Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura France Aix En Provence seturi 1 2 3 4 5
05.09.20
1-a rundă de calif.
Ruben Bemelmans 2 7 4 6
Peter Polansky 1 64 6 3
05.09.20
1-a rundă de calif.
Renzo Olivo 2 6 6
Benjamin Bonzi 0 4 4
05.09.20
1-a rundă de calif.
Roberto Cid Subervi 2 6 6
Elliot Benchetrit 0 1 1
05.09.20
1-a rundă de calif.
Enzo Couacaud 1 3 6 4
Ulises Blanch retragere 0 6 3 1
05.09.20
1-a rundă de calif.
Elias Ymer 2 7 6
Marco Trungelliti 0 64 1
05.09.20
1-a rundă de calif.
Hugo Gaston 2 6 6
Maxime Janvier 0 3 0
05.09.20
1-a rundă de calif.
Arthur Cazaux 2 6 6
Juan Pablo Ficovich 0 3 4
05.09.20
1-a rundă de calif.
Giovanni Mpetshi Perricard 2 6 6 7
Joao Menezes 1 73 1 64
bărbaţi simplu Zgura All Lower level seturi 1 2 3 4 5
05.09.20
1-a rundă
Maxime Chazal 2 6 7
Stuart Parker 0 4 65
05.09.20
1-a rundă
Gage Brymer 2 7 7
Omni Kumar 0 62 5
05.09.20
1-a rundă
Sebastian Eguez 2 6 6
Michael Redlicki 0 0 1
05.09.20
1-a rundă
Djurabeck Karimov 2 6 6
Nick Chappell 0 1 1
05.09.20
1-a rundă
Luis Humberto Lopez 2 3 6 10
Ivan Nedelko 1 6 3 7
05.09.20
1-a rundă
Alexis Canter 2 6 6
Lui Maxted 0 4 3
05.09.20
1-a rundă
Sergey Fomin 0 2 3
Alexis Gautier 2 6 5
05.09.20
1-a rundă
Dusty H. Boyer 2 6 6
Nick Chappell 0 2 4
05.09.20
1-a rundă
Stuart Parker 2 6 6
Francisco Comesana 0 3 3
05.09.20
1-a rundă
Anton Matusevich 2 4 6 9
Julian Cash 1 6 4 4
05.09.20
1-a rundă
Francisco Comesana 2 6 7
Aziz Dougaz 0 2 5
05.09.20
1-a rundă
Arthur Fery 2 6 7
Billy Harris 0 4 64
bărbaţi simplu Zgura Italy Cordenons Challenger seturi 1 2 3 4 5
05.09.20
Semifinală
Bernabe Zapata Miralles 2 6 6
Alejandro Tabilo 0 1 0
05.09.20
Semifinală
Carlos Alcaraz Garfia 2 6 7
Daniel Altmaier 0 1 66
bărbaţi simplu Zgura Switzerland M15 Caslano seturi 1 2 3 4 5
05.09.20
Semifinală
Alessandro Bega 2 1 6 6
Harold Mayot 1 6 3 4
05.09.20
Semifinală
Sandro Ehrat 2 6 6
Francesco Forti 0 2 4
bărbaţi simplu Zgura Ukraine M15 Novomoskovsk seturi 1 2 3 4 5
05.09.20
Semifinală
Bogdan Bobrov 2 0 6 6
Yaraslav Shyla 1 6 1 4
05.09.20
Semifinală
Oleksii Krutykh 2 6 6
Wojciech Marek 0 3 2
bărbaţi simplu Zgura Czech Republic Ostrava Challenger seturi 1 2 3 4 5
05.09.20
Semifinală
Aslan Karatsev 2 6 6
Botic Van De Zandschulp 0 3 3
05.09.20
Semifinală
Oscar Otte 2 6 6
Tallon Griekspoor 0 2 4
bărbaţi simplu Zgura Czech Republic Prostejov Challenger seturi 1 2 3 4 5
05.09.20
1-a rundă de calif.
Teimuraz Gabashvili 1 3
Lukas Lacko retragere 0 0
05.09.20
1-a rundă de calif.
Lukas Rosol 2 6 6
Jonas Forejtek 0 4 2
05.09.20
1-a rundă de calif.
Filip Horansky 2 6 6
Nicola Kuhn 0 3 4
05.09.20
1-a rundă de calif.
Frederico Ferreira Silva 1 6 2
Viktor Troicki retragere 0 2 0
05.09.20
1-a rundă de calif.
Dmitry Popko 2 6 6
Goncalo Oliveira 0 4 4
05.09.20
1-a rundă de calif.
Aleksandar Vukic 2 6 6
Brayden Schnur 0 2 4
05.09.20
1-a rundă de calif.
Roman Safiullin 2 6 7
Vit Kopriva 0 3 66
05.09.20
1-a rundă de calif.
Carlos Taberner 2 1 6 7
Alex Molcan 1 6 2 5
bărbaţi simplu Hard USA New York seturi 1 2 3 4 5
05.09.20
a 3-a rundă
Vasek Pospisil 3 7 2 4 6 6
Roberto Bautista Agut 2 5 6 6 3 2
05.09.20
a 3-a rundă
Dominic Thiem 3 6 6 3 6
Marin Cilic 1 2 2 6 3
05.09.20
a 3-a rundă
Daniil Medvedev 3 6 6 6
Jeff Wolf 0 3 3 2
05.09.20
a 3-a rundă
Andrey Rublev 3 6 6 6
Salvatore Caruso 0 0 4 0
05.09.20
a 3-a rundă
Matteo Berrettini 3 6 6 6
Casper Ruud 0 4 4 2
05.09.20
a 3-a rundă
Frances Tiafoe 3 6 6 6
Marton Fucsovics 0 2 3 2
05.09.20
a 3-a rundă
Alex De Minaur 3 6 0 4 6 6
Karen Khachanov 2 4 6 6 3 1
05.09.20
a 3-a rundă
Felix Auger Aliassime 3 6 6 6
Corentin Moutet 0 1 0 4
bărbaţi dublu Zgura Italy Cordenons Challenger seturi 1 2 3 4 5
05.09.20
Finală
Ariel Behar/Andrey Golubev 2 7 6
Andres Molteni/Hugo Nys 0 5 4
bărbaţi dublu Zgura Switzerland M15 Caslano seturi 1 2 3 4 5
05.09.20
Finală
Alexander Erler/David Pichler 2 7 6
Antoine Cornut-Chauvinc/Harold Mayot 0 5 4
bărbaţi dublu Zgura Ukraine M15 Novomoskovsk seturi 1 2 3 4 5
05.09.20
Finală
Vladyslav Orlov/Denis Yevseyev 2 6 5 13
Wojciech Marek/Eric Vanshelboim 1 4 7 11
bărbaţi dublu Zgura Czech Republic Ostrava Challenger seturi 1 2 3 4 5
05.09.20
Finală
Artem Sitak/Igor Zelenay 2 7 6
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow 0 5 4
bărbaţi dublu Hard USA New York seturi 1 2 3 4 5
05.09.20
a 2-a rundă
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau 2 4 6 6
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 1 6 3 4
05.09.20
a 2-a rundă
Rohan Bopanna/Denis Shapovalov 2 4 6 6
Kevin Krawietz/Andreas Mies 1 6 4 3
05.09.20
a 2-a rundă
Jamie Murray/Neal Skupski 2 6 6
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop 0 3 2
05.09.20
a 2-a rundă
Mate Pavic/Bruno Soares 2 5 7 6
Jack Sock/Jack Withrow 1 7 65 4
<