Antwerp | seturi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Paolo Lorenzi | 2 | 6 | 6 | 6 | ||||
Arnaud Bovy | 1 | 75 | 1 | 4 | |||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Marius Copil | 2 | 6 | 6 | |||||
Ruben Bemelmans | 0 | 4 | 4 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Yannick Maden | 2 | 6 | 6 | |||||
Salvatore Caruso | 0 | 2 | 4 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Norbert Gombos | 2 | 6 | 6 | 6 | ||||
Kyle Edmund | 1 | 4 | 76 | 3 | |||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Gregoire Barrere | 2 | 6 | 6 | |||||
Pedro Martinez Portero | 0 | 0 | 4 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Antoine Hoang | 2 | 6 | 3 | 6 | ||||
Carlos Taberner | 1 | 2 | 6 | 2 | |||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Kamil Majchrzak | 2 | 6 | 6 | |||||
Sergiy Stakhovsky | 0 | 3 | 3 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Jaume Antoni Munar Clar | 2 | 6 | 6 | |||||
Marco Trungelliti | 0 | 3 | 4 | ||||||
Fairfield Challenger | seturi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
13.10.19 Finală |
Christopher O'Connell | 2 | 6 | 6 | |||||
Steve Johnson | 0 | 4 | 4 | ||||||
Stockholm | seturi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Yuichi Sugita | 2 | 6 | 6 | |||||
Enzo Couacaud | 0 | 2 | 4 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Cedrik-Marcel Stebe | 2 | 3 | 6 | 6 | ||||
Hyeon Chung | 1 | 6 | 3 | 3 | |||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Lucas Renard | 1 | 7 | ||||||
Ernests Gulbis retragere | 0 | 5 | |||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Gianluca Mager | 2 | 6 | 7 | |||||
Simon Yitbarek | 0 | 2 | 5 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Oscar Otte | 2 | 6 | 4 | 6 | ||||
Tommy Robredo | 1 | 0 | 6 | 1 | |||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Dennis Novak | 2 | 7 | 6 | |||||
Viktor Troicki | 0 | 5 | 1 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Tommy Paul | 2 | 6 | 6 | |||||
Markus Eriksson | 0 | 1 | 1 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Alexei Popyrin | 2 | 7 | 7 | |||||
Tobias Kamke | 0 | 5 | 61 | ||||||
Moscow | seturi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
13.10.19 Calificare |
Lukas Rosol | 2 | 7 | 6 | 6 | ||||
Nikola Milojevic | 1 | 5 | 76 | 3 | |||||
13.10.19 Calificare |
Damir Dzumhur | 2 | 6 | 6 | |||||
Sebastian Ofner | 0 | 2 | 2 | ||||||
13.10.19 Calificare |
Egor Gerasimov | 2 | 6 | 4 | 6 | ||||
Rudolf Molleker | 1 | 3 | 6 | 3 | |||||
13.10.19 Calificare |
Artem Dubrivnyy | 2 | 6 | 7 | |||||
Filip Horansky | 0 | 4 | 5 | ||||||
M15 Antalya | seturi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Augusto Virgili | 2 | 7 | 6 | |||||
Gabriel Sanchez | 0 | 65 | 2 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Robert Ziganshin | 2 | 6 | 6 | |||||
Nabi Kustepe | 0 | 0 | 0 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Igor Saveljic | 2 | 6 | 5 | 10 | ||||
Oscar Galimardanov | 1 | 1 | 7 | 3 | |||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Bulut Ozcelik | 2 | 6 | 6 | |||||
Hifzi Riza Cikikci | 0 | 1 | 1 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Marvin Schramm | 2 | 6 | 6 | |||||
Efe Comu | 0 | 3 | 0 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Davide Negrotti | 2 | 6 | 6 | 10 | ||||
Delf Gohlke | 1 | 74 | 2 | 8 | |||||
13.10.19 Finală |
Mate Valkusz | 2 | 6 | 7 | |||||
Fabian Marozsan | 0 | 2 | 5 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Christos Avraam | 2 | 6 | 6 | |||||
Artsiom Dabryian | 0 | 2 | 3 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Kaan Cepel | 2 | 6 | 6 | |||||
