Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Indoor Hard Spain Davis Cup Finals seturi 1 2 3 4 5
18.11.19
Rubber 1
Karen Khachanov 2 6 6 6
Borna Coric 1 74 4 4
18.11.19
Andrey Rublev 2 6 6
Borna Gojo 0 3 3
bărbaţi simplu Indoor Hard Spain Davis Cup Finals seturi 1 2 3 4 5
18.11.19
Rubber 1
Steve Darcis 2 6 6
Santiago Giraldo 0 3 2
18.11.19
David Goffin 2 3 6 6
Daniel Elahi Galan 1 6 3 3
bărbaţi simplu Indoor Hard Spain Davis Cup Finals seturi 1 2 3 4 5
18.11.19
Rubber 1
Vasek Pospisil 2 7 7
Fabio Fognini 0 65 5
18.11.19
Denis Shapovalov 2 7 6 7
Matteo Berrettini 1 65 73 65
bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
18.11.19
2-a rundă de calif.
Petru-Alexandru Luncanu 2 6 6
Osmancan Soyler 0 2 2
18.11.19
2-a rundă de calif.
Dragos Dima 2 6 6
Kuzey Cekirge 0 1 1
18.11.19
2-a rundă de calif.
Pavle Daljev 2 6 6
Matei Adrian Georgescu 0 1 1
18.11.19
2-a rundă de calif.
Vladimir Filip 2 7 6
Mihailo Radosavljevic 0 5 1
18.11.19
2-a rundă de calif.
Alexis Boureau 2 6 6
Berk Ilkel 0 1 3
18.11.19
2-a rundă de calif.
Razvan Marius Codescu 2 6 4 10
Mert Arabaci 1 1 6 8
18.11.19
2-a rundă de calif.
Valentin Vanta 2 6 7
Michalis Sakellaridis 0 2 64
18.11.19
2-a rundă de calif.
Vladislav Ivanov 2 6 6
Ruben Busch 0 3 3
18.11.19
2-a rundă de calif.
Karlo Kranic 2 3 6 10
Bozo Barun 1 6 3 4
18.11.19
2-a rundă de calif.
Tomas Farjat 2 7 6
Filip Krolo 0 5 1
18.11.19
2-a rundă de calif.
Octavio Volpi 2 6 6
Alexander Simion 0 4 1
18.11.19
2-a rundă de calif.
Andrea Picchione 2 6 6
Federico Bertuccioli 0 3 1
bărbaţi simplu Hard USA M15 Austin seturi 1 2 3 4 5
18.11.19
1-a rundă de calif.
Antonio Ruiz-Rosales 2 6 6
Maximilian Sinn 0 0 1
18.11.19
1-a rundă de calif.
Jimmy Bendeck 2 6 6
Austin Colbert 0 0 0
18.11.19
1-a rundă de calif.
Adrian Oetzbach 2 6 6
Julian Noah Steinhausen 0 0 3
18.11.19
1-a rundă de calif.
Chih Chi Huang 2 7 6
Ricardo Alban 0 5 2
18.11.19
1-a rundă de calif.
Colin Markes 2 6 6
Eduardo Neftali Irizarry 0 4 1
18.11.19
1-a rundă de calif.
Eric Morris 2 6 6
Matthew Vos 0 3 3
18.11.19
1-a rundă de calif.
Connor Johnson 2 6 6
Lazar Markovic 0 3 2
18.11.19
1-a rundă de calif.
Preston Brown 2 6 6
Luke Lawson 0 0 0
18.11.19
1-a rundă de calif.
Joshua Sheehy 2 7 5 10
Jacob Bullard 1 5 7 1
18.11.19
1-a rundă de calif.
Nathan Chavez 2 6 6
Snehin Yerragudi 0 1 1
18.11.19
1-a rundă de calif.
Nevin Arimilli 2 6 6
Joao Pedro Alcantara 0 3 3
18.11.19
1-a rundă de calif.
