Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Hard USA Fairfield Challenger seturi 1 2 3 4 5
10.10.19
a 3-a rundă
Peter Polansky 2 6 6
Nicola Kuhn 0 4 4
10.10.19
a 3-a rundă
Steve Johnson 2 6 6
Evan King 0 3 2
10.10.19
a 3-a rundă
Darian King 2 6 6
Blaz Rola 0 4 2
10.10.19
a 3-a rundă
Taro Daniel 2 1 7 6
Maxime Cressy 1 6 62 3
10.10.19
a 3-a rundă
Kevin King 2 6 6
Denis Kudla 0 2 3
10.10.19
a 3-a rundă
Christopher O'Connell 2 6 6
Emilio Gomez 0 1 2
10.10.19
a 3-a rundă
Brandon Nakashima 2 7 7
James Duckworth 0 65 5
10.10.19
a 3-a rundă
Jack Draper 2 6 7
Donald Young 0 3 61
bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
10.10.19
a 2-a rundă
Peter Heller 2 6 6
Gustav Hansson 0 4 3
10.10.19
a 2-a rundă
Aleksandre Metreveli 2 5 6 6
Lucas Krainer 1 7 1 4
10.10.19
a 2-a rundă
Matija Pecotic 2 6 6
Alejandro Hoyos Franco 0 1 2
10.10.19
a 2-a rundă
Denys Klok 2 7 6
Peter Fajta 0 64 4
10.10.19
a 2-a rundă
Aleksandre Bakshi 2 4 6 6
Markos Kalovelonis 1 6 2 3
10.10.19
a 2-a rundă
Mate Valkusz 2 6 6
Mate Voros 0 2 1
10.10.19
a 2-a rundă
Fabian Marozsan 2 6 6
Berk Ilkel 0 1 2
10.10.19
a 2-a rundă
Michael Vrbensky 2 6 6
Holger Vitus Nodskov Rune 0 4 2
bărbaţi simplu Carpet Germany M15 Bad Salzdetfurth seturi 1 2 3 4 5
10.10.19
a 2-a rundă
Stefan Seifert 2 6 7
Daniel Altmaier 0 4 5
10.10.19
a 2-a rundă
Michal Konecny 2 3 7 6
Evan Furness 1 6 68 3
10.10.19
a 2-a rundă
Maxime Tchoutakian 2 6 6 6
Uladzimir Ignatik 1 74 4 3
10.10.19
a 2-a rundă
Jan Choinski 2 6 6
Ondrej Krstev 0 4 3
10.10.19
a 2-a rundă
Marc-Andrea Huesler 2 6 6
Niklas Schell 0 1 4
10.10.19
a 2-a rundă
Daniel De Jonge 2 7 6
Mats Rosenkranz 0 69 4
10.10.19
a 2-a rundă
Robert Strombachs 2 6 5 7
Leopold Zima 1 4 7 63
bărbaţi simplu Zgura Bulgaria M15 Burgas seturi 1 2 3 4 5
10.10.19
1-a rundă
Tomislav Jotovski 2 6 6
Piotr Grynkowski 0 4 2
10.10.19
a 2-a rundă
Fabrizio Ornago 2 6 6
Valentin Vanta 0 2 2
10.10.19
1-a rundă
Stefan Micov 2 7 5 6
Petr Nesterov 1 62 7 0
10.10.19
a 2-a rundă
Marko Tepavac 2 6 7
Luca Gelhardt 0 0 5
10.10.19
1-a rundă
Kai Wehnelt 2 6 6 6
Nini Gabriel Dica 1 1 76 2
10.10.19
1-a rundă
Martin Dimitrov 2 6 6
Maksim Tikhomirov 0 4 3
10.10.19
a 2-a rundă
Alexander Donski 2 5 6 6
Bogdan Ionut Apostol 1 7 2 4
10.10.19
a 2-a rundă
Simon Anthony Ivanov 2 3 6 6
Vasko Mladenov 1 6 2 2
10.10.19
1-a rundă
Alexandar Lazarov 2 5 6 7