Jorakuly Jorayev | 0 | 0 | 1 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Lars Johann | 2 | 4 | 6 | 10 | ||||
Danylo Veremeychuk | 1 | 6 | 2 | 3 | |||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Maksim Maslov | 1 | w/o | ||||||
Suleyman Sahin | 0 | ||||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Lukas Jirousek | 2 | 7 | 6 | |||||
Kayra Kargin | 0 | 5 | 1 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Danilo Krunic | 2 | 6 | 6 | |||||
Gaspar Zimbrek-Turkovic | 0 | 3 | 0 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Stefanos Sakellaridis | 2 | 6 | 6 | |||||
Ron Mansdorf | 0 | 3 | 0 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Julian Freudenreich | 2 | 6 | 6 | |||||
Gleb Smolyakov | 0 | 0 | 2 | ||||||
M15 Bad Salzdetfurth | seturi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
13.10.19 Finală |
Jan Choinski | 2 | 6 | 6 | |||||
Stefan Seifert | 0 | 3 | 1 | ||||||
M15 Burgas | seturi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
13.10.19 Finală |
Fabrizio Ornago | 1 | 6 | ||||||
Peter Nagy retragere | 0 | 2 | |||||||
M15 Cancun | seturi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Laurentiu Schinteie | 2 | 6 | 6 | |||||
Joao Victor Ortega | 0 | 1 | 3 | ||||||
13.10.19 Finală |
Alec Adamson | 2 | 4 | 6 | 6 | ||||
Jorge Brian Panta Herreros | 1 | 6 | 3 | 2 | |||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Zandrix Acob | 2 | 6 | 6 | |||||
Lucas Obeid | 0 | 1 | 2 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Sergio Luis Hernandez Ramirez | 2 | 6 | 6 | |||||
Pietro Pirolt | 0 | 0 | 3 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Taha Kapadia | 2 | 6 | 6 | |||||
Marco Mania | 0 | 3 | 4 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Kiranpal Pannu | 2 | 6 | 6 | |||||
Philip Sikman | 0 | 1 | 2 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Solal Dia | 2 | 6 | 6 | |||||
Babji Siva Atturu | 0 | 2 | 2 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Rafael Giotis | 2 | 6 | 6 | |||||
Michel-Alexandre Fortin | 0 | 3 | 4 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
David Martirosian | 2 | 6 | 6 | |||||
Henry Barrett | 0 | 1 | 4 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Gonzalo Ariel Karakachian | 2 | 6 | 6 | |||||
Erick Sanchez | 0 | 2 | 1 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Mariano Silberstein | 2 | 6 | 6 | |||||
Fnu Nidunjianzan | 0 | 2 | 3 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Gianfranco Panta | 2 | 6 | 6 | |||||
Zakai Stone | 0 | 0 | 3 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Martin Maldonado | 2 | 6 | 1 | 10 | ||||
Carlos Garcia Campoverde | 1 | 4 | 6 | 8 | |||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Jonathan Atwater | 2 | 6 | 6 | |||||
Yuki Ikeda | 0 | 4 | 0 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Raul Mireles Jimenez | 2 | 6 | 6 | |||||
Rodolfo Villavicencio Castro | 0 | 1 | 3 | ||||||
M15 Changwon | seturi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Oh-Hee Kwon | 2 | 6 | 6 | |||||
Sung Woo Cho | 0 | 3 | 2 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Hyung-Chan Lim | 2 | 6 | 6 | |||||
Jeong Heon Lee | 0 | 1 | 1 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Ju-Hae Moon | 2 | 6 | 6 | |||||
Yongjun Shim | 0 | 1 | 2 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Ryotaro Matsumura | 1 | 6 | ||||||
Ho-Min Kang retragere | 0 | 2 | |||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Hao Yuan Ng | 2 | 6 | 6 | |||||
Thiago Soo Chul Shin | 0 | 1 | 3 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Sung Jun Park | 2 | 6 | 6 | |||||
Seokwoo Yoon | 0 | 1 | 0 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Young Seok Kim | 2 | 6 | 6 | |||||
