Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Indoor Hard Belgium Antwerp seturi 1 2 3 4 5
13.10.19
1-a rundă de calif.
Paolo Lorenzi 2 6 6 6
Arnaud Bovy 1 75 1 4
13.10.19
1-a rundă de calif.
Marius Copil 2 6 6
Ruben Bemelmans 0 4 4
13.10.19
1-a rundă de calif.
Yannick Maden 2 6 6
Salvatore Caruso 0 2 4
13.10.19
1-a rundă de calif.
Norbert Gombos 2 6 6 6
Kyle Edmund 1 4 76 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Gregoire Barrere 2 6 6
Pedro Martinez Portero 0 0 4
13.10.19
1-a rundă de calif.
Antoine Hoang 2 6 3 6
Carlos Taberner 1 2 6 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Kamil Majchrzak 2 6 6
Sergiy Stakhovsky 0 3 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Jaume Antoni Munar Clar 2 6 6
Marco Trungelliti 0 3 4
bărbaţi simplu Hard USA Fairfield Challenger seturi 1 2 3 4 5
13.10.19
Finală
Christopher O'Connell 2 6 6
Steve Johnson 0 4 4
bărbaţi simplu Indoor Hard Sweden Stockholm seturi 1 2 3 4 5
13.10.19
1-a rundă de calif.
Yuichi Sugita 2 6 6
Enzo Couacaud 0 2 4
13.10.19
1-a rundă de calif.
Cedrik-Marcel Stebe 2 3 6 6
Hyeon Chung 1 6 3 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Lucas Renard 1 7
Ernests Gulbis retragere 0 5
13.10.19
1-a rundă de calif.
Gianluca Mager 2 6 7
Simon Yitbarek 0 2 5
13.10.19
1-a rundă de calif.
Oscar Otte 2 6 4 6
Tommy Robredo 1 0 6 1
13.10.19
1-a rundă de calif.
Dennis Novak 2 7 6
Viktor Troicki 0 5 1
13.10.19
1-a rundă de calif.
Tommy Paul 2 6 6
Markus Eriksson 0 1 1
13.10.19
1-a rundă de calif.
Alexei Popyrin 2 7 7
Tobias Kamke 0 5 61
bărbaţi simplu Indoor Hard Russia Moscow seturi 1 2 3 4 5
13.10.19
Calificare
Lukas Rosol 2 7 6 6
Nikola Milojevic 1 5 76 3
13.10.19
Calificare
Damir Dzumhur 2 6 6
Sebastian Ofner 0 2 2
13.10.19
Calificare
Egor Gerasimov 2 6 4 6
Rudolf Molleker 1 3 6 3
13.10.19
Calificare
Artem Dubrivnyy 2 6 7
Filip Horansky 0 4 5
bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
13.10.19
1-a rundă de calif.
Augusto Virgili 2 7 6
Gabriel Sanchez 0 65 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Robert Ziganshin 2 6 6
Nabi Kustepe 0 0 0
13.10.19
1-a rundă de calif.
Igor Saveljic 2 6 5 10
Oscar Galimardanov 1 1 7 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Bulut Ozcelik 2 6 6
Hifzi Riza Cikikci 0 1 1
13.10.19
1-a rundă de calif.
Marvin Schramm 2 6 6
Efe Comu 0 3 0
13.10.19
1-a rundă de calif.
Davide Negrotti 2 6 6 10
Delf Gohlke 1 74 2 8
13.10.19
Finală
Mate Valkusz 2 6 7
Fabian Marozsan 0 2 5
13.10.19
1-a rundă de calif.
Christos Avraam 2 6 6
Artsiom Dabryian 0 2 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Kaan Cepel 2 6 6
Jorakuly Jorayev 0 0 1
13.10.19
1-a rundă de calif.
Lars Johann 2 4 6 10
Danylo Veremeychuk 1 6 2 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Maksim Maslov 1 w/o
Suleyman Sahin 0
13.10.19
1-a rundă de calif.
Lukas Jirousek 2 7 6
Kayra Kargin 0 5 1
13.10.19
1-a rundă de calif.
Danilo Krunic 2 6 6
Gaspar Zimbrek-Turkovic 0 3 0
13.10.19
1-a rundă de calif.
