Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura All Lower level seturi 1 2 3 4 5
17.09.20
1-a rundă
Aldin Setkic 1 2 6 0
Arsenije Zlatanovic retragere 0 6 4 2
17.09.20
1-a rundă
Mirza Basic 2 6 6
Quentin Folliot 0 2 1
17.09.20
1-a rundă
Evan King 2 6 6
Grigoriy Lomakin 0 1 1
17.09.20
1-a rundă
Antoine Escoffier 2 6 6
Maxime Chazal 0 3 4
17.09.20
1-a rundă
Jules Marie 2 6 6
Maxime Chazal 0 4 2
17.09.20
1-a rundă
Yanais Laurent 2 7 7
Alen Rogic Hadzalic 0 64 5
17.09.20
1-a rundă
Sarp Agabigun 2 6 7
Marko Tepavac 0 4 5
17.09.20
1-a rundă
Luis Humberto Lopez 2 3 7 10
Nick Chappell 1 6 63 1
17.09.20
1-a rundă
Koray Kirci 2 7 7
Jaimee Floyd Angele 0 65 5
17.09.20
1-a rundă
Milan Drinic 2 6 6
Daniil Savelev 0 3 2
17.09.20
1-a rundă
Vladyslav Orlov 2 6 6
Aziz Kijametovic 0 3 2
17.09.20
1-a rundă
Felix Corwin 2 6 4 9
Eric Hadigian 1 4 6 8
17.09.20
1-a rundă
Thomas Laurent 2 6 6
Jules Marie 0 2 3
17.09.20
1-a rundă
Tyler Mercier 2 2 6 10
Grigoriy Lomakin 1 6 4 7
17.09.20
1-a rundă
Nini Gabriel Dica 2 6 6
Dusan Rajic 0 1 4
bărbaţi simplu Zgura Romania Iasi Challenger seturi 1 2 3 4 5
17.09.20
a 2-a rundă
Pablo Andujar 2 6 7
Malek Jaziri 0 2 5
17.09.20
a 2-a rundă
Adrian Menendez-Maceiras 2 6 6 7
Arthur Rinderknech 1 2 79 66
17.09.20
a 2-a rundă
Carlos Taberner 2 6 4 6
Kacper Zuk 1 2 6 3
17.09.20
a 2-a rundă
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 6 6
Francisco Cerundolo 1 3 72 3
bărbaţi simplu Zgura Italy Rome seturi 1 2 3 4 5
17.09.20
a 2-a rundă
Dusan Lajovic 2 7 4 6
Milos Raonic 1 63 6 2
17.09.20
a 2-a rundă
Diego Sebastian Schwartzman 2 6 7
John Millman 0 4 61
17.09.20
a 2-a rundă
Hubert Hurkacz 2 7 3 6
Andrey Rublev 1 66 6 2
17.09.20
a 2-a rundă
Denis Shapovalov 2 6 6
Pedro Martinez Portero 0 4 4
17.09.20
a 2-a rundă
Casper Ruud 2 6 6
Lorenzo Sonego 0 3 4
17.09.20
a 2-a rundă
Dominik Koepfer 2 6 6
Gael Monfils 0 2 4
17.09.20
a 2-a rundă
Ugo Humbert 2 7 7
Fabio Fognini 0 5 64
17.09.20
a 2-a rundă
Lorenzo Musetti 2 6 6
Kei Nishikori 0 3 4
bărbaţi simplu Zgura Romania M15 Curtea de seturi 1 2 3 4 5
17.09.20
a 2-a rundă
Franco Agamenone 2 6 6
Martin Damm 0 4 3
17.09.20
a 2-a rundă
Pol Toledo Bague 2 7 6
Max Houkes 0 5 4
17.09.20
a 2-a rundă
Nicolae Frunza 2 6 6
Timofey Skatov 0 1 0
17.09.20
a 2-a rundă
Vitaliy Sachko 2 6 6
Dragos Dima 0 4 1
17.09.20
a 2-a rundă
Bogdan Pavel 2 6 6
Stefan Palosi 0 4 2
17.09.20
a 2-a rundă
Carlos Lopez Montagud 2 6 6
Tomas Lipovsek Puches 0 3 1
17.09.20
a 2-a rundă
Duje Ajdukovic 2 7 7
Gabriel Donev 0 5 62
17.09.20
a 2-a rundă
Alex Marti Pujolras 2 5 6 7
Antoine Cornut-Chauvinc 1 7 4 5
bărbaţi simplu Hard Tunisia M15 Monastir seturi 1 2 3 4 5
17.09.20
a 2-a rundă
David Pichler 2 6 6
Aziz Ouakaa 0 2 4
17.09.20
a 2-a rundă
Benedikt Henning 2 5 6 6
Matias Franco Descotte 1 7 3 3
17.09.20
a 2-a rundă
Gabriel Petit 2 6 7
Petros Tsitsipas 0 4 5
17.09.20
a 2-a rundă
Constantin Bittoun Kouzmine 2 6 6
Jean Thirouin 0 4 4
17.09.20
a 2-a rundă
Simon Carr 2 6 7
Stuart Parker 0 3 5
17.09.20
a 2-a rundă
Alexander Shevchenko 2 7 6
Aristotelis Thanos 0 63 3
17.09.20
a 2-a rundă
Alexander Kotzen 2 6 6
Jack Gibbens 0 3 1
bărbaţi simplu Hard Portugal M15 Sintra seturi 1 2 3 4 5
17.09.20
a 2-a rundă
Gastao Elias 2 6 6
Eduard Esteve Lobato 0 3 4
17.09.20
a 2-a rundă
Sebastian Fanselow 2 6 6
Benjamin Winter Lopez 0 3 4