Gabriel Donev 1 7 2 5
10.10.19
1-a rundă
Benjamin Niv 2 6 6
Vasil Dimitrov 0 1 4
bărbaţi simplu Hard Mexico M15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
10.10.19
a 2-a rundă
Adam El Mihdawy 2 6 6
Juan Alejandro Hernandez 0 2 4
10.10.19
a 2-a rundă
Jorge Brian Panta Herreros 2 6 3 6
Justin Butsch 1 0 6 3
10.10.19
a 2-a rundă
Mariano Kestelboim 2 6 6
Mauricio Astorga 0 2 2
10.10.19
a 2-a rundă
Gerardo Lopez Villasenor 2 6 6
Ignacio Carou 0 2 3
10.10.19
a 2-a rundă
Alec Adamson 2 6 6
Tigre Hank 0 2 3
bărbaţi simplu Hard Uzbekistan M15 Karshi seturi 1 2 3 4 5
10.10.19
a 2-a rundă
Sanjar Fayziev 2 6 6
Grigoriy Korobeynikov 0 2 4
10.10.19
a 2-a rundă
Alexander Igoshin 2 6 6
Ibrokhimjon Urinov 0 2 3
10.10.19
a 2-a rundă
Timur Khabibulin 2 6 2 6
Alexander Zgirovsky 1 1 6 4
10.10.19
a 2-a rundă
Khumoun Sultanov 2 6 6
Olimjon Nabiev 0 1 2
10.10.19
a 2-a rundă
Beibit Zhukayev 2 6 6
Egor Noskin 0 4 0
10.10.19
a 2-a rundă
Timur Maulenov 2 7 3 6
Shalva Dzhanashia 1 5 6 1
10.10.19
a 2-a rundă
Alibek Kachmazov 2 6 4 6
Roman Blokhin 1 4 6 4
10.10.19
a 2-a rundă
Alexandr Binda 2 7 6
Savriyan Danilov 0 64 4
bărbaţi simplu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
10.10.19
a 2-a rundă
Anis Ghorbel 2 4 7 6
Gauthier Onclin 1 6 64 3
10.10.19
a 2-a rundă
Jordi Munoz-Abreu 1 6 3
Boris Fassbender retragere 0 0 0
10.10.19
a 2-a rundă
Darko Jandric 2 6 6
David Perez Sanz 0 3 4
10.10.19
a 2-a rundă
Giorgio Ricca 2 7 6
Luis Humberto Lopez 0 64 1
10.10.19
a 2-a rundă
Adam Moundir 2 6 6
Andrea Borroni 0 4 4
10.10.19
a 2-a rundă
Marek Gengel 2 7 6
Mason Recci 0 5 2
10.10.19
a 2-a rundă
Michal Dembek 2 6 3 6
Luca Potenza 1 4 6 4
10.10.19
a 2-a rundă
Naoki Tajima 2 6 6
Kalman L. Boyd 0 2 3
bărbaţi simplu Zgura Tunisia M15 Tabarka seturi 1 2 3 4 5
10.10.19
a 2-a rundă
Juan Ignacio Galarza 2 6 6
Anas Fattar 0 3 4
10.10.19
a 2-a rundă
Gabriele Maria Noce 1 6 4
Jose Fco. Vidal Azorin retragere 0 2 0
10.10.19
a 2-a rundă
Simone Roncalli 2 6 7
Damien Wenger 0 2 64
10.10.19
a 2-a rundă
Ignacio Monzon 2 6 7
Edward Hubner 0 2 5
10.10.19
a 2-a rundă
Nicolas Moreno De Alboran 2 6 6
Julian Cundom 0 3 4
10.10.19
a 2-a rundă
Alexander Weis 2 6 7
Jonathan Eysseric 0 3 64
10.10.19
a 2-a rundă
Fermin Tenti 1 w/o
Felipe Martinez Sarrasague 0
10.10.19
a 2-a rundă
Mariano Navone 2 6 6
Corentin Denolly 0 1 4