Hyung Sung Choi | 0 | 1 | 0 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Chan-Yeong Oh | 2 | 6 | 4 | 10 | ||||
Min Seong Kim | 1 | 0 | 6 | 5 | |||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Jun Sang Park | 2 | 4 | 6 | 10 | ||||
In Kyo Jeong | 1 | 6 | 1 | 5 | |||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Kousuke Ogura | 2 | 6 | 6 | |||||
Min Gyeom Kim | 0 | 1 | 2 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Young Seok Lee | 2 | 7 | 6 | |||||
Ren Nakamura | 0 | 65 | 0 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Takuya Kumasaka | 2 | 6 | 6 | |||||
Samuel Beren | 0 | 4 | 3 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Taketo Takamisawa | 2 | 6 | 6 | |||||
Mu Fu Tsai | 0 | 0 | 1 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Kangjae Kim | 2 | 6 | 6 | |||||
Jatuporn Nalamphun | 0 | 4 | 2 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Seongbin Sim | 2 | 6 | 6 | |||||
Seong Jae Han | 0 | 2 | 3 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Young Min Joo | 2 | 6 | 6 | |||||
Donghwi Shin | 0 | 3 | 1 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Minjong Park | 2 | 7 | 6 | |||||
Tae-Woo Lee | 0 | 5 | 2 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Seung Heon Hong | 2 | 7 | 3 | 11 | ||||
Hyun Woo Cho | 1 | 611 | 6 | 9 | |||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Kuan Yu Chen | 2 | 6 | 6 | |||||
Jubin Kim | 0 | 2 | 1 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Jungwon Park | 2 | 6 | 6 | |||||
Seounghun Lee | 0 | 4 | 0 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Sung Ha Yeon | 2 | 6 | 6 | |||||
Hyunwoo Kim | 0 | 0 | 0 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Geun Wook Lee | 1 | 4 | 0 | |||||
Young-Hoon Jeong retragere | 0 | 6 | 1 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Jae Sung Choi | 2 | 4 | 7 | 10 | ||||
Jun Soo Kang | 1 | 6 | 67 | 6 | |||||
M15 Doha | seturi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Cheraag Bajwa | 1 | w/o | ||||||
Samuel Edwards | 0 | ||||||||
M15 Getafe Madrid | seturi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Aleksandr Bulitski | 2 | 6 | 7 | |||||
Karl Adrian Ringdal Noerstenaes | 0 | 3 | 5 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Boris Arias | 2 | 6 | 6 | |||||
Ignacio Benzal Alia | 0 | 3 | 3 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Gabriele Moghini | 2 | 6 | 6 | |||||
Areg Stepanian | 0 | 1 | 2 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Santiago Plaza | 2 | 6 | 6 | |||||
Vittorio Gianserra | 0 | 2 | 1 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Alberto Barroso Campos | 2 | 6 | 6 | |||||
Samuel Guarin | 0 | 4 | 2 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Leon Hoeveler | 2 | 6 | 2 | 10 | ||||
Caspar Schuetze | 1 | 3 | 6 | 5 | |||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Jakob Johansson-Holm | 2 | 6 | 6 | |||||
Koonwar Gupta | 0 | 1 | 0 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Nicolas Uryson | 2 | 6 | 7 | |||||
Guillem Arno Blasi | 0 | 4 | 65 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Alvaro Blanco Damea | 2 | 7 | 6 | |||||
Alvaro Saez-Royuela Ariza | 0 | 5 | 1 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Athanassios Manekas | 2 | 6 | 6 | |||||
Cameron Henricy Trigolos | 0 | 2 | 4 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Ismael Carrero | 2 | 6 | 6 | |||||
Jackson Varney | 0 | 2 | 1 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Ivan Marrero Curbelo | 2 | 6 | 6 | |||||
Rafael Mazon-Hernandez | 0 | 4 | 3 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Takeshi Taco | 2 | 6 | 6 | |||||
