Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Carpet Taipei (CHN) Kaohsiung Challenger seturi 1 2 3 4 5
10:00
a 3-a rundă
Kamil Majchrzak [1] Kamil Majchrzak serviciu 0 6 4 0
Frederico Ferreira Silva 1 73 5 0
bărbaţi dublu Carpet Taipei (CHN) Kaohsiung Challenger seturi 1 2 3 4 5
10:10
1-a rundă
Ji Sung Nam/Min-Kyu Song Ji Sung Nam/Min-Kyu Song serviciu 1 6 3 15
Mao-Xin Gong/Goncalo Oliveira [2] 0 3 2 30
bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
10:00
a 2-a rundă
Jan Zielinski 0 5 3 0
Marsel Ilhan [6] Marsel Ilhan serviciu 1 7 4 30
10:00
a 2-a rundă
Mike Urbanija Mike Urbanija serviciu 1 7 1 0
Kelsey Stevenson [8] 0 65 2 0
11:30
a 2-a rundă
Vitaliy Sachko Vitaliy Sachko serviciu 0 2 0
Denys Klok [3] 0 0 0
bărbaţi simplu Zgura Egypt M15 Cairo seturi 1 2 3 4 5
09:10
a 2-a rundă
Jose Fco. Vidal Azorin [7] Jose Fco. Vidal Azorin serviciu 0 2 0
Bart Van Den Berg 0 3 0
09:10
a 2-a rundă
Dimitriy Voronin [4] 0 3 0
Giovanni Calvano [q] Giovanni Calvano serviciu 0 3 0
11:00
a 2-a rundă
Dennis Uspensky 0 4 0
Luca Tomasetto Luca Tomasetto serviciu 0 1 30
11:00
a 2-a rundă
Mathieu Perchicot [1] 0 1 0
Stefano Battaglino Stefano Battaglino serviciu 0 3 0
11:00
a 2-a rundă
Patric Prinoth [q] 0 0 30
Daniel Michalski [2] Daniel Michalski serviciu 0 3 30
bărbaţi simplu Indoor Hard Finland M15 Pajulahti seturi 1 2 3 4 5
10:30
a 2-a rundă
Baptiste Crepatte [1] Baptiste Crepatte serviciu 0 6 7
Alibek Kachmazov [JR] 0 6 7
10:30
a 2-a rundă
Naoki Tajima [8] 1 6 3 40
Carl Bret Parko [q] Carl Bret Parko serviciu 0 4 1 A
10:30
a 2-a rundă
Yanki Erel [JR] Yanki Erel serviciu 1 6 5 40
Stefan Seifert 0 2 0 0
bărbaţi simplu Zgura Kazakhstan M15 Shymkent seturi 1 2 3 4 5
07:50
a 2-a rundă
Colin Van Beem [8] 0 3 5
George Tsivadze George Tsivadze serviciu 2 6 7
09:20
a 2-a rundă
Alexey Zakharov [3] Alexey Zakharov serviciu 0 2 0
Li-Wie Tan 0 0 0
bărbaţi simplu Zgura Romania M15 Targu Mures seturi 1 2 3 4 5
10:00
a 2-a rundă
Juan Ignacio Galarza [3] Juan Ignacio Galarza serviciu 1 6 6 4
Nini Gabriel Dica 0 4 6 1
10:00
a 2-a rundă
Oleksii Krutykh 1 6 1 0
Oleg Prihodko [6] Oleg Prihodko serviciu 0 4 2 0
bărbaţi simplu Zgura Spain M25 Madrid seturi 1 2 3 4 5
09:00
a 2-a rundă
Carlos Sanchez Jover 0 4 40
Jaume Pla Malfeito [7] Jaume Pla Malfeito serviciu 0 2 30
11:00
a 2-a rundă
Alejandro Gonzalez [5] 0 4 0
Alex Marti Pujolras [q] Alex Marti Pujolras serviciu 0 3 0
11:00
a 2-a rundă
Carlos Gimeno Valero [WC] Carlos Gimeno Valero serviciu 0 5 0
Alejandro Gomez 0 3 0
11:00
a 2-a rundă
Carlos Lopez Montagud 0 1 0
Sergio Gutierrez-Ferrol Sergio Gutierrez-Ferrol serviciu 0 4 0
11:00
a 2-a rundă
Pablo Llamas Ruiz [WC] Pablo Llamas Ruiz serviciu 0 2 0 0
Pol Martin Tiffon 1 6 0 0
bărbaţi simplu Indoor Hard France M25+H Plaisir seturi 1 2 3 4 5
11:00
a 2-a rundă
Filip Bergevi Filip Bergevi serviciu 0 3 15
Kyrian Jacquet 0 3 30
11:00
a 2-a rundă
Lilian Breut [q] 0 3 0
Mats Rosenkranz Mats Rosenkranz serviciu 0 4 0
bărbaţi simplu Zgura Romania Sibiu Challenger seturi 1 2 3 4 5
11:00
a 3-a rundă
Alex Molcan Alex Molcan serviciu 0 2 40
Filip Cristian Jianu [WC] 0 5 30
12:00
a 3-a rundă
Danilo Petrovic Danilo Petrovic serviciu 0 5 15
Juan Pablo Varillas 0 3 30
11:00
a 3-a rundă
Nikolas Sanchez-Izquierdo 0 1 A
Laurent Lokoli Laurent Lokoli serviciu 0 4 40
bărbaţi simplu Zgura Kazakhstan M15 Shymkent seturi 1 2 3 4 5
06:40
a 2-a rundă
suspendată
Mikhail Fufygin Mikhail Fufygin serviciu 1 6 2 40
Grigoriy Lomakin 0 1 1 0
bărbaţi simplu Hard Australia M25 Cairns seturi 1 2 3 4 5
10:00
a 2-a rundă
Jake Delaney [WC] Jake Delaney serviciu 0 2 3
Blake Mott [WC] 2 6 6
<