Leighton Allen 2 6 6
Eshan Talluri 0 2 3
18.11.19
1-a rundă de calif.
Ishaan Ravichander 2 6 6
Kevin Gardner 0 2 0
18.11.19
1-a rundă de calif.
Angel Diaz Jalil 2 6 6
Pierce Rollins 0 3 3
bărbaţi simplu Hard Mexico M15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
18.11.19
2-a rundă de calif.
Luis Patino 2 7 6
Wally Thayne 0 5 4
18.11.19
2-a rundă de calif.
Manuel Barros 2 7 2 10
Skyler Butts 1 5 6 7
18.11.19
2-a rundă de calif.
Julian Bradley 2 6 6
Sebastian Eguez 0 3 2
18.11.19
2-a rundă de calif.
Nicholas Alexander Reyes 2 3 6 11
Jesse Flores 1 6 2 9
18.11.19
2-a rundă de calif.
Nicholas Bybel 2 6 6
Kiranpal Pannu 0 4 4
18.11.19
2-a rundă de calif.
Cameron Green 2 6 6
Rafael Giotis 0 2 4
18.11.19
2-a rundă de calif.
Ajeet Rai 1 6 3
Moerani Bouzige retragere 0 2 0
18.11.19
2-a rundă de calif.
Eduardo Ribeiro 1 6
Tommaso Carnevale-Miino retragere 0 3
18.11.19
2-a rundă de calif.
Karlo Cubelic 2 6 6
Camilo Andres Alvarez Vergara 0 0 0
18.11.19
2-a rundă de calif.
Laurin Aerne 1 2
Joshua Ortlip retragere 0 1
18.11.19
2-a rundă de calif.
Juan Alejandro Hernandez 2 6 6
Javier Gonzalez (CHI) 0 0 2
18.11.19
2-a rundă de calif.
Daniel Antonio Nunez 2 6 6
Agustin Maria Gascia 0 2 0
bărbaţi simplu Indoor Hard USA M15 East Lansing seturi 1 2 3 4 5
18.11.19
2-a rundă de calif.
David Fox 2 6 6
James Story 0 2 2
18.11.19
2-a rundă de calif.
Enzo Wallart 2 6 6
Langford Hills 0 3 3
18.11.19
2-a rundă de calif.
Constant De La Bassetiere 2 6 6
Andrew Cahn 0 3 3
18.11.19
2-a rundă de calif.
Jordan Parker 2 6 7
Keaton Cullimore 0 4 64
18.11.19
2-a rundă de calif.
Tanner K Smith 2 6 6
Daniil Kakhniuk 0 4 4
18.11.19
2-a rundă de calif.
Matt Kuhar 2 6 7
Carson Gates 0 0 5
18.11.19
2-a rundă de calif.
Alex Kobelt 2 6 7
Abraham Asaba 0 4 64
18.11.19
2-a rundă de calif.
Christian Lakoseljac 2 7 6
Steven Forman (USA) 0 65 4
18.11.19
2-a rundă de calif.
Siddhant Banthia 2 6 6
Austin Russell 0 3 4
18.11.19
2-a rundă de calif.
Brandon Perez 2 6 6
Joshua Portnoy 0 4 3
18.11.19
2-a rundă de calif.
Gabriel Diallo 2 6 6
Luke Baylis 0 3 3
18.11.19
2-a rundă de calif.
Millen Hurrion 2 6 6
Murphy Cassone 0 0 0
bărbaţi simplu Hard Greece M15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
18.11.19
2-a rundă de calif.
Stephanos Schinas 2 6 6
Yeongseok Jeong 0 4 3
18.11.19
2-a rundă de calif.
Eleftherios Theodorou 2 6 6
Stefan Palosi 0 2 0
18.11.19
2-a rundă de calif.
Shahar Elbaz 2 6 6
Vasileios Voltirakis 0 1 3
18.11.19
2-a rundă de calif.