Luis Diego Chavez Villalpando | 0 | 3 | 4 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Hans Albert Schubert | 1 | 3 | ||||||
Anatoliy Petrenko retragere | 0 | 0 | |||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Alejandro Garcia | 2 | 6 | 6 | |||||
Dario Montes | 0 | 2 | 4 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Mikel Martinez | 2 | 7 | 6 | |||||
Arthur Van Der Kooij | 0 | 5 | 2 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Pol Sanchez Vinas | 2 | 6 | 6 | |||||
Miguel Briega Ramos | 0 | 3 | 2 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Guillaume Dermiens | 2 | 6 | 6 | |||||
Conor Berg | 0 | 4 | 2 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Clement Chidekh | 2 | 6 | 6 | |||||
Kuzey Cekirge | 0 | 4 | 3 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
John Echeverria | 2 | 6 | 6 | |||||
Bruno Mardones | 0 | 2 | 1 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Jake Hersey | 2 | 6 | 6 | |||||
Asier Pascual De Zulueta | 0 | 2 | 2 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Alex Martinez | 2 | 6 | 6 | |||||
Pablo Manzano Lapuerta | 0 | 3 | 2 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Luca Sanchez | 2 | 7 | 6 | |||||
George Davies | 0 | 66 | 3 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Alejo Ferrer Chueca | 2 | 7 | 6 | |||||
Carlos Fernandez-Espinar | 0 | 5 | 3 | ||||||
M15 Karshi | seturi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
13.10.19 Finală |
Khumoun Sultanov | 2 | 6 | 6 | |||||
Beibit Zhukayev | 0 | 2 | 1 | ||||||
M15 Sharm El | seturi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Tom Schonenberg | 2 | 6 | 6 | |||||
Ronald Gabas | 0 | 1 | 0 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Marco Mosciatti | 2 | 6 | 6 | |||||
Lewei Cai | 0 | 2 | 2 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Marco Zocastello | 2 | 7 | 6 | |||||
Alejandro Hastings | 0 | 5 | 0 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Giuseppe Tresca | 2 | 3 | 6 | 10 | ||||
Mihailo Popovic | 1 | 6 | 3 | 5 | |||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Luis Humberto Lopez | 1 | 6 | 1 | |||||
Brian Bencic retragere | 0 | 1 | 0 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Andrea Borroni | 2 | 6 | 6 | |||||
Aliaksandr Sasnouski | 0 | 4 | 2 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Kevin Portmann | 2 | 5 | 6 | 10 | ||||
Mingyuan Yang | 1 | 7 | 4 | 3 | |||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Davide Albertoni | 2 | 6 | 6 | |||||
Gianmarco Amatiste | 0 | 3 | 3 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Daniele Catini | 2 | 6 | 6 | |||||
Artem Zharkov | 0 | 2 | 3 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Giordan Kunz | 2 | 7 | 6 | |||||
Adam Bronka | 0 | 67 | 1 | ||||||
13.10.19 Finală |
Marek Gengel | 2 | 6 | 6 | |||||
Adam Moundir | 0 | 2 | 3 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Pietro Mugelli | 2 | 6 | 6 | |||||
Stepan Pecak | 0 | 4 | 4 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Boris Fassbender | 2 | 6 | 6 | |||||
Adrien Guye | 0 | 3 | 1 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Neil Oberleitner | 2 | 6 | 6 | |||||
Davud Amirov | 0 | 0 | 2 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Andreas Anastasis Lavdas | 2 | 2 | 6 | 10 | ||||
Vladimir Uzhylovsky | 1 | 6 | 3 | 7 | |||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Ervin Haris Eminefendic | 2 | 7 | 6 | |||||
Federico Serena | 0 | 5 | 4 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Noah Thurner | 2 | 6 | 4 | 17 | ||||
Annei Laska | 1 | 4 | 6 | 15 | |||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Michal Mikula | 2 | 6 | 6 | |||||
