Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura All Lower level seturi 1 2 3 4 5
10.09.20
1-a rundă
Aldin Setkic 2 6 3 5
Alen Rogic Hadzalic 1 4 6 2
10.09.20
1-a rundă
Samuel Fletcher 2 6 6
Jordi Arconada 0 1 4
10.09.20
1-a rundă
Samuel Fletcher 2 7 6
Alejandro Gomez 0 5 0
10.09.20
1-a rundă
Mirza Basic 2 6 6
Luka Pavlovic 0 0 4
10.09.20
1-a rundă
Alexander Sarkissian 2 6 4 11
Mousheg Hovhannisyan 1 4 6 9
10.09.20
1-a rundă
Raymond Sarmiento 2 6 6
Dennis Novikov 0 3 3
10.09.20
1-a rundă
Martin Redlicki 2 6 3 10
Toby D. Boyer 1 2 6 8
10.09.20
1-a rundă
Sarp Agabigun 2 7 6
Goran Markovic 0 64 2
10.09.20
1-a rundă
Matias Zukas 2 6 6
Gorazd Srbljak 0 4 0
10.09.20
1-a rundă
Domagoj Biljesko 2 6 5 6
Daniil Glinka 1 2 7 3
10.09.20
1-a rundă
Koray Kirci 2 6 6
Stefan Micov 0 2 3
10.09.20
1-a rundă
Rayane Roumane 2 6 6
Francisco Comesana 0 2 2
10.09.20
1-a rundă
Ergi Kirkin 2 6 6
Dejan Katic 0 4 1
10.09.20
1-a rundă
Sergey Fomin 2 6 0 10
Antoine Escoffier 1 3 6 5
10.09.20
1-a rundă
Yanki Erel 2 6 6 6
Dusan Rajic 1 1 74 0
10.09.20
1-a rundă
Joshua Ortlip 2 4 7 10
Nick Chappell 1 6 5 8
bărbaţi simplu Zgura Austria Kitzbuhel seturi 1 2 3 4 5
10.09.20
a 2-a rundă
Feliciano Lopez 2 7 6 7
Guido Pella 1 5 74 63
10.09.20
a 2-a rundă
Federico Delbonis 2 7 6
Nikoloz Basilashvili 0 5 3
10.09.20
a 2-a rundă
Yannick Hanfmann 2 4 6 6
Dusan Lajovic 1 6 3 4
10.09.20
a 2-a rundă
Diego Sebastian Schwartzman 2 6 2 7
Sebastian Ofner 1 2 6 5
10.09.20
a 2-a rundă
Maximilian Marterer 2 6 6
Hubert Hurkacz 0 1 4
10.09.20
a 2-a rundă
Laslo Djere 2 6 6
Jannik Sinner 0 4 4
10.09.20
a 2-a rundă
Miomir Kecmanovic 2 6 6
Jordan Thompson 0 2 2
10.09.20
a 2-a rundă
Marc-Andrea Huesler 2 6 6
Fabio Fognini 0 1 2
bărbaţi simplu Zgura Romania M15 Bucharest seturi 1 2 3 4 5
10.09.20
a 2-a rundă
Franco Agamenone 2 6 6
Valentin Vanta 0 1 2
10.09.20
a 2-a rundă
Dragos Dima 2 2 6 7
Stefan Palosi 1 6 4 5
10.09.20
a 2-a rundă
Dan Added 2 6 6
Michal Dembek 0 4 4
10.09.20
a 2-a rundă
Duje Ajdukovic 1 6 2
Calin Manda retragere 0 0 0
10.09.20
a 2-a rundă
Antoine Cornut-Chauvinc 2 6 6
Maxime Hamou 0 3 2
10.09.20
a 2-a rundă
Timofey Skatov 2 6 7
Manuel Guinard 0 4 64
10.09.20
a 2-a rundă
Filip Cristian Jianu 2 6 6
Radu Mihai Papoe 0 4 4
10.09.20
a 2-a rundă
Titouan Droguet 2 6 6
Nicholas David Ionel 0 2 2
bărbaţi simplu Hard Portugal M15 Sintra seturi 1 2 3 4 5
10.09.20
a 2-a rundă
Gastao Elias 2 6 6
Robert Strombachs 0 1 2
10.09.20
a 2-a rundă
Sebastian Fanselow 2 6 6
Benjamin Pietri 0 2 2
10.09.20
a 2-a rundă
Joao Monteiro 2 6 4 6