bărbaţi simplu Hard USA M25 Claremont seturi 1 2 3 4 5
10.10.19
a 2-a rundă
Raymond Sarmiento 2 6 6
Alexander Cozbinov 0 2 3
10.10.19
a 2-a rundă
Jakob Schnaitter 2 3 7 6
Mark Whitehouse 1 6 5 3
10.10.19
a 2-a rundă
Tanner K Smith 2 3 7 6
Alexander Lebedev 1 6 65 2
bărbaţi simplu Zgura Spain Roja de seturi 1 2 3 4 5
10.10.19
a 2-a rundă
Ricardo Ojeda Lara 2 6 7
Ronald Slobodchikov 0 1 5
10.10.19
a 2-a rundă
Oriol Roca Batalla 2 6 6
Emilien Voisin 0 3 2
10.10.19
a 2-a rundă
Eduard Esteve Lobato 2 6 6
Pol Martin Tiffon 0 2 3
10.10.19
a 2-a rundă
Johan Nikles 2 6 5 6
Inigo Cervantes 1 3 7 2
10.10.19
a 2-a rundă
Manuel Pena Lopez 2 6 6
Georgii Kravchenko 0 4 3
10.10.19
a 2-a rundă
Javier Barranco Cosano 2 7 6
Pedro Vives Marcos 0 65 2
10.10.19
a 2-a rundă
Carlos Gimeno Valero 2 2 6 6
Nicolas Alvarez Varona 1 6 0 3
bărbaţi simplu Zgura Brazil M25 Rio De seturi 1 2 3 4 5
10.10.19
1-a rundă
Andre Miele 2 4 6 6
Gilbert Klier Junior 1 6 4 2
10.10.19
1-a rundă
Fabiano De Paula 2 6 6
Pedro Iamachkine 0 2 1
10.10.19
1-a rundă
Christian Lindell 2 7 6
Jose Pereira 0 65 4
10.10.19
1-a rundă
Michel Vernier 2 6 6
Carlos Eduardo Severino 0 4 2
10.10.19
1-a rundă
Rafael Matos 2 6 6
Facundo Diaz Acosta 0 1 3
10.10.19
1-a rundă
Bastian Malla 2 6 6
Agustin Riquelme 0 3 3
10.10.19
1-a rundă
Igor Ribeiro Marcondes 2 6 6
Francisco Comesana 0 2 2
10.10.19
1-a rundă
Thiago Agustin Tirante 2 5 6 6
Pedro Boscardin Dias 1 7 1 2
10.10.19
1-a rundă
Arklon Huertas Del Pino 2 6 6
Conner Huertas Del Pino 0 2 2
bărbaţi simplu Zgura Italy M25 Santa Margherita seturi 1 2 3 4 5
10.10.19
Sfert de finală
Peter Torebko 2 4 6 7
Enrico Dalla Valle 1 6 0 60
10.10.19
Sfert de finală
Bruno Sant'Anna 2 6 6
Alessandro Ingarao 0 2 1
10.10.19
Sfert de finală
Nerman Fatic 2 6 6 6
Julian Ocleppo 1 75 4 3
10.10.19
Sfert de finală
Giulio Zeppieri 2 6 7
Federico Iannaccone 0 3 5
bărbaţi simplu Hard Vietnam M25 Tay Ninh seturi 1 2 3 4 5
10.10.19
a 2-a rundă
Yan Bai 2 6 6
Shintaro Mochizuki 0 2 2
10.10.19
a 2-a rundă
Shuichi Sekiguchi 1 5
Kento Takeuchi retragere 0 5
10.10.19
a 2-a rundă
Daniel Nguyen 2 6 7
Arjun Kadhe 0 2 67
10.10.19
a 2-a rundă
Naoki Nakagawa 2 6 6 7
Alexey Zakharov 1 4 75 5
10.10.19
a 2-a rundă
Billy Harris 2 6 6
Kazuki Nishiwaki 0 4 4
10.10.19
a 2-a rundă
Manish Sureshkumar 1 0 6 4
Denis Yevseyev retragere 0 6 4 1
10.10.19