Martin Dimitrov 2 6 2 10
Stamatis Kapiris 1 2 6 6
18.11.19
2-a rundă de calif.
Uisung Park 2 6 6
Harry David Meehan 0 1 3
18.11.19
2-a rundă de calif.
Sean Hodkin 2 7 6
Stylianos Perdikogiannis 0 5 3
18.11.19
2-a rundă de calif.
Neil Oberleitner 2 6 3 12
Ran Amar 1 2 6 10
18.11.19
2-a rundă de calif.
Deney Wassermann 2 2 6 10
Jonathan Binding 1 6 3 5
18.11.19
2-a rundă de calif.
Admir Kalender 2 6 6
Dax Donders 0 4 2
18.11.19
2-a rundă de calif.
Jackson Varney 2 6 6
Mihailo Popovic 0 2 1
18.11.19
2-a rundă de calif.
Martin Van Der Meerschen 2 6 6
Jack Gibbens 0 1 1
18.11.19
2-a rundă de calif.
Lodewijk Weststrate 2 6 6
Seongbin Sim 0 1 3
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
18.11.19
2-a rundă de calif.
Damien Bayard 2 6 6
Alex Ganchev 0 0 1
18.11.19
Calificare
Damien Bayard 2 6 6
Egor Noskin 0 0 0
18.11.19
2-a rundă de calif.
Loic Ratsaratany 2 4 6 10
Pablo Carretero 1 6 4 1
18.11.19
2-a rundă de calif.
Alejandro Garcia 2 6 6
Roman Nashatyrkin 0 3 2
18.11.19
Calificare
Alejandro Garcia 2 6 6
Nicolas Tepmahc 0 2 3
18.11.19
2-a rundă de calif.
Guillaume Dermiens 2 6 6
Skander Ben Fraj 0 2 2
18.11.19
Calificare
Guillaume Dermiens 2 6 7
Miles Jones 0 3 5
18.11.19
2-a rundă de calif.
Mario Mansilla Diez 2 6 6
Jake Hersey 0 4 2
18.11.19
2-a rundă de calif.
Mattia Frinzi 2 6 6
Ervin Haris Eminefendic 0 4 1
18.11.19
Calificare
Mattia Frinzi 2 6 6
Mario Mansilla Diez 0 3 2
18.11.19
Calificare
Diego Fernandez Flores 2 6 6
Loic Ratsaratany 0 3 1
18.11.19
2-a rundă de calif.
Diego Fernandez Flores 2 6 6
Lewei Cai 0 1 1
18.11.19
2-a rundă de calif.
Nicolas Tepmahc 2 6 6
Marko Lazic 0 4 2
18.11.19
2-a rundă de calif.
Miles Jones 2 4 6 14
Ivan Denisov 1 6 4 12
18.11.19
2-a rundă de calif.
Maxim Krapivin 2 1 6 11
Pietro Marino 1 6 2 9
18.11.19
Calificare
Maxim Krapivin 2 7 6
Nikita Filatov 0 65 0
18.11.19
2-a rundă de calif.
Egor Noskin 2 7 6
Quentin Gueydan 0 5 1
18.11.19
2-a rundă de calif.
Nikita Filatov 2 6 7
Charl Morgan 0 3 63
bărbaţi simplu Carpet France M15 Sarreguemines seturi 1 2 3 4 5
18.11.19
Calificare
Justin Eleveld 2 6 6
Alessandro Dragoni 0 1 0
18.11.19
Calificare
Paul Valsecchi 2 6 4 10
Alexander Wolfschmidt 1 4 6 4
18.11.19
Calificare
Boris Fassbender 2 6 6
Tom Paris 0 3 2
18.11.19
Calificare
Maxence Beauge 2 1 6 11
Louis Lechevretel 1 6 4 9
18.11.19
Calificare
Ugo Blanchet 2 6 6 10
Julien De Cuyper 1 1 71 6
18.11.19
Calificare
Batiste Klein 2 6 6 12
Niklas Schell 1 72 3 10
18.11.19
Calificare
Adan Freire Da Silva 2 7 6
Niklas Johansson 0 61 1
18.11.19
Calificare
Yannik Steinegger 2 6 6
Lynn Max Kempen 0 1 1
bărbaţi simplu Zgura USA M25 Naples seturi 1 2 3 4 5
18.11.19
2-a rundă de calif.