Ricardo Ojeda Lara 1 4 6 4
10.09.20
a 2-a rundă
Leonardo Civita-Telles 2 3 7 6
Alexis Gautier 1 6 5 4
10.09.20
a 2-a rundă
Aziz Dougaz 2 6 6
Joao Lucas Reis Da Silva 0 4 4
10.09.20
a 2-a rundă
Nuno Borges 2 6 7
Mateus Alves (2001) 0 2 5
10.09.20
Sfert de finală
Lucas Catarina 2 6 6
Aziz Dougaz 0 0 3
10.09.20
a 2-a rundă
Lucas Catarina 2 6 7
Gauthier Onclin 0 3 5
10.09.20
a 2-a rundă
Nicolas Alvarez Varona 2 6 6
Roberto Ortega-Olmedo 0 2 4
bărbaţi simplu Zgura Czech Republic Prostejov Challenger seturi 1 2 3 4 5
10.09.20
Sfert de finală
Pablo Andujar 2 6 7
Jozef Kovalik 0 2 63
10.09.20
Sfert de finală
Stefano Travaglia 2 3 6 6
Martin Klizan 1 6 2 1
10.09.20
Sfert de finală
Kamil Majchrzak 2 6 6
Aleksandar Vukic 0 4 1
10.09.20
Sfert de finală
Jiri Lehecka 2 6 6
Filip Horansky 0 1 1
bărbaţi dublu Zgura Austria Kitzbuhel seturi 1 2 3 4 5
10.09.20
Sfert de finală
Ivan Dodig/Filip Polasek 2 6 1 10
Luke Bambridge/Ben Mclachlan 1 1 6 4
10.09.20
Sfert de finală
Marcel Granollers/Horacio Zeballos 2 6 6
Marcus Daniell/Philipp Oswald 0 2 4
10.09.20
Sfert de finală
Austin Krajicek/Franko Skugor 2 6 6 10
Max Purcell/Luke Saville 1 2 73 8
bărbaţi dublu Zgura Romania M15 Bucharest seturi 1 2 3 4 5
10.09.20
Sfert de finală
Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan 2 7 6
Matei Adrian Georgescu/Mihai Razvan Marinescu 0 5 4
10.09.20
Sfert de finală
Adrian Barbu/Stefan Palosi 2 7 6
Carlos Lopez Montagud/Timofey Skatov 0 63 2
10.09.20
Sfert de finală
Michal Dembek/Georgii Kravchenko 2 6 6
Franco Agamenone/Manuel Guinard 0 2 1
10.09.20
Sfert de finală
Marius Copil/Nicolae Frunza 2 7 6
Victor Crivoi/Nicholas David Ionel 0 68 3
bărbaţi dublu Hard Portugal M15 Sintra seturi 1 2 3 4 5
10.09.20
Sfert de finală
Carlos Boluda-Purkiss/Roberto Ortega-Olmedo 2 6 7
Mateus Alves (2001)/Igor Ribeiro Marcondes 0 3 65
10.09.20
Sfert de finală
Fabian Fallert/Nicolas Moreno De Alboran 2 6 6
Matias Franco Descotte/Goncalo Falcao 0 1 4
10.09.20
Sfert de finală
Savriyan Danilov/Nick Hardt 2 7 4 10
Antoine Bellier/Lucas Poullain 1 62 6 4
10.09.20
Sfert de finală
Sebastian Fanselow/Ryan Peniston 2 4 6 10
Alberto Barroso Campos/Benjamin Winter Lopez 1 6 1 8
bărbaţi dublu Zgura Czech Republic Prostejov Challenger seturi 1 2 3 4 5
10.09.20
Semifinală
N.sriram Balaji/Divij Sharan 2 6 7
David Poljak/Dalibor Svrcina 0 1 5
10.09.20
Semifinală
Zdenek Kolar/Lukas Rosol 2 6 1 10
Sander Arends/David Pel 1 1 6 7
bărbaţi dublu Hard USA New York seturi 1 2 3 4 5
10.09.20
Finală
Mate Pavic/Bruno Soares 2 7 6
Wesley Koolhof/Nikola Mektic 0 5 3
<