17.09.20
a 2-a rundă
Ryan Peniston 2 6 6
Pedro Vives Marcos 0 3 2
17.09.20
a 2-a rundă
Nuno Borges 2 3 6 6
Leonardo Civita-Telles 1 6 2 2
17.09.20
a 2-a rundă
Nicolas Alvarez Varona 2 6 3 6
Joao Monteiro 1 2 6 4
17.09.20
a 2-a rundă
Carlos Gimeno Valero 2 6 6
Tiago Cacao 0 3 2
17.09.20
a 2-a rundă
Emilio Nava 2 6 6
Arnaud Bovy 0 2 2
17.09.20
a 2-a rundă
Gauthier Onclin 2 6 7
Lucas Catarina 0 2 65
bărbaţi simplu Zgura Switzerland M25 Klosters seturi 1 2 3 4 5
17.09.20
a 2-a rundă
Gonzalo Lama 2 4 6 6
Alexander Ritschard 1 6 4 4
17.09.20
a 2-a rundă
Jelle Sels 2 6 6
Jakub Paul 0 4 4
17.09.20
a 2-a rundă
Corentin Denolly 2 7 6 6
Giovanni Fonio 1 64 79 2
17.09.20
a 2-a rundă
Remy Bertola 2 7 6
Sandro Ehrat 0 5 4
17.09.20
a 2-a rundă
Jesper De Jong 2 7 6
Federico Arnaboldi 0 62 3
17.09.20
a 2-a rundă
Holger Vitus Nodskov Rune 2 6 4 7
Luca Staeheli 1 2 6 5
17.09.20
a 2-a rundă
Dominic Stephan Stricker 2 6 6
Camilo Ugo Carabelli 0 3 3
bărbaţi simplu Zgura Czech Republic M25 Prague seturi 1 2 3 4 5
17.09.20
a 2-a rundă
Miljan Zekic 2 6 6 6
Uladzimir Ignatik 1 75 1 4
17.09.20
a 2-a rundă
Pedro Cachin 2 6 6
Vit Kopriva 0 4 1
17.09.20
a 2-a rundă
Lucas Miedler 2 6 7
Jules Okala 0 3 5
17.09.20
a 2-a rundă
Sebastian Baez 2 6 6
Tim Van Rijthoven 0 4 3
17.09.20
a 2-a rundă
Jiri Lehecka 2 6 3 6
Toby Alex Kodat 1 3 6 3
17.09.20
a 2-a rundă
Jonas Forejtek 2 6 6
Raul Brancaccio 0 3 4
bărbaţi simplu Indoor Hard France M25+H Plaisir seturi 1 2 3 4 5
17.09.20
a 2-a rundă
Igor Sijsling 2 6 6 6
Lucas Poullain 1 2 74 2
17.09.20
a 2-a rundă
Yannick Mertens 2 6 6
Pedro Sakamoto 0 1 3
17.09.20
a 2-a rundă
Guilherme Clezar 2 6 7 6
Valentin Royer 1 77 65 4
17.09.20
a 2-a rundă
Johan Sebastien Tatlot 2 4 7 6
George Loffhagen 1 6 64 1
17.09.20
a 2-a rundă
Michael Geerts 2 6 6
Tobias Simon 0 4 4
17.09.20
a 2-a rundă
Daniel Cukierman 2 7 6
Baptiste Crepatte 0 5 2
17.09.20
a 2-a rundă
Louis Dussin 2 6 3 6
Christopher Heyman 1 2 6 2
17.09.20
a 2-a rundă
Roy Smith 2 7 7
Titouan Droguet 0 65 62
bărbaţi dublu Zgura Romania Iasi Challenger seturi 1 2 3 4 5
17.09.20
Sfert de finală
Rafael Matos/Joao Menezes 2 6 7
Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela 0 4 66
17.09.20
Sfert de finală
Alex Lawson/Hunter Reese 2 7 6
Luke Bambridge/Ben Mclachlan 0 67 2
17.09.20
Sfert de finală
Treat Conrad Huey/Nathaniel Lammons 2 7 7
Enzo Couacaud/Fernando Romboli 0 60 5
17.09.20
Sfert de finală
Robert Galloway/Hans Hach Verdugo 2 7 6
Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan 0 65 4
bărbaţi dublu Zgura Italy Rome seturi 1 2 3 4 5
17.09.20
a 2-a rundă
Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin 2 6 6
Nicolas Mahut/Benoit Paire 0 2 4
17.09.20
a 2-a rundă
Jeremy Chardy/Fabrice Martin 2 4 7 10
Wesley Koolhof/Nikola Mektic 1 6 62 0
17.09.20
a 2-a rundă
Max Purcell/Luke Saville 2 2 6 11
Maximo Gonzalez/Diego Sebastian Schwartzman 1 6 3 9
17.09.20
a 2-a rundă
Rohan Bopanna/Denis Shapovalov 2 6 3 10
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 1 3 6 5
17.09.20
a 2-a rundă
Mate Pavic/Bruno Soares 2 6 6
Sander Gille/Joran Vliegen 0 3 2
17.09.20
a 2-a rundă
Marcel Granollers/Horacio Zeballos 2 4 6 10
Felix Auger Aliassime/Milos Raonic 1 6 4 3
17.09.20
a 2-a rundă
John Peers/Michael Venus 2 7 3 14
Henri Kontinen/Jan-Lennard Struff 1 64 6 12
<