a 2-a rundă
Daisuke Sumizawa 1 6 1
Jumpei Yamasaki retragere 0 2 0
10.10.19
a 2-a rundă
Rio Noguchi 2 6 7
Yurii Dzhavakian 0 1 64
bărbaţi simplu Hard Australia M25 Toowoomba seturi 1 2 3 4 5
10.10.19
a 2-a rundă
Dayne Kelly 2 6 6
Luca Castelnuovo 0 3 4
10.10.19
a 2-a rundă
Maverick Banes 2 7 6 7
Tristan Schoolkate 1 64 71 61
10.10.19
a 2-a rundă
Luke Saville 2 7 6
Jayden Court 0 62 2
10.10.19
a 2-a rundă
Alexis Musialek 2 6 4 6
Dane Sweeny 1 2 6 1
10.10.19
a 2-a rundă
Harry Bourchier 2 6 6
Moerani Bouzige 0 1 2
10.10.19
a 2-a rundă
Jacob Grills 2 7 6
Will Maher 0 5 1
10.10.19
a 2-a rundă
Martin Beran 2 6 6
Matthew Dellavedova 0 2 4
bărbaţi simplu Hard Nigeria M25+H Lagos seturi 1 2 3 4 5
10.10.19
a 2-a rundă
Aldin Setkic 2 6 6
Yash Chaurasia 0 3 1
10.10.19
a 2-a rundă
Takanyi Garanganga 1 3
Joseph Imeh Ubon retragere 0 0
10.10.19
a 2-a rundă
Calvin Hemery 2 6 6
Aziz Ouakaa 0 0 2
10.10.19
a 2-a rundă
Skander Mansouri 2 7 6
Emmanuel Idoko 0 5 4
10.10.19
a 2-a rundă
David Pichler 2 6 6
William Bushamuka 0 1 0
10.10.19
a 2-a rundă
Aziz Dougaz 2 4 6 6
Thomas Yaka Kofi Setodji 1 6 3 3
10.10.19
a 2-a rundă
Aryan Goveas 2 6 6
Kevin Cheruiyot 0 3 2
10.10.19
a 2-a rundă
Mehluli Don Ayanda Sibanda 2 5 6 6
Jatin Dahiya 1 7 2 0
bărbaţi simplu Indoor Hard France Mouilleron Le Captif seturi 1 2 3 4 5
10.10.19
a 3-a rundă
Marius Copil 2 2 7 6
Paolo Lorenzi 1 6 66 2
10.10.19
a 3-a rundă
Henri Laaksonen 2 7 6
Gianluca Mager 0 63 1
10.10.19
a 3-a rundă
Jiri Vesely 2 6 7
Ugo Humbert 0 4 68
10.10.19
a 3-a rundă
Mathias Bourgue 2 6 6
Alexandre Muller 0 4 4
10.10.19
a 3-a rundă
Dennis Novak 2 7 6
Cedrik-Marcel Stebe 0 65 3
10.10.19
a 3-a rundă
Antoine Hoang 2 6 7
Stefano Travaglia 0 2 64
10.10.19
a 3-a rundă
Mikael Ymer 2 6 1 7
Oscar Otte 1 3 6 66
10.10.19
a 3-a rundă
Jannik Sinner 2 6 7 6
Lukas Rosol 1 73 5 3
bărbaţi simplu Zgura Dominican Republic Santo Domingo Challenger seturi 1 2 3 4 5
10.10.19
a 3-a rundă
Alessandro Giannessi 1 3 6
Guido Andreozzi retragere 0 6 6
10.10.19
a 3-a rundă
Facundo Bagnis 2 7 6
Federico Gaio 0 64 2
10.10.19
a 3-a rundă
Thiago Moura Monteiro 2 6 7
Oscar Jose Gutierrez 0 3 5
10.10.19
a 3-a rundă
Guilherme Clezar 2 6 6
Joao Menezes 0 3 2
10.10.19
a 3-a rundă
Hugo Dellien 2 6 6
Andrea Collarini 0 4 4
10.10.19
a 3-a rundă
Federico Coria 2 7 6
Federico Zeballos 0 62 3
10.10.19
a 3-a rundă