Jose Pereira 2 6 6
Quinn Snyder 0 1 3
18.11.19
2-a rundă de calif.
Gonzalo Lama 2 6 6
Boris Arias 0 2 3
18.11.19
2-a rundă de calif.
Dragos Constantin Ignat 2 7 6
Rowland Phillips 0 64 4
18.11.19
2-a rundă de calif.
Mehdi Laalej 2 3 6 12
Maxime Mora 1 6 2 10
18.11.19
2-a rundă de calif.
Alan Kohen 2 6 6
Matthis Ross 0 4 1
18.11.19
2-a rundă de calif.
Benjamin Dhoe 2 6 6
Nikolas Tvedt 0 2 2
18.11.19
2-a rundă de calif.
Preston Touliatos 2 6 6
Patrick Daciek 0 4 2
18.11.19
2-a rundă de calif.
Oliver Crawford 2 6 6
Aidan Mayo 0 1 1
18.11.19
2-a rundă de calif.
Alvaro Fernandez Horta 2 4 6 10
Jason Kros 1 6 4 6
18.11.19
2-a rundă de calif.
Alejandro Moro Canas 2 6 6
Joel Link 0 3 3
18.11.19
2-a rundă de calif.
Daniel Labrador 2 3 7 10
Cash Hanzlik 1 6 5 5
18.11.19
2-a rundă de calif.
Ronald Hohmann 2 6 6
Alfredo Perez 0 1 1
bărbaţi simplu Zgura Portugal Maia Challenger seturi 1 2 3 4 5
18.11.19
1-a rundă
Andrea Arnaboldi 2 6 7
Carlos Gomez-Herrera 0 1 5
18.11.19
1-a rundă
Ivan Nedelko 2 6 6
Inigo Cervantes 0 1 4
18.11.19
1-a rundă
Javier Marti 2 6 6
Raul Brancaccio 0 4 4
18.11.19
1-a rundă
Maximilian Neuchrist 2 6 6
Francisco Cabral 0 4 2
18.11.19
Calificare
Fabrizio Ornago 1 6 2 3
Maxime Hamou retragere 0 4 6 0
18.11.19
1-a rundă
Riccardo Bonadio 2 4 7 6
Teimuraz Gabashvili 1 6 63 1
18.11.19
1-a rundă
Gian Marco Moroni 2 6 7
Viktor Galovic 0 3 66
18.11.19
1-a rundă
Zdenek Kolar 2 6 6
Joao Monteiro 0 2 2
18.11.19
Calificare
Andrea Vavassori 2 7 6
Fabio Coelho 0 5 4
18.11.19
1-a rundă
Vit Kopriva 2 6 6
Luis Faria 0 0 2
18.11.19
1-a rundă
Jurij Rodionov 2 6 6 6
Tiago Cacao 1 4 76 3
bărbaţi dublu Indoor Hard Spain Davis Cup Finals seturi 1 2 3 4 5
18.11.19
Karen Khachanov/Andrey Rublev 2 7 6
Ivan Dodig/Nikola Mektic 0 63 4
bărbaţi dublu Indoor Hard Spain Davis Cup Finals seturi 1 2 3 4 5
18.11.19
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 2 6 6 7
Sander Gille/Joran Vliegen 1 75 4 63
bărbaţi dublu Indoor Hard Spain Davis Cup Finals seturi 1 2 3 4 5
18.11.19
Matteo Berrettini/Fabio Fognini 2 6 3 6
Vasek Pospisil/Denis Shapovalov 1 2 6 3
<