Tsimafei Basalyha | 0 | 4 | 2 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Raffaele Giuliano | 2 | 6 | 6 | |||||
Kittirat Kerdlaphee | 0 | 4 | 3 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Arthur Bernabe | 2 | 1 | 6 | 10 | ||||
Bingyu Yu | 1 | 6 | 4 | 5 | |||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Lodewijk Weststrate | 2 | 6 | 6 | |||||
Phongsapak Kerdlaphee | 0 | 0 | 2 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Michal Wozniak | 2 | 6 | 6 | |||||
Rishabdev Raman | 0 | 2 | 2 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Iacopo Sada | 2 | 6 | 6 | |||||
Alex Ganchev | 0 | 3 | 4 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Adam Januska | 2 | 6 | 6 | |||||
Dean Thurner | 0 | 0 | 0 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Hans Peter Kaufmann | 2 | 6 | 6 | |||||
Denis Parshutin | 0 | 1 | 1 | ||||||
M15 Tabarka | seturi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
13.10.19 Finală |
Ignacio Monzon | 2 | 6 | 6 | |||||
Nicolas Moreno De Alboran | 0 | 3 | 1 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Felipe Martinez Sarrasague | 2 | 6 | 6 | |||||
Pablo Carretero | 0 | 2 | 3 | ||||||
13.10.19 2-a rundă de calif. |
Simon Beaupain | 2 | 6 | 6 | |||||
Maxim Turyev | 0 | 4 | 0 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Alasdair Knox | 2 | 6 | 6 | |||||
Ons Daaloul | 0 | 3 | 3 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Anthony Turchi | 2 | 6 | 6 | |||||
Jeremias Lima-Perez | 0 | 2 | 3 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Niccolo Inserra | 2 | 6 | 6 | |||||
Adam Nagoudi | 0 | 2 | 3 | ||||||
13.10.19 2-a rundă de calif. |
Niccolo Inserra | 2 | 6 | 6 | |||||
Alasdair Knox | 0 | 1 | 0 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Noam Okala | 2 | 6 | 6 | |||||
Yessine Debbeche | 0 | 1 | 1 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Bruno Britez | 2 | 6 | 1 | 10 | ||||
Victor Ernaelsteen | 1 | 2 | 6 | 4 | |||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Nicolas Demeroutis | 2 | 6 | 6 | |||||
Sebastian Defilippis | 0 | 1 | 3 | ||||||
13.10.19 2-a rundă de calif. |
Karlo Kranic | 2 | 6 | 6 | |||||
Anthony Turchi | 0 | 0 | 2 | ||||||
13.10.19 2-a rundă de calif. |
Edward Hubner | 2 | 7 | 6 | |||||
Bruno Pujol Navarro | 0 | 67 | 4 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Maxim Turyev | 2 | 6 | 6 | |||||
Enrico Becuzzi | 0 | 1 | 3 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Bruno Pujol Navarro | 2 | 6 | 6 | |||||
Hamza Ben Yaacoub | 0 | 0 | 0 | ||||||
13.10.19 2-a rundă de calif. |
Marlon Vankan | 2 | 7 | 6 | |||||
Noam Okala | 0 | 64 | 3 | ||||||
13.10.19 2-a rundă de calif. |
Tomas Farjat | 2 | 6 | 6 | |||||
Bruno Britez | 0 | 0 | 1 | ||||||
13.10.19 2-a rundă de calif. |
Mariano Navone | 2 | 6 | 6 | |||||
Felipe Martinez Sarrasague | 0 | 3 | 2 | ||||||
13.10.19 2-a rundă de calif. |
Octavio Volpi | 2 | 6 | 6 | |||||
Ignacio Vinas | 0 | 0 | 2 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Boruch Skierkier | 2 | 6 | 6 | |||||
Stefan Cizelj-Zivkovic | 0 | 1 | 0 | ||||||
13.10.19 2-a rundă de calif. |
Boruch Skierkier | 2 | 5 | 6 | 11 | ||||
Nicolas Demeroutis | 1 | 7 | 1 | 9 | |||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Leonardo Catani | 2 | 6 | 6 | |||||
Jera Staley | 0 | 1 | 0 | ||||||
13.10.19 2-a rundă de calif. |
Leonardo Catani | 2 | 7 | 6 | |||||
Luigi Castelletti | 0 | 63 | 2 | ||||||
13.10.19 2-a rundă de calif. |
Jose Joaquin Miranda Cisneros | 2 | 6 | 6 | |||||
Diego Digraci | 0 | 3 | 4 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Leonardo Lopez Linquet | 2 | 6 | 6 | |||||
Artur Kulibaba | 0 | 3 | 1 | ||||||
13.10.19 2-a rundă de calif. |
Leonardo Lopez Linquet | 2 | 6 | 3 | 10 | ||||