Stefanos Sakellaridis 2 6 6
Ron Mansdorf 0 3 0
13.10.19
1-a rundă de calif.
Julian Freudenreich 2 6 6
Gleb Smolyakov 0 0 2
bărbaţi simplu Carpet Germany M15 Bad Salzdetfurth seturi 1 2 3 4 5
13.10.19
Finală
Jan Choinski 2 6 6
Stefan Seifert 0 3 1
bărbaţi simplu Zgura Bulgaria M15 Burgas seturi 1 2 3 4 5
13.10.19
Finală
Fabrizio Ornago 1 6
Peter Nagy retragere 0 2
bărbaţi simplu Hard Mexico M15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
13.10.19
1-a rundă de calif.
Laurentiu Schinteie 2 6 6
Joao Victor Ortega 0 1 3
13.10.19
Finală
Alec Adamson 2 4 6 6
Jorge Brian Panta Herreros 1 6 3 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Zandrix Acob 2 6 6
Lucas Obeid 0 1 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Sergio Luis Hernandez Ramirez 2 6 6
Pietro Pirolt 0 0 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Taha Kapadia 2 6 6
Marco Mania 0 3 4
13.10.19
1-a rundă de calif.
Kiranpal Pannu 2 6 6
Philip Sikman 0 1 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Solal Dia 2 6 6
Babji Siva Atturu 0 2 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Rafael Giotis 2 6 6
Michel-Alexandre Fortin 0 3 4
13.10.19
1-a rundă de calif.
David Martirosian 2 6 6
Henry Barrett 0 1 4
13.10.19
1-a rundă de calif.
Gonzalo Ariel Karakachian 2 6 6
Erick Sanchez 0 2 1
13.10.19
1-a rundă de calif.
Mariano Silberstein 2 6 6
Fnu Nidunjianzan 0 2 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Gianfranco Panta 2 6 6
Zakai Stone 0 0 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Martin Maldonado 2 6 1 10
Carlos Garcia Campoverde 1 4 6 8
13.10.19
1-a rundă de calif.
Jonathan Atwater 2 6 6
Yuki Ikeda 0 4 0
13.10.19
1-a rundă de calif.
Raul Mireles Jimenez 2 6 6
Rodolfo Villavicencio Castro 0 1 3
bărbaţi simplu Hard Republic of Korea M15 Changwon seturi 1 2 3 4 5
13.10.19
1-a rundă de calif.
Oh-Hee Kwon 2 6 6
Sung Woo Cho 0 3 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Hyung-Chan Lim 2 6 6
Jeong Heon Lee 0 1 1
13.10.19
1-a rundă de calif.
Ju-Hae Moon 2 6 6
Yongjun Shim 0 1 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Ryotaro Matsumura 1 6
Ho-Min Kang retragere 0 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Hao Yuan Ng 2 6 6
Thiago Soo Chul Shin 0 1 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Sung Jun Park 2 6 6
Seokwoo Yoon 0 1 0
13.10.19
1-a rundă de calif.
Young Seok Kim 2 6 6
Hyung Sung Choi 0 1 0
13.10.19
1-a rundă de calif.
Chan-Yeong Oh 2 6 4 10
Min Seong Kim 1 0 6 5
13.10.19
1-a rundă de calif.
Jun Sang Park 2 4 6 10
In Kyo Jeong 1 6 1 5
13.10.19
1-a rundă de calif.
Kousuke Ogura 2 6 6
Min Gyeom Kim 0 1 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Young Seok Lee 2 7 6
Ren Nakamura 0 65 0
13.10.19
1-a rundă de calif.
Takuya Kumasaka 2 6 6
Samuel Beren 0 4 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Taketo Takamisawa 2 6 6
Mu Fu Tsai 0 0 1
13.10.19
1-a rundă de calif.
Kangjae Kim 2 6 6
Jatuporn Nalamphun 0 4 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Seongbin Sim 2 6 6
Seong Jae Han 0 2 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Young Min Joo 2 6 6
Donghwi Shin 0 3 1
13.10.19
1-a rundă de calif.
Minjong Park 2 7 6
Tae-Woo Lee 0 5 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Seung Heon Hong 2 7 3 11
Hyun Woo Cho 1 611 6 9
13.10.19
1-a rundă de calif.