Juan Pablo Varillas 2 3 6 6
Federico Delbonis 1 6 3 4
10.10.19
a 3-a rundă
Alejandro Tabilo 2 3 6 6
Mario Vilella Martinez 1 6 0 3
bărbaţi simplu Hard China Shanghai seturi 1 2 3 4 5
10.10.19
a 3-a rundă
Roger Federer 2 7 6
David Goffin 0 67 4
10.10.19
a 3-a rundă
Fabio Fognini 2 6 7
Karen Khachanov 0 3 5
10.10.19
a 3-a rundă
Novak Djokovic 2 7 6
John Isner 0 5 3
10.10.19
a 3-a rundă
Dominic Thiem 2 6 6
Nikoloz Basilashvili 0 3 4
10.10.19
a 3-a rundă
Daniil Medvedev 2 7 7
Vasek Pospisil 0 67 5
10.10.19
a 3-a rundă
Alexander Zverev 2 6 7
Andrey Rublev 0 0 64
10.10.19
a 3-a rundă
Matteo Berrettini 2 7 6
Roberto Bautista Agut 0 65 4
10.10.19
a 3-a rundă
Stefanos Tsitsipas 2 7 3 7
Hubert Hurkacz 1 5 6 65
bărbaţi dublu Hard USA Fairfield Challenger seturi 1 2 3 4 5
10.10.19
Sfert de finală
Andre Goransson/Sem Verbeek 2 3 6 10
Nathan Pasha/Max Jacob Schnur 1 6 4 6
10.10.19
Sfert de finală
Deiton Baughman/Brandon Holt 2 6 4 10
James Cerretani/Korey Lovett 1 2 6 6
bărbaţi dublu Indoor Hard France Mouilleron Le Captif seturi 1 2 3 4 5
10.10.19
Sfert de finală
Roman Jebavy/Igor Zelenay 2 6 5 12
Ramkumar Ramanathan/Stefano Travaglia 1 0 7 10
10.10.19
1-a rundă
Purav Raja/Antonio Sancic 2 6 6
Simone Bolelli/Robin Haase 0 2 4
10.10.19
Sfert de finală
Sander Arends/David Pel 2 4 6 10
Romain Arneodo/Hugo Nys 1 6 3 4
10.10.19
Sfert de finală
Manuel Guinard/Lucas Miedler 2 6 4 10
Nathaniel Lammons/Nicholas Monroe 1 3 6 7
bărbaţi dublu Zgura Dominican Republic Santo Domingo Challenger seturi 1 2 3 4 5
10.10.19
Sfert de finală
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela 2 6 6
Sergio Galdos/Federico Zeballos 0 4 4
10.10.19
Sfert de finală
Orlando Luz/Luis David Martinez 2 6 6
Pedro Cachin/Pedro Martinez Portero 0 1 4
bărbaţi dublu Hard China Shanghai seturi 1 2 3 4 5
10.10.19
a 2-a rundă
Nicolas Mahut/Edouard Roger-Vasselin 1 w/o
Felix Auger Aliassime/Matteo Berrettini 0
10.10.19
a 2-a rundă
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 2 6 3 10
Rohan Bopanna/Denis Shapovalov 1 4 6 7
10.10.19
a 2-a rundă
Raven Klaasen/Michael Venus 2 6 6 10
Henri Kontinen/John Peers 1 73 1 8
10.10.19
a 2-a rundă
Jamie Murray/Neal Skupski 2 6 6
Novak Djokovic/Filip Krajinovic 0 3 2
10.10.19
a 2-a rundă
Ivan Dodig/Filip Polasek 2 7 6 10
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau 1 63 74 7
<