Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura Republic of Korea M15 Anseong seturi 1 2 3 4 5
27.06.19
04:00
a 2-a rundă
Oh-Hee Kwon  
Seong-Gook Oh [6]  
27.06.19
04:00
a 2-a rundă
Jung-Woong Na [7]  
Tae-Woo Lee  
27.06.19
04:00
a 2-a rundă
Kelsey Stevenson [8]  
Yeongseok Jeong  
27.06.19
04:00
a 2-a rundă
Uisung Park  
Cing-Yang Meng  
27.06.19
05:30
a 2-a rundă
Hyung-Chan Lim [q]  
Cheong-Eui Kim [2]  
27.06.19
05:30
a 2-a rundă
Thomas Fancutt [4]  
Sung Hun Kim [WC]  
27.06.19
05:30
a 2-a rundă
Jean Thirouin  
Young-Hoon Jeong [q]  
27.06.19
05:30
a 2-a rundă
Haru Inoue  
Ryota Tanuma [5]  
bărbaţi simplu Hard Zimbabwe M15 Harare seturi 1 2 3 4 5
27.06.19
11:30
a 2-a rundă
Takanyi Garanganga [1]  
S D Prajwal Dev  
27.06.19
11:30
a 2-a rundă
Hamid Reza Nadaf [8]  
Anurag Nenwani  
bărbaţi simplu Zgura USA M15 Rochester seturi 1 2 3 4 5
27.06.19
02:30
1-a rundă
Marco Brugnerotto  
Ricardo Rodriguez-Pace [2]  
bărbaţi simplu Hard China M25 Yinchuan seturi 1 2 3 4 5
27.06.19
04:30
1-a rundă
Yan Bai [1]  
Hong Kit Wong  
27.06.19
04:30
1-a rundă
Michael Zhu  
Qun Gao [WC]  
27.06.19
04:30
1-a rundă
Yuanfeng Li [q]  
Luca Castelnuovo [IR]  
27.06.19
04:30
1-a rundă
Guan Kai Wang [WC]  
Zhao Zhao [q]  
27.06.19
04:30
1-a rundă
Ye Cong Mo [q]  
Fajing Sun [5]  
27.06.19
06:00
1-a rundă
Aoran Wang [IR]  
Lucas Krainer [q]  
27.06.19
06:00
1-a rundă
Ivan Liutarevich [IR]  
Rui-Xuan Wang [q]  
27.06.19
06:00
1-a rundă
Chien-Hsun Lo [4]  
Takuto Niki  
27.06.19
06:00
1-a rundă
Li-Wie Tan  
Sheng Hao Zhou [q]  
27.06.19
06:00
1-a rundă
Garrett Johns [q]  
Yuta Shimizu [3]  
27.06.19
07:30
1-a rundă
Liran Chen [WC]  
Xin Gao  
27.06.19
07:30
1-a rundă
Zhou Mingzhou [q]  
Shinji Hazawa [7]  
bărbaţi simplu Zgura Italy Milan Challenger seturi 1 2 3 4 5
27.06.19
11:00
a 3-a rundă
Danilo Petrovic  
Nino Serdarusic  
27.06.19
11:00
a 3-a rundă
Hugo Dellien [1]  
Renzo Olivo  
27.06.19
11:00
a 3-a rundă
Frederico Ferreira Silva  
Pedro Sousa [4]  
27.06.19
11:00
a 3-a rundă
Sumit Nagal [8]  
Martin Cuevas  
27.06.19
11:00
a 3-a rundă
Lorenzo Musetti [WC]  
Jose Hernandez-Fernandez [16]  
27.06.19
11:00
a 3-a rundă
Marcelo Arevalo  
Alexandre Muller  
bărbaţi simplu Iarbă United Kingdom Eastbourne seturi 1 2 3 4 5
27.06.19
13:00
Sfert de finală
Fernando Verdasco [5]  
Sam Querrey  
27.06.19
13:00
Sfert de finală
Taylor Harry Fritz  
Hubert Hurkacz  
bărbaţi simplu Iarbă Turkey Antalya seturi 1 2 3 4 5
27.06.19
11:30
Sfert de finală
Viktor Troicki [q]  
Miomir Kecmanovic  
27.06.19
13:30
Sfert de finală
Jordan Thompson [3]  
Damir Dzumhur [5]  
27.06.19
14:40
Sfert de finală
Lorenzo Sonego  
Adrian Mannarino [2]  
bărbaţi simplu Iarbă United Kingdom London seturi 1 2 3 4 5
27.06.19
13:00
Calificare
Marcel Granollers  
Attila Balazs  
27.06.19
13:00
Calificare
Andrea Arnaboldi  
Evgeny Karlovskiy  
27.06.19
13:00
Calificare
Daniel Brands  
Soon-Woo Kwon  
27.06.19
13:00
Calificare
Yuichi Sugita  
Lukas Rosol  
27.06.19
13:00
Calificare
Ruben Bemelmans  
Donald Young  
27.06.19
13:00
Calificare
Thiago Moura Monteiro  
Yosuke Watanuki  
27.06.19
13:00
Calificare
Jason Murray Kubler  
Yasutaka Uchiyama  
27.06.19
13:00
Calificare
Jiri Vesely  
Tommy Paul  
27.06.19
13:00
Calificare
Marcos Giron  
Viktor Galovic  
27.06.19
13:00
Calificare
Gregoire Barrere  
Liam Broady  
27.06.19
13:00
Calificare
Dennis Novak  
Mikael Ymer  
27.06.19
13:00
Calificare
Brayden Schnur  
Salvatore Caruso  
27.06.19
13:00
Calificare
Noah Rubin  
Yannick Hanfmann  
27.06.19
13:00
Calificare
Kamil Majchrzak  
Enzo Couacaud  
27.06.19
13:00
Calificare
Alexei Popyrin  
Bjorn Fratangelo  
27.06.19
13:00
Calificare
Corentin Moutet  
Andrew Harris  
bărbaţi dublu Iarbă Turkey Antalya seturi 1 2 3 4 5
27.06.19
15:00
Semifinală
Ivan Dodig/Filip Polasek  
Denys Molchanov/Igor Zelenay  
<