Kuan Yu Chen 2 6 6
Jubin Kim 0 2 1
13.10.19
1-a rundă de calif.
Jungwon Park 2 6 6
Seounghun Lee 0 4 0
13.10.19
1-a rundă de calif.
Sung Ha Yeon 2 6 6
Hyunwoo Kim 0 0 0
13.10.19
1-a rundă de calif.
Geun Wook Lee 1 4 0
Young-Hoon Jeong retragere 0 6 1
13.10.19
1-a rundă de calif.
Jae Sung Choi 2 4 7 10
Jun Soo Kang 1 6 67 6
bărbaţi simplu Hard Qatar M15 Doha seturi 1 2 3 4 5
13.10.19
1-a rundă de calif.
Cheraag Bajwa 1 w/o
Samuel Edwards 0
bărbaţi simplu Hard Spain M15 Getafe Madrid seturi 1 2 3 4 5
13.10.19
1-a rundă de calif.
Aleksandr Bulitski 2 6 7
Karl Adrian Ringdal Noerstenaes 0 3 5
13.10.19
1-a rundă de calif.
Boris Arias 2 6 6
Ignacio Benzal Alia 0 3 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Gabriele Moghini 2 6 6
Areg Stepanian 0 1 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Santiago Plaza 2 6 6
Vittorio Gianserra 0 2 1
13.10.19
1-a rundă de calif.
Alberto Barroso Campos 2 6 6
Samuel Guarin 0 4 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Leon Hoeveler 2 6 2 10
Caspar Schuetze 1 3 6 5
13.10.19
1-a rundă de calif.
Jakob Johansson-Holm 2 6 6
Koonwar Gupta 0 1 0
13.10.19
1-a rundă de calif.
Nicolas Uryson 2 6 7
Guillem Arno Blasi 0 4 65
13.10.19
1-a rundă de calif.
Alvaro Blanco Damea 2 7 6
Alvaro Saez-Royuela Ariza 0 5 1
13.10.19
1-a rundă de calif.
Athanassios Manekas 2 6 6
Cameron Henricy Trigolos 0 2 4
13.10.19
1-a rundă de calif.
Ismael Carrero 2 6 6
Jackson Varney 0 2 1
13.10.19
1-a rundă de calif.
Ivan Marrero Curbelo 2 6 6
Rafael Mazon-Hernandez 0 4 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Takeshi Taco 2 6 6
Luis Diego Chavez Villalpando 0 3 4
13.10.19
1-a rundă de calif.
Hans Albert Schubert 1 3
Anatoliy Petrenko retragere 0 0
13.10.19
1-a rundă de calif.
Alejandro Garcia 2 6 6
Dario Montes 0 2 4
13.10.19
1-a rundă de calif.
Mikel Martinez 2 7 6
Arthur Van Der Kooij 0 5 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Pol Sanchez Vinas 2 6 6
Miguel Briega Ramos 0 3 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Guillaume Dermiens 2 6 6
Conor Berg 0 4 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Clement Chidekh 2 6 6
Kuzey Cekirge 0 4 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
John Echeverria 2 6 6
Bruno Mardones 0 2 1
13.10.19
1-a rundă de calif.
Jake Hersey 2 6 6
Asier Pascual De Zulueta 0 2 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Alex Martinez 2 6 6
Pablo Manzano Lapuerta 0 3 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Luca Sanchez 2 7 6
George Davies 0 66 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Alejo Ferrer Chueca 2 7 6
Carlos Fernandez-Espinar 0 5 3
bărbaţi simplu Hard Uzbekistan M15 Karshi seturi 1 2 3 4 5
13.10.19
Finală
Khumoun Sultanov 2 6 6
Beibit Zhukayev 0 2 1
bărbaţi simplu Hard Egypt M15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
13.10.19
1-a rundă de calif.
Tom Schonenberg 2 6 6
Ronald Gabas 0 1 0
13.10.19
1-a rundă de calif.
Marco Mosciatti 2 6 6
Lewei Cai 0 2 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Marco Zocastello 2 7 6
Alejandro Hastings 0 5 0
13.10.19
1-a rundă de calif.
Giuseppe Tresca 2 3 6 10
Mihailo Popovic 1 6 3 5
13.10.19
1-a rundă de calif.