Mohamed Nazim Makhlouf | 1 | 3 | 6 | 6 | |||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Ignacio Vinas | 2 | 6 | 6 | |||||
Jason Janis | 0 | 4 | 1 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Diego Digraci | 2 | 6 | 6 | |||||
Sevan Kelpetindjian | 0 | 1 | 1 | ||||||
M25 Claremont | seturi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
13.10.19 Finală |
Michael Geerts | 2 | 6 | 6 | |||||
Liam Broady | 0 | 3 | 2 | ||||||
Roja de | seturi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
13.10.19 Finală |
Carlos Gimeno Valero | 2 | 6 | 6 | |||||
Johan Nikles | 0 | 4 | 2 | ||||||
M25 Rio De | seturi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
13.10.19 Finală |
Sebastian Baez | 1 | 4 | 6 | 4 | ||||
Tomas Martin Etcheverry retragere | 0 | 6 | 4 | 1 | |||||
M25 Tay Ninh | seturi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
13.10.19 Finală |
Daniel Nguyen | 2 | 6 | 6 | |||||
Rio Noguchi | 0 | 4 | 2 | ||||||
M25 Toowoomba | seturi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
13.10.19 Finală |
Dayne Kelly | 2 | 1 | 6 | 6 | ||||
Jacob Grills | 1 | 6 | 3 | 0 | |||||
M25 Waco | seturi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Mate Zsiga | 2 | 7 | 6 | |||||
Finn Bass | 0 | 5 | 0 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Connor Farren | 2 | 7 | 6 | |||||
Hendrik Jebens | 0 | 61 | 2 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Luke Johnson | 2 | 1 | 6 | 13 | ||||
Julian Bradley | 1 | 6 | 3 | 11 | |||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Jack Findel-Hawkins | 2 | 7 | 6 | |||||
Reese Stalder | 0 | 63 | 4 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
George Goldhoff | 2 | 6 | 6 | |||||
Justin Roberts | 0 | 3 | 2 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Alfredo Perez | 2 | 6 | 6 | |||||
Dragos Constantin Ignat | 0 | 1 | 4 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Adam Jones | 1 | 6 | ||||||
Adrian Andreev retragere | 0 | 2 | |||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Felix Corwin | 2 | 6 | 7 | |||||
Jimmy Bendeck | 0 | 4 | 67 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Tanner K Smith | 2 | 6 | 6 | |||||
Siem Woldeab | 0 | 1 | 2 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Barnaby Smith | 2 | 6 | 6 | |||||
Logan Smith | 0 | 2 | 1 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Eduardo Roldan | 2 | 7 | 7 | |||||
Peter Bothwell | 0 | 64 | 60 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Matt Kuhar | 2 | 6 | 6 | |||||
Nathaniel Han | 0 | 0 | 3 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Eric Morris | 2 | 6 | 6 | |||||
Myles Martin | 0 | 2 | 3 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Vasil Kirkov | 2 | 6 | 4 | 10 | ||||
Jody Maginley | 1 | 1 | 6 | 8 | |||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Alastair Gray | 2 | 6 | 6 | 12 | ||||
Eliot Spizzirri | 1 | 75 | 3 | 10 | |||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Tadeas Paroulek | 2 | 1 | 6 | 10 | ||||
Sven Lah | 1 | 6 | 3 | 4 | |||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Rinky Hijikata | 2 | 4 | 6 | 10 | ||||
Vikas Deo | 1 | 6 | 3 | 8 | |||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Alexander Lebedev | 2 | 7 | 6 | |||||
Constantin Frantzen | 0 | 63 | 2 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Gabriel Evans | 2 | 6 | 6 | |||||
Juan Manuel Benitez Chavarriaga | 0 | 1 | 2 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Nevin Arimilli | 2 | 6 | 4 | 10 | ||||
Christopher Frantzen | 1 | 4 | 6 | 8 | |||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Noah Berry | 2 | 7 | 1 | 10 | ||||
