală
Miomir Kecmanovic/Darian King 2 6 6
Marcelo Arevalo/James Cerretani 0 3 4
bărbaţi dublu Zgura Uruguay Punta Del Este seturi 1 2 3 4 5
24.01.19
Sfert de finală
Guido Andreozzi/Guillermo Duran 2 6 6
Facundo Arguello/Sergio Galdos 0 3 0
24.01.19
Sfert de finală
Sander Gille/Joran Vliegen 2 6 6
Kimmer Coppejans/Nino Serdarusic 0 3 4
24.01.19
Sfert de finală
Alejandro Gonzalez/Renzo Olivo 2 7 5 10
Martin Cuevas/Hugo Dellien 1 68 7 8
24.01.19
Sfert de finală
David Marrero/Thiago Moura Monteiro 2 2 7 10
Matias Franco Descotte/Matias Zukas 1 6 62 4
bărbaţi dublu Indoor Hard France Rennes Challenger seturi 1 2 3 4 5
24.01.19
Sfert de finală
Sander Arends/Tristan-Samuel Weissborn 2 6 7
Rameez Junaid/Adil Shamasdin 0 4 63
24.01.19
Sfert de finală
Jurgen Melzer/Filip Polasek 2 7 6
Jonathan Eysseric/Quentin Halys 0 5 4
24.01.19
Sfert de finală
Fabricio Neis/Purav Raja 2 6 6
Gregoire Jacq/Hugo Voljacques 0 2 2
24.01.19
Sfert de finală
David Pel/Antonio Sancic 2 6 6
Luca Margaroli/David Vega Hernandez 0 3 4
<