Luis Humberto Lopez 1 6 1
Brian Bencic retragere 0 1 0
13.10.19
1-a rundă de calif.
Andrea Borroni 2 6 6
Aliaksandr Sasnouski 0 4 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Kevin Portmann 2 5 6 10
Mingyuan Yang 1 7 4 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Davide Albertoni 2 6 6
Gianmarco Amatiste 0 3 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Daniele Catini 2 6 6
Artem Zharkov 0 2 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Giordan Kunz 2 7 6
Adam Bronka 0 67 1
13.10.19
Finală
Marek Gengel 2 6 6
Adam Moundir 0 2 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Pietro Mugelli 2 6 6
Stepan Pecak 0 4 4
13.10.19
1-a rundă de calif.
Boris Fassbender 2 6 6
Adrien Guye 0 3 1
13.10.19
1-a rundă de calif.
Neil Oberleitner 2 6 6
Davud Amirov 0 0 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Andreas Anastasis Lavdas 2 2 6 10
Vladimir Uzhylovsky 1 6 3 7
13.10.19
1-a rundă de calif.
Ervin Haris Eminefendic 2 7 6
Federico Serena 0 5 4
13.10.19
1-a rundă de calif.
Noah Thurner 2 6 4 17
Annei Laska 1 4 6 15
13.10.19
1-a rundă de calif.
Michal Mikula 2 6 6
Tsimafei Basalyha 0 4 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Raffaele Giuliano 2 6 6
Kittirat Kerdlaphee 0 4 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Arthur Bernabe 2 1 6 10
Bingyu Yu 1 6 4 5
13.10.19
1-a rundă de calif.
Lodewijk Weststrate 2 6 6
Phongsapak Kerdlaphee 0 0 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Michal Wozniak 2 6 6
Rishabdev Raman 0 2 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Iacopo Sada 2 6 6
Alex Ganchev 0 3 4
13.10.19
1-a rundă de calif.
Adam Januska 2 6 6
Dean Thurner 0 0 0
13.10.19
1-a rundă de calif.
Hans Peter Kaufmann 2 6 6
Denis Parshutin 0 1 1
bărbaţi simplu Zgura Tunisia M15 Tabarka seturi 1 2 3 4 5
13.10.19
Finală
Ignacio Monzon 2 6 6
Nicolas Moreno De Alboran 0 3 1
13.10.19
1-a rundă de calif.
Felipe Martinez Sarrasague 2 6 6
Pablo Carretero 0 2 3
13.10.19
2-a rundă de calif.
Simon Beaupain 2 6 6
Maxim Turyev 0 4 0
13.10.19
1-a rundă de calif.
Alasdair Knox 2 6 6
Ons Daaloul 0 3 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Anthony Turchi 2 6 6
Jeremias Lima-Perez 0 2 3
13.10.19
2-a rundă de calif.
Niccolo Inserra 2 6 6
Alasdair Knox 0 1 0
13.10.19
1-a rundă de calif.
Niccolo Inserra 2 6 6
Adam Nagoudi 0 2 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Noam Okala 2 6 6
Yessine Debbeche 0 1 1
13.10.19
1-a rundă de calif.
Bruno Britez 2 6 1 10
Victor Ernaelsteen 1 2 6 4
13.10.19
1-a rundă de calif.
Nicolas Demeroutis 2 6 6
Sebastian Defilippis 0 1 3
13.10.19
2-a rundă de calif.
Karlo Kranic 2 6 6
Anthony Turchi 0 0 2
13.10.19
2-a rundă de calif.
Edward Hubner 2 7 6
Bruno Pujol Navarro 0 67 4
13.10.19
1-a rundă de calif.
Maxim Turyev 2 6 6
Enrico Becuzzi 0 1 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Bruno Pujol Navarro 2 6 6
Hamza Ben Yaacoub 0 0 0
13.10.19
2-a rundă de calif.
Marlon Vankan 2 7 6
Noam Okala 0 64 3
13.10.19
2-a rundă de calif.
Tomas Farjat 2 6 6
Bruno Britez 0 0 1
13.10.19
2-a rundă de calif.
Mariano Navone 2 6 6
Felipe Martinez Sarrasague 0 3 2
13.10.19
2-a rundă de calif.