Grey Hamilton | 1 | 5 | 6 | 8 | |||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Quinn Vandecasteele | 2 | 6 | 6 | |||||
Nathan Chavez | 0 | 4 | 3 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Alexander Richards | 2 | 3 | 7 | 10 | ||||
A.j. Catanzariti | 1 | 6 | 5 | 7 | |||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Ryan Dickerson | 2 | 6 | 6 | |||||
Rahul Dhokia | 0 | 2 | 2 | ||||||
M25+H Lagos | seturi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
13.10.19 Sfert de finală |
Aldin Setkic | 2 | 6 | 6 | |||||
Aziz Dougaz | 0 | 3 | 3 | ||||||
13.10.19 Semifinală |
Aldin Setkic | 2 | 6 | 5 | 6 | ||||
David Pichler | 1 | 3 | 7 | 2 | |||||
13.10.19 Semifinală |
Calvin Hemery | 2 | 6 | 6 | |||||
Takanyi Garanganga | 0 | 4 | 0 | ||||||
13.10.19 Sfert de finală |
Calvin Hemery | 2 | 7 | 6 | |||||
Mehluli Don Ayanda Sibanda | 0 | 5 | 4 | ||||||
13.10.19 Sfert de finală |
David Pichler | 2 | 6 | 7 | |||||
Aryan Goveas | 0 | 2 | 64 | ||||||
M25+H Rodez | seturi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Joffrey De Schepper | 2 | 6 | 6 | |||||
Hugo Cazaban | 0 | 3 | 2 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Herve Antchandie | 2 | 6 | 6 | |||||
Victor Huet | 0 | 3 | 3 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Maxence Beauge | 2 | 6 | 6 | |||||
Guillaume Delamarre | 0 | 0 | 0 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Maxence Broville | 2 | 6 | 6 | |||||
Bradley Paliska | 0 | 3 | 3 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Benjamin Pietri | 2 | 6 | 6 | |||||
Lofo Ramiaramanan | 0 | 1 | 3 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Louis Dussin | 2 | 4 | 7 | 14 | ||||
Theo Arribage | 1 | 6 | 5 | 12 | |||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Allan Deschamps | 2 | 6 | 7 | |||||
Lilian Prod'Homme | 0 | 1 | 5 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Simon Reveniau | 2 | 6 | 6 | |||||
Loic Blanco | 0 | 0 | 1 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Adan Freire Da Silva | 2 | 6 | 6 | |||||
Max Van Wijk | 0 | 2 | 0 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Titouan Droguet | 2 | 6 | 6 | |||||
Julien De Cuyper | 0 | 3 | 3 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Nikolay Vylegzhanin | 2 | 6 | 6 | |||||
Arthur Hugounenq | 0 | 2 | 2 | ||||||
13.10.19 1-a rundă de calif. |
Mathis Moysan | 2 | 7 | 7 | |||||
Nathan Freire Da Silva | 0 | 5 | 63 | ||||||
Mouilleron Le Captif | seturi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
13.10.19 Finală |
Mikael Ymer | 2 | 6 | 6 | |||||
Mathias Bourgue | 0 | 1 | 4 | ||||||
Santo Domingo Challenger | seturi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
13.10.19 Finală |
Juan Pablo Varillas | 2 | 6 | 2 | 6 | ||||
Federico Coria | 1 | 3 | 6 | 2 | |||||
Shanghai | seturi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
13.10.19 Finală |
Daniil Medvedev | 2 | 6 | 6 | |||||
Alexander Zverev | 0 | 4 | 1 | ||||||
Fairfield Challenger | seturi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
13.10.19 Finală |
Darian King/Peter Polansky | 2 | 6 | 3 | 12 | ||||
Andre Goransson/Sem Verbeek | 1 | 4 | 6 | 10 | |||||
Mouilleron Le Captif | seturi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
13.10.19 Finală |
Jonny O'Mara/Ken Skupski | 2 | 6 | 6 | |||||
Sander Arends/David Pel | 0 | 1 | 4 | ||||||
Santo Domingo Challenger | seturi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
13.10.19 Finală |
Ariel Behar/Gonzalo Escobar | 2 | 6 | 6 | 12 | ||||
Orlando Luz/Luis David Martinez | 1 | 75 | 4 | 10 | |||||
Shanghai | seturi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
13.10.19 Finală |
Mate Pavic/Bruno Soares | 2 | 6 | 6 | |||||
Lukasz Kubot/Marcelo Melo | 0 | 4 | 2 |