Octavio Volpi 2 6 6
Ignacio Vinas 0 0 2
13.10.19
2-a rundă de calif.
Boruch Skierkier 2 5 6 11
Nicolas Demeroutis 1 7 1 9
13.10.19
1-a rundă de calif.
Boruch Skierkier 2 6 6
Stefan Cizelj-Zivkovic 0 1 0
13.10.19
2-a rundă de calif.
Leonardo Catani 2 7 6
Luigi Castelletti 0 63 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Leonardo Catani 2 6 6
Jera Staley 0 1 0
13.10.19
2-a rundă de calif.
Jose Joaquin Miranda Cisneros 2 6 6
Diego Digraci 0 3 4
13.10.19
2-a rundă de calif.
Leonardo Lopez Linquet 2 6 3 10
Mohamed Nazim Makhlouf 1 3 6 6
13.10.19
1-a rundă de calif.
Leonardo Lopez Linquet 2 6 6
Artur Kulibaba 0 3 1
13.10.19
1-a rundă de calif.
Ignacio Vinas 2 6 6
Jason Janis 0 4 1
13.10.19
1-a rundă de calif.
Diego Digraci 2 6 6
Sevan Kelpetindjian 0 1 1
bărbaţi simplu Hard USA M25 Claremont seturi 1 2 3 4 5
13.10.19
Finală
Michael Geerts 2 6 6
Liam Broady 0 3 2
bărbaţi simplu Zgura Spain Roja de seturi 1 2 3 4 5
13.10.19
Finală
Carlos Gimeno Valero 2 6 6
Johan Nikles 0 4 2
bărbaţi simplu Zgura Brazil M25 Rio De seturi 1 2 3 4 5
13.10.19
Finală
Sebastian Baez 1 4 6 4
Tomas Martin Etcheverry retragere 0 6 4 1
bărbaţi simplu Hard Vietnam M25 Tay Ninh seturi 1 2 3 4 5
13.10.19
Finală
Daniel Nguyen 2 6 6
Rio Noguchi 0 4 2
bărbaţi simplu Hard Australia M25 Toowoomba seturi 1 2 3 4 5
13.10.19
Finală
Dayne Kelly 2 1 6 6
Jacob Grills 1 6 3 0
bărbaţi simplu Hard USA M25 Waco seturi 1 2 3 4 5
13.10.19
1-a rundă de calif.
Mate Zsiga 2 7 6
Finn Bass 0 5 0
13.10.19
1-a rundă de calif.
Connor Farren 2 7 6
Hendrik Jebens 0 61 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Luke Johnson 2 1 6 13
Julian Bradley 1 6 3 11
13.10.19
1-a rundă de calif.
Jack Findel-Hawkins 2 7 6
Reese Stalder 0 63 4
13.10.19
1-a rundă de calif.
George Goldhoff 2 6 6
Justin Roberts 0 3 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Alfredo Perez 2 6 6
Dragos Constantin Ignat 0 1 4
13.10.19
1-a rundă de calif.
Adam Jones 1 6
Adrian Andreev retragere 0 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Felix Corwin 2 6 7
Jimmy Bendeck 0 4 67
13.10.19
1-a rundă de calif.
Tanner K Smith 2 6 6
Siem Woldeab 0 1 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Barnaby Smith 2 6 6
Logan Smith 0 2 1
13.10.19
1-a rundă de calif.
Eduardo Roldan 2 7 7
Peter Bothwell 0 64 60
13.10.19
1-a rundă de calif.
Matt Kuhar 2 6 6
Nathan Han 0 0 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Eric Morris 2 6 6
Myles Martin 0 2 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Vasil Kirkov 2 6 4 10
Jody Maginley 1 1 6 8
13.10.19
1-a rundă de calif.
Alastair Gray 2 6 6 12
Eliot Spizzirri 1 75 3 10
13.10.19
1-a rundă de calif.
Tadeas Paroulek 2 1 6 10
Sven Lah 1 6 3 4
13.10.19
1-a rundă de calif.
Rinky Hijikata 2 4 6 10
Vikas Deo 1 6 3 8
13.10.19
1-a rundă de calif.
Alexander Lebedev 2 7 6
Constantin Frantzen 0 63 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Gabriel Evans 2 6 6
Juan Manuel Benitez Chavarriaga 0 1 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Nevin Arimilli 2 6 4 10
Christopher Frantzen 1 4 6 8
13.10.19
1-a rundă de calif.
Noah Berry 2 7 1 10
Grey Hamilton 1 5 6 8
13.10.19
1-a rundă de calif.
Quinn Vandecasteele 2 6 6
Nathan Chavez 0 4 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Alexander Richards 2 3 7 10
A.j. Catanzariti 1 6 5 7
13.10.19
1-a rundă de calif.
Ryan Dickerson 2 6 6
Rahul Dhokia 0 2 2
bărbaţi simplu Hard Nigeria M25+H Lagos seturi 1 2 3 4 5
13.10.19
Sfert de finală
Aldin Setkic 2 6 6
Aziz Dougaz 0 3 3
13.10.19
Semifinală
Aldin Setkic 2 6 5 6
David Pichler 1 3 7 2
13.10.19
Semifinală
Calvin Hemery 2 6 6
Takanyi Garanganga 0 4 0
13.10.19
Sfert de finală
Calvin Hemery 2 7 6
Mehluli Don Ayanda Sibanda 0 5 4
13.10.19
Sfert de finală
David Pichler 2 6 7
Aryan Goveas 0 2 64
bărbaţi simplu Indoor Hard France M25+H Rodez seturi 1 2 3 4 5
13.10.19
1-a rundă de calif.
Joffrey De Schepper 2 6 6
Hugo Cazaban 0 3 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Herve Antchandie 2 6 6
Victor Huet 0 3 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Maxence Beauge 2 6 6
Guillaume Delamarre 0 0 0
13.10.19
1-a rundă de calif.
Maxence Broville 2 6 6
Bradley Paliska 0 3 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Benjamin Pietri 2 6 6
Lofo Ramiaramanan 0 1 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Louis Dussin 2 4 7 14
Theo Arribage 1 6 5 12
13.10.19
1-a rundă de calif.
Allan Deschamps 2 6 7
Lilian Prod'Homme 0 1 5
13.10.19
1-a rundă de calif.
Simon Reveniau 2 6 6
Loic Blanco 0 0 1
13.10.19
1-a rundă de calif.
Adan Freire Da Silva 2 6 6
Max Van Wijk 0 2 0
13.10.19
1-a rundă de calif.
Titouan Droguet 2 6 6
Julien De Cuyper 0 3 3
13.10.19
1-a rundă de calif.
Nikolay Vylegzhanin 2 6 6
Arthur Hugounenq 0 2 2
13.10.19
1-a rundă de calif.
Mathis Moysan 2 7 7
Nathan Freire Da Silva 0 5 63
bărbaţi simplu Indoor Hard France Mouilleron Le Captif seturi 1 2 3 4 5
13.10.19
Finală
Mikael Ymer 2 6 6
Mathias Bourgue 0 1 4
bărbaţi simplu Zgura Dominican Republic Santo Domingo Challenger seturi 1 2 3 4 5
13.10.19
Finală
Juan Pablo Varillas 2 6 2 6
Federico Coria 1 3 6 2
bărbaţi simplu Hard China Shanghai seturi 1 2 3 4 5
13.10.19
Finală
Daniil Medvedev 2 6 6
Alexander Zverev 0 4 1
bărbaţi dublu Hard USA Fairfield Challenger seturi 1 2 3 4 5
13.10.19
Finală
Darian King/Peter Polansky 2 6 3 12
Andre Goransson/Sem Verbeek 1 4 6 10
bărbaţi dublu Indoor Hard France Mouilleron Le Captif seturi 1 2 3 4 5
13.10.19
Finală
Jonny O'Mara/Ken Skupski 2 6 6
Sander Arends/David Pel 0 1 4
bărbaţi dublu Zgura Dominican Republic Santo Domingo Challenger seturi 1 2 3 4 5
13.10.19
Finală
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 2 6 6 12
Orlando Luz/Luis David Martinez 1 75 4 10
bărbaţi dublu Hard China Shanghai seturi 1 2 3 4 5
13.10.19
Finală
Mate Pavic/Bruno Soares 2 6 6
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 